Hľadám fyzioterapeuta/ortopéda pre maminku.

mirkaknm
14. okt 2019

Ahojte,
Prosim vas hladam naozaj dobreho fyzioterapeuta, skuseneho, s dlhou sirkou praxou. Rok po porode ma zacal riadne pobolievat bedrovy klb, v noci nespim, nemozem chodit, obrovske bolesti pri kojeni....Uz som jednu fyzioterapeutku navstivila, zameriava sa na maminky po porode, ale moc mi to nepomohlo aj ked bola velmi super.
Neviem ci potrebujem ineho fyzioterapeuta, ale musim nieco spravit lebo pridem o nohu. Dakujem za typy ;)

zuzkarh
14. okt 2019

@mirkaknm Daniel Recký - Fyziosport.sk (ale Spišská Nová Ves)

mirkaknm
autor
15. okt 2019

@zuzkarh Dakujem, potrebujem v Bratislave

0silvia0
15. okt 2019

@mirkaknm riešila si to aj u ortopéda?

mirkaknm
autor
15. okt 2019

@0silvia0 nie, hladam nejakeho

adelakom12
16. okt 2019

@mirkaknm https://www.physio-medical.sk/sluzby/fyzioterap... V BA. Ja chodim, lebo mam problem s vajecnikmi, ked mam vybocene stavce, tak ma bolia vajecniky. aj mi to povedali, ze mi to sposobuje bolestivu menstruaciu. Aj hlava ma prestane boliet ked chodim pravidelne, co mam dost problemy s tymto.. a ked som bola u ortopeda, tak mi povedal, ze on na snimke nic nevidi.. a pritom som mala tak vybocene stavce, ze dovi.. kostrc bola uplne vonku az, mala som problem sediet..

mirkaknm
autor
16. okt 2019

@adelakom12 Vdaka ;) aky su tam ludia, maju len kurzy alebo su to aj vystudovani fyzioterapeuti?
Ak neviete, napisete mi meno ;)

adelakom12
16. okt 2019

vies co, ked si tam date ze o nás, taktma to píše, nevviem celkom ako to funguje, ale urcite to nemoze robit clovek, ktory nevie co robi 🙂

mirkaknm
autor
16. okt 2019

@adelakom12 To isto nie, musia mat skusenosti.

juliet86
16. okt 2019

@mirkaknm u nich chod napriamo k robertovi baumannovi. mam s nim skusenosti je topka na slovensku. uz som presla cez ruky viacerymi