Príjemná gynekologička v Košiciach

zenanakoni
13. feb 2018

Ahojte,
prosim poradte mi dobru gynekologicku v Kosiciach /zenu/, nakolko po prve chcem zmenit lekarku ja a po druhe mam dceru, s ktorou onedlho na preventivne vysetrenie pojdem a chcem, aby mala dobru skusenost ...
Nasla som dobre recenzie ma Polcikovu, Mikulovu, Jurcovu.... ale z dost starsie, tak neviem, aka je aktualna situcia.
Dakujem 🙂

albiva
16. feb 2018

@zenanakoni ahoj, ja chodím k Stele Muránskej. Ona je skvelá, akurát že jej sestrička mi "nesadla". Vždy keď som tam bola (a to som tam chodila hodne, keďže som nedávno rodila), bola taká "vymudrena", nepríjemná... Ale možno som ju len ja trafila stále keď vstala ľavou nohou, lebo kamarátka, ktorá tam tiež chodi, mi hovorila, že k nej nikdy nebola nepríjemná.. tak ja neviem..

alohim
16. feb 2018

Dr. Stašková, veľmi milá, jemná. odborná a je dokonca aj detská gynekologička, čiže aj pre dcéru super. Od Muránskej som odišla.

zenanakoni
autor
16. feb 2018

@albiva dakujem 😊
@alohim dakujem

katka2602
16. feb 2018

Ahoj ja chodím k Mikulovej Janke pozor oni sú viaceré 🙂 Janka je mladá a je potom ešte Mikulova staršia a mám pocit, že je ešte jedna. Janka je super aj sestrička je veľmi zlatá. Ja som nad mieru spokojná.