Hľadám kožnú doktorku v Bratislave

randrea
10. feb 2012

Ahojte, objavila som nasmu 5mesacnemu malemu na chrbatiku asi buduce znamienko, taky hnedy fliacik. Nemate nahodou niekto koznu detsku lekarku v Ba, s ktorou mate dobru osobnu skusenost? Pediatricka nad tym len mavla rukou, ale radsej by som to ukazala aj koznej. Dakujem

anjelicek26
10. feb 2012

@randrea - je to vypukle, moze si to oskriet? Ak nie, nema zmysel behat za koznou, ved ta nic neurobi. Pediatricka a pravdu, neriesit, bude tam mat znamienko, ak by neskor zavadzalo ako bradavicka, mozete ho dat vybrat, ale na co trapit take male dietatko?

ivuska6
10. feb 2012

moj maly sa narodil tiez zo znamienkom strasne tmavo hnedym ale je hladke ako koza a raste to snim ma to na nozicke a zatial som vobec neplanovala mu to dat von a on si vzdy nato povie ze to ma slniecko . 🙂

koran
22. máj 2012

Ahojte, obnovujem túto tému. Prosím neviete mi poradiť či je v BA nejaká kožná lekárka, u ktorej sa dá aj objednať? Kludne aj súkromná, ak také vôbec sú kožné. Lebo som s mimminom dvoj menačným čakala min. týždeň na Kramároch u kožnej od pol 8 do pol 12!!! uprednostňujú len miminá do mesiaca 😠 ďakujem

titkovamiriam
22. máj 2012
koran
22. máj 2012

hups, beriem späť.. tie ceny. neexistuje nejaká čo nie je súkromná, ale dá sa objednať na čas? prosím poradte, mám ísť v júni a nechcem zasa čakať s malou 4 hodiny :(

inka070707
22. máj 2012

Vyborna je kozna lekarka v Dermasone, pani doktorka Federicova, sidlia na Borodacovej ulici. Plati sa rocny poplatok 25 alebo 30 eur, podla druhu poistovne. Da sa aj objednat priamo na cas, za 10 eur, ale aj ked sme isli normalne, nikdy sme necakali. Je vyborna, rozhodne odporucam. Uz som k nej par deticiek poslala, vsetci boli spokojni 🙂