Gynekologička v BA, ktorá prijíma nové pacientky

tyrkysova_kobyla
5. júl 2018

Ahojte baby, sťahujeme sa do BA a bola by som rada keby ste mi odporučili nejakú fajn gynekologičku (ženu!!! ) v BA, ktorá prijíma nové pacientky. Ideálne v blízkosti Karlovky. Ďakujem krásne 🙂

sissy27
5. júl 2018

@tyrkysova_kobyla v Dúbravke Feminatal, je tam aj doktorka - žena a môžeš si vybrať. Vždy keď volám na objednanie termínu, tak sa pýtajú či k doktorovi alebo k doktorke.
Nevýhodou môže byť, že nepredpisujú antikoncepciu.

tyrkysova_kobyla
autor
5. júl 2018

@sissy27 ďakujem, znie to dobre, isto sa im ozvem 🙂 antikoncepciu neužívam, tak nie je problém 🙂 a sú tam aj nejaké členské poplatky?

sissy27
5. júl 2018

@tyrkysova_kobyla jednorazový poplatok 40€, vyšetrenia normálne cez poisťovňu. Nejaké nadštandardné si platíš sama tak ako aj inde. Veľmi príjemný prístup, ja som spokojná.

tyrkysova_kobyla
autor
5. júl 2018

@sissy27 ďakujem pekne za info 🙂 Robia aj sono prsníkov, či objednávajú niekam inam? A náhodou nevieš, ako je to v prípade zdravotnej karty, či ju treba doniesť osobne, alebo si to ona vypýta a pošlú si to doktorky poštou?

sissy27
5. júl 2018

@tyrkysova_kobyla kartu si vyžiadajú oni a predchádzajúca lekárka by mala poslať poštou (ale ja som kedysi chodila k takej pizde, čo odmietla a nedala ani vedieť, hoci je to jej povinnosť) a na prsníky posielajú inam, dajú ti zoznam aj s kontaktmi a už si vyberieš kde ti je najlepšie.

tyrkysova_kobyla
autor
5. júl 2018

@sissy27 ja som mala také problémy, keď som žiadala kartu od všeobecnej lekárky, pol roka si nevedeli zohnať moju kartu :/ Inak pozerala som si Feminatal web a našla som sekciu rajonizácia, kde je zoznam ulíc... Držia sa striktne tohto? Lebo akosi nezapadám... :(

sissy27
5. júl 2018

@tyrkysova_kobyla nie, nemusíš byť podľa rajonizácie.

tyrkysova_kobyla
autor
5. júl 2018

@sissy27 potešila si ma 😄

sissy27
5. júl 2018

@tyrkysova_kobyla inak neviem či tento týždeň nemajú dovolenku, keby ti náhodou zajtra nedvíhali tel, tak skús v pondelok. A inak aj volajú späť ak náhodou nemôže sestrička práve zdvihnúť tel 🙂

tyrkysova_kobyla
autor
5. júl 2018

@sissy27 ďakujem za info, chcem volať aj tak až v pondelok 🙂 vlastne áno mali to na stránke, zajtra maju voľno 🙂

tyrkysova_kobyla
autor
5. júl 2018

@sissy27 chodievaš k tej MUDr. Zagyovej?