Hľadám detskú lekárku v okolí Vrakune

zirafka52753
19. nov 2012

hladam dobru detsku lekarku v okoli Vrakune v Bratislave nakolko ta nasa je uz starsia a my uz vyse mesiaca bojujeme s chorobu ak by niekto vedel tak by ma to potesilo 🙂

liz_lemon
20. nov 2012

@zirafka52753 a ku ktorej chodite? ja som pocula, ze velmi dobra je Zemberova na Ucitelskej, akurat ze ona berie len tych, ktori su v jej obvode podla ulice

zirafka52753
autor
20. nov 2012

@liz_lemon mi mame Kralikovu takze nieco v okoli vrakune biskupice su trosku uz od ruky 😒

liz_lemon
20. nov 2012

@zirafka52753 ja chodim k Hudecovej, ale tam ma 69 rokov, takze to tiez nic moc, ale vedla nej ma ordinaciu Pisna, a ta je mladsia, tak 40-50, su na Lotysskej
a viem este o 2 lekarkach, co su tiez na Lotysskej, ale su v tej novostavbe pri zdravotnom stredisku (je tam aj DM), ale neviem si spomenut ako sa volaju, ale viem ze ani jedna nemala nejake dobre referencie

zirafka52753
autor
20. nov 2012

@liz_lemon tu nechcem 🙂 a pisna tu nepoznam ta ma ake referencie nevies?nepoznas niekoho kto ku nej chodi? 😅

liz_lemon
20. nov 2012

@zirafka52753 podla tohto http://www.lekar.sk/5058/mudr-anna-pisna/hodnot... je dobra
chodi tam jedna moja znama, a ta je tiez spokojna, je vsak otazne, ci ta vezme, ak k nej nepatris podla ulice, ale skus, a napis mi, ci ta zobrala

zirafka52753
autor
20. nov 2012

no este porozmyslam nakolko k nej urcite nepatrim lebo patrime ku Kralikovej ☹

bacuska6666
21. nov 2012

Ahojte trosku sa vam tu votriem ak smiem..tiez hladam dobru pediatricku.podla ulice patrim hraskovej na ucitelsku ale ked som sa bola pozriet stacilo mi uplna ozranka a zle referencie.vedla doktorka zemberova uz neberie ked nepatrime podla ulice.na bebravsku urcite nechcem lebo okolie bleee..v novostavbe tam pri dmke su dve lekarky jedna nuti do ockovania a druhu som len tak z dialky videla..a na lotyssku neviem..nepatria tam deti so stavbarskej? To by som velmi nerada..ale ja hladam nejaku mladu lekarku 🙂
Zatial som u starej v petrzalke ta este mna mala..

Poradte prosim aj do ruzinovskej polikliniky by som cestovala bars kam len uz nech najdem schopnu lekarku

liliemegane
25. nov 2012

Ja sa trosku dlhsie rozpisem - ja chodim k Dr. Pisnej a mozem jedine a jedine odporucat, ak Vas vezme. Ma totizto neskutocne vela deticiek. Mam sice len jedno dieta a nemam skusenosti s "pracou pediatrov", ale na Pisnu nemam absolutne ziadne vyhrady. Robi na tej Lotysskej spolu s p. Hudecovou, povacsine maju opacne ordinacne hodiny (niekedy sa im prelinaju), ale v pondelky, ked ma jedna poradnu, druha ordinuje. Neviem, ci staci k jej referenciam povedat tolko, ze u Pisnej na poradni su mamicky v ambulancii, vnutri kde sa pripravuju, v cakarni, vonku na chodbe a vonku pred budovou. Druha lekarka ma vo svojej cakarni bud 1 alebo 2 pacientov. Ked maju ordinacne hodiny obe naraz, Pisna kompletne plna cakaren, druha lekarka 1 pacient, ktory hned vosiel a vysiel. Myslim si, ze pocet pacientov hovori za vsetko. Ale ku skusenosti aj s pani Hudecovou. Moj maly sa narodil predcasne s nizkou porodnou hmotnostou. Ked nas prepustili z nemocnice, bol piatok poobede, tak az v pondelok som sa isla zahlasit k doktorke (predtym som to vybavovala telefonicky a dohodli sme sa, ze ked sa drobatko narodi, aby som tam vybehla). No a ked som zbadala tu jej plnu cakaren a videla, ze dr. Hudecova ma akurat poradnu, v panike, ze co moj maly doma, potrebovala som recept na lieky, ktore sme mali len na vikend.... v nevedomosti som teda isla k Hudecovej - najprv ma spucovala, preco som neprisla hned v piatok????!!, potom OK, vezmem vas, recept predpisala a ze - teraz pozor - s malym 2 tyzdnovym babom, ktore malo iba 2kg,ledva nas pustili z nemocnice, chcela, aby som s nim prisla do poradne, ona vraj zakuri atd. Aby som ja prisla, ked prva poradna je u vas doma!!!! No ja v soku, utekala naspat domov a na druhy den rano vybehla k Pisnej, vystala si radu, vyrozpravala vsetko, ona hned automaticky, ze dnes bohuzial nestihneme ist na kontrolu, no hned na druhy den prisla, pomaznala sa s krpcom, povysvetlovala....Odvtedy, ked k nej pridem, nemusim vobec vytahovat kartu poistenca, ona aj sestra hned vedia, ako sa dieta vola, pozna kompletne jeho zdravotny stav, od A po Z, a dokonca aj niektore veci, ktore aj mne ako matke vyfukli z hlavy. Nezabudne ho pochvalit, ako krasne napreduje, pomaznat sa... Takze len a len slova chvaly na jej adresu.

liz_lemon
25. nov 2012

@liliemegane nechapem, preco si sa neohlasila k MUDr. Pisnej, ze si s novorodencom, urcite by ta uprednostnila
ku mne bola MUDr. Hudecova dost ustretova, nemuseli sme prist do poradne v tych najvacsich horucavach, ale kludne o den neskor podvecer, domov ona nechodi, ale mne to vyhovovalo

liz_lemon
25. nov 2012

@bacuska6666 na Lotyssku chodi plno deti z celych Biskupic aj Vrakune, ale ak tam nepatris podla ulice, tak ta nevezme asi ani jedna doktorka
tiez by som chcela mladsiu lekarku, ale vidim ze je to velky problem, vacsinou su pediatri starsie rocniky

margaretka
19. mar 2013

s dr . Kralikovou mate ake skusenosti? vraj je velmi zastarala v nazoroch, bez techniky a modernych metod...

jbizakova
19. mar 2013

My chodime k Pisnej je naozaj dobra, ale ma strasne vela deti je to fakt katastrofa tam vzdy cakat, kym sa dostaneme na rad.

silkad123
8. okt 2013

Ja viem, ze reagujem asi prilis neskoro, ale neda sa mi nereagovat. My sme s prvou dcerou chodili podla bydliska ku MUDr. kralikovej - ale cele zle. Odhovarala ma, ze nech nedojcim, ked je mala taka uplakana, ze mam asi "slabe mlieko". Skoro som odpadla, ked mi takuto blbost povie pediater! Napriek tomu, ze dcera si krasne priberala a dost vela vygrcala. Ako prvorodicka som z toho bola v strese, kamaratka ma objednala na vysetrenie k MUDR. vicianovej na Kramare. Ked som jej povedala tento postoj, ze mam prestat dojcit, pretoze dieta je plačˇive preto, ze je hladne a mam slabe mlieko, vyviedla ma z omylu. Povedala mi, ze mam dojcit nadalej, dcerke urobila vysetrenia a zistila, ze ma dost silny reflux. Ale kedze pribera, znamena to, ze je dobre zivena materskM mliekom, aby som v tom pokracovala. Tak som pekne nacupkala ku Kralikovej a zobrala si od nej kartu a dala ju ku Mudr. pisnej. MUDr. pisna je uplne naj naj najlepsia lekarka - pediatricka, aku poznam. S detmi sa pomojka, potuli, deti ju maju radi. Je mlada - mladsia - ma moderne pokrokove nazory, ale vie doporucit aj "babske recepty". Vie o mojich detoch naozaj vela, vela si pamata - ake choroby a zakroky a za akych okolnosti prekonali atd. Naozaj lekar na spravnom mieste. Vrelo doporucujem!!!

michi200
27. jan 2014

ahojte, prosím dá sa k Mudr. Pišnej na Lotyšskej aj objednať a ak áno, koľko za to chce? Čakám bábätko a zabudla som sa sestričky opýtať... Ďakujem Miška

zirafka52753
autor
27. jan 2014

my sme prestupili hned vedla sme u dr.Stranavovej a nestazujem si 🙂

mariuska1503
27. jan 2014

@liz_lemon Hudecová už skoro rok neordinuje, je tam nejaká nová. Ja chodím k Pišnej a s tou som ja osobne veľmi spokojná. Vo všetkom. Nemenila by som.

mariuska1503
27. jan 2014

@michi200 ona príde k Tebe keď sa Ti bábo narodí, ale najprv jej zavolaj, či ťa vôbec zoberie, lebo má veľa detičiek. Ale Pišná je úplne najlepšia pediatrička a je to tu aj vidieť podľa odporúčaní ostatných mamičiek. Ozaj si pamätá ku každému dieťatku všetko, vie perfektne pokecať, keď jej to čas dovolí. Je pravda, že sa u nej vždy dlhšie čaká, ale zase to svedčí o tom, že je vyhľadávaná. A neviem, či objednáva na čas a koľko to stojí, ale pokiaľ si urgentná tak po telefonickom dohovore ťa vezme prednostne. Ja mám s ňou ozaj len dobré skúsenosti.

michi200
28. jan 2014

@mariuska1503 ďakujem za info 🙂 , super ak prvý krát príde ku mne domov, myslím že to určite padne vhod po pôrode. Mno čo už budeme musieť potom čakať, ale určite sa to vyplatí, keď tu o pani doktorke čítam len samé pozitíva. A prosím ťa, koľko sa približne u nej čaká ? mám podobnú zubárku, tiež má vždy plnú čakáreň a priemerne čakávam cca 3 hodiny... koľko hod. je tu približne u pani doktorky Pišnej ?

mariuska1503
28. jan 2014

@michi200 Určite sa ti neoplatí potom chodiť k nej zhruba hodinu pred koncom ordinačných hodín. Ona síce ordinuje aj dlhšie keď je také chorobné obdobie, ale v tom čase tam chodí najviac ľudí. Radšej si privstať a potom je to do hodiny aj menej. Ale nie vždy sa čaká dlho. Záleží od toho či je alebo nie je chrípkové obdobie. Ja som tam najviac čakala 1,5 hodiny ale ja zo zásady nečakávam vnútri ale vonku pred strediskom. Aby mi tam malý nenachytal zbytočne ďalšie bacile.

A to, že príde domov ozaj padne vhod. Potom dokonca do troch mesiacov bábenka budeš mať aj v čakárni prednosť keby bolo treba ošetrenie. Ale to neplatí v poradni. Tam si treba počkať kým prídeš na radu. Koľko sa ale čaká v poradni to ozaj neviem, tam už dááááávno nechodíme 😉 Verím, že ťa prijme, a že zapadneš do spolku spokojných mamičiek 🙂
s MUDr. Pišnou.

michi200
28. jan 2014

@mariuska1503 ďakujem veľmi pekne, veľmi si mi pomohla. tak to potom nie je až také hrozné 1-2 hodiny ja počkám, len neviem čo nato povie potom neskôr malinká, tej sa to asi nebude moc páčiť 🙂 nevadí, ak je naozaj taká dobrá, tak počkáme 🙂

vivuska666
6. feb 2015

Dievky, ako Pišná reaguje ak odmietnem očkovanie MMR?

ni13
9. jún 2015

ahojte Hraskova vezme ked nepatrim tam ja byvam na Geologicke ulici alebo neviete poradit nejaku pediatra?

ivkakaa
1. júl 2015

Ahojte neviem nikde na nete najst rozdelnie pediatrov Vrakune podla ulic. Prosim viete mi poradit kam patri Hradska ulica? Dakujem.

lilimoni
1. júl 2015

Nenaslo mi ale ja chodim s dcerkou ku Kostalovej a je vyborna 🙂

iuc
1. júl 2015

@vivuska666 je to Tvoje rozhodnutie... my sme tiez odmietli a hocikedy sa da doockovat uz sice za peniaze, ale nerobi z toho vedu... Trosku Ta od tej myslienky snazi odhovorit, ale necha to na Teba... Nerobi z toho nejaku vedu

iuc
1. júl 2015

Pisna je uzasna, chodila som k nej este ako dieta, teraz k nej chodim s malym. Je velmi mila, miluje deti, vie si ziskat dieta, perfektny pristup a sestricka je taktiez uzasna osobka... Ja sa k nim vzdy tesim 🙂 Ked sa mi maly narodil, dohodli sme sa a prisli ku nam domov na prvu navstevu 🙂 Vzdy mi obe vsetko poradia, vysvetlia... Velmi ochotne damy 🙂

araik
25. apr 2016

Baby a neviete mi poradiť aká je dr. Stráňavová? či ste spokojné čo tam chodíte. vdaka

ni13
3. máj 2016

@araik ja chodim dr stranavovej a je dobra aj mila ja som spokojna

lenamachac
27. aug 2016

@zirafka52753 je to trosku staršia téma ale prestúpili ste vedľa kralikovej vedľa a ok? Ja som teraz u kralikovej maly ma 8m a ideme na ctecko na Kramare mala nam spraviť predoperacne papiere nic nevie poslala ma na Kramare a tam zúrili ako jedna dr nevie urobiť take jednoduché odbery no celé zle...

nitkan
22. nov 2016

kočky, čo ste u MUDr. Králikovej a dlhšie ste tam neboli, od decembra ide do dôchodku, ambulanciu nikomu neodovzdáva, takže kartu ak si nevezmete, budete mať na Bratislavskom samosprávnom kraji.... 😒