Hľadám kožného lekára v Bratislave. Syn má kurie oko

golemocka
18. mar 2013

Ahojte, moj syn uz asi mesiac ma "asi kurie oko" na nohe, prva kozna lekarka to oznacila ako bradavicu, tak mu dala na to taku kyselinu, to vobec nepomohlo, si myslim, ze sa to zhorsilo. Uz k nej ist nechcem, tak hladam nejakeho ineho detskeho kozneho lekara. Alebo nemate skusenosti s nejakymi naplastami na kurie oko? alebo myslite, ze by som to radsej mala ist ukazat? Prosim poradte. Dostala som typ na MUDr. Rakšanyho (Sustekova), alebo potom Kramare. tak poradte prosim.....

alebo babske recepty na kurie oká? 🙂)))

abab
18. mar 2013

Natierat tou kyselinou, macat vo vode a odlupovat kozu. Velmi dosledne a denne. Moja najlepsia skusenost na bradavice je vytrvalost v boji. Lepsie ako travit cas v cakarnach je venovat ten cas osetrovatniu doma. Inak lastovicnik je na bradavice, ale teraz v zime by som fakt kupila nieco s kyselinou a natierala a odlupovala dookola. Nedavno sme takto vyhrali nad bradavicou u dcery. Tiez som uz myslela na kozneho, ale kupila som nejaky dalsi pripravok na bradavice, co sme striedali a poctivo sa rypkali v nohe, kym to nepreslo.