Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hľadám čelustného ortopéda v Lipanoch, v Sabinove, v Prešove, v Košiciach

jarmila1977
14. feb 2012

mamicky,potrebujem poradit.syn potrebuje zubny strojcek.poradite,kam ist?jeho vyska poplatku je dost vysoka,tak sa musim riadit aj podla ceny ☹

30mamina3
23. feb 2013

@jarmila1977 ahoj možem sa opytat za kym ste išli na strojček a či si spokojna?dakujem

sendy182
23. feb 2013

@jarmila1977 skúsila si fakultnú v KE?...........skús si najprv prevzvoniť.......pretože toto je dosť drahá záležitosť.........no určite sa kvalita vyplatí.......a možno sa bude dať i na splátky
@30mamina3

jarmila1977
autor
24. feb 2013

@30mamina3 ahoj.chodime do kosic do novej nemocnice-doktorka PINTEROVA.velmi mila doktorka,sme s nou spokojni.isla som na odporucanie inych mamiciek a nesklamala som sa.tak odporucam dalej. 🙂

jarmila1977
autor
24. feb 2013

@sendy182 ahoj.uz chodime do novej nemocnice k doktorke PINTEROVEJ.velmi zlata osobka.

30mamina3
6. apr 2013

@jarmila1977 ahoj chcem sa este opytat po nasadeni strojceka ste ako casto dochadzali na kontrolu?a cenovo je to ovela lacnejsie ako inde?lebo ja zvazujem ci sa mi tam oplati dochadzat,alebo ci mam hladat radsej nieco kvalitne v presove.

danielami
16. apr 2013

@jarmila1977 ahoj aj ja sa chcem opýtať, ako často sa chodí po nasadení strojčeka na kontroly, na ako dlho sa strojček dáva a koľko asi stojí. My sme už boli asi pred 4 rokmi v Sabinove u dr. Matisovskej sa zapísať do poradovníka 😝 na strojček, (aj keď strojček sa dáva až okolo 13 rokov keď už je chrup trvalý nie mliečny) tam nás poslala naša zubná, lebo sa vraj dlho čaká. Ale teraz už syn chodí k inej zubárke v Prešove a posiela nás znovu k čeľust. ortop. a odporučila nám tiež dr. Pinterovú alebo dr.Hutňan v Giralt., že vraj sú lacnejší ako ortopédi v Prešove. Tak neviem 😒 Naozaj je tam taký cenový rozdiel, že sa to oplatí aj keď budem cestovať ďalej? Od nás je to do Košíc asi 50 km.

jarmila1977
autor
16. apr 2013

ahoj.moj syn nema trvaly strojcek,ale ten vyberatelny.nosi ho len na noc alebo ked je doma.neplatili sme nic,lebo je to chyba chrupu.je to ako pri plastike-ked ju potrebujes zo zdravotnych dovodov,tak ti ju poistovna preplati,ked ju chces len sama od seba,tak si ju musis hradit sama.nam dali strojcek,aj ked viktor nemal VSETKY horne zuby trvale.uz sa mu krivili velmi,tak mu dali strojcek.inak by sme museli cakat na trvaly komplet chrup.lebo oficialne sa tie trvale strojceky davaju az neskor,ked ma dieta vsetky mliecne zuby prec.
dr.pinterova je velmi mila osoba,starsi rocnik 🙂 🙂 ale velmi mila.mam z nej dobry pocit.aj so synom kludne komunikuje,milo sa prihovara.to na matisovsku povedat nemozem.bola som u nej raz a NIKDY VIAC !!!!! 😠 😠
do kosic chodime na kontroly raz za dva mesiace.vzdy nas objednaju dopredu.
mne ju odporucila jedna mamicka zo skoly,ktora tam chodi s oboma dcerami.oni maju trvale strojceky,tak sa jej mozem opytat na cenu.

danielami
16. apr 2013

@jarmila1977 viem že strojček sa dáva až keď sú zuby trvalé, ale zubárka nás už posiela hlavne kvôli jednému zubu (aj keď je ich viac krivých 😝 ), že je to dosť hrubá chyba tak nás posiela skôr. Že možno mu to budú vyrovnávať nejakou špachličkou, alebo už strojček, sama nevie. To sa dáva ešte aj taký vyberateľný? Tak možno nám dajú zatiaľ ten. No uvidíme. Ak by sa dalo tak sa skús spýtať na tú cenu a ako často tam chodia. Zatiaľ vďaka.

kikamato123
1. jún 2014

Ahoj hcela som sa obitat ze kolko bi stal strojcek na zubi

lili4444
2. okt 2014

Zdravím,
moja sestra momentálne začala chodiť na strojček do KOSIC ku doktorke Eotvošovej. Je Veľmi zlatá a vyzná sa v tématike. Síce sme zo Sabinova, ale aj s cestou na vlak, sa nám to oplatí, pretože deťom do 18 rokov prepláca niečo poisťovna a cena strojčeka mám pocit nepresiahne viac ako 500 eur (nie naraz, ale v ejdnotlivých návštevach) pokaiľ ma pamäť neklame, čo je úplne skvele oproti "doktorke Matisovskej v Sabinove".
Jednoznačne teda odporúčam Košice a túto doktorku.

Pokaiľ sa to už rieši po 18 roku, tak poistovna sa na platbach nepodiela a platí sa plná cena jednotlivcom 🙂 takže pokaiľ ma dieťa nejaký problém tak riešiť čím skor, lebo potom si to bude platiť samo ;)

maja2039
13. dec 2014

@jarmila1977 Jarlka od akeho veku mate strojcek nasej dali nocny no boli to vyhodene peniaze 155€ kazde rano ho niekde najdeme len nie v puse ☹ uz aj zamotany vo vlasoch bol 😀

alenky
29. feb 2016

Mamicky z KE neviete mi nahodou poradit celustneho ortopeda zameraneho aj na razstepove deticky?Moze byt aj okolie KE...V starej nemocke nie sme spoko...

laurasb
4. aug 2016

Dobrý deň, robí ešte pani doktorka Pinterová? 😖

Tu začni písať odpoveď...

Odošli