Hľadám pediatra v Prešove

nmarcelka
27. apr 2012

Ahojte budúce mamičky......hlavne tie z Prešova. Viete mi poradiť dobrého pediatra-pediatričku? Určite máte skúsenosti. Budem vďačná za každú radu 🙂

sharlotta
20. dec 2013

Ahojte, chcem sa opytat, aky ma pani dr. Smolkova postoj k ockovaniu. Dik.

dankariska
17. feb 2014

@pulsatilka Ahoj, nasla som si tvoj prispevok v tejto teme ohladne Dr. Karabinosovej na Svaboch. Stale si s nou spokojna? Ma vela deti? Ako ma poradne s babatkami? a este jedna otazka - aka je stara? Dakujem

lucinocka
17. feb 2014

@dankariska karabinosova tam uz sedela, este ked som sa ja narodila a chodila som do dveri vedla ku buzgoovej🙂 a kolko bola predtym to netusim🙂

dankariska
17. feb 2014

@lucinocka Takze je to uz taka starsia pani doktorka. hmm. Cakame babatko, tak uz sa pozeram aj po lekaroch v blizkom okoli a referenciach na nich. Vy chodite kam?

lucinocka
17. feb 2014

@dankariska ja zijem v chorvatsku🙂 18 rokov som chodila ku Buzgoovej, neodporucam..dozivotne znicena imunita a brat ma tupozrake oko..o ostatnych vela neviem, nerobila som si prehad, kedze mala sa aj narodila v chorv, a aj tam zijeme..

dankariska
17. feb 2014

@lucinocka ahaaaa 🙂 a ako sa ti tam zije?
Tak vdaka za info.

lucinocka
17. feb 2014

@dankariska pediatri su tam katastrofalni:D taze hocico vyberies v PO, nebude horsie ako u nas 😀 chvalabohu, ze mala dodnes nebola chora a nemusela som riesit ani ATB ani nic

dankariska
17. feb 2014

@lucinocka ooo naozaj to tam mate take zle? Cim to vlastne je? Aky si mala porod?

pulsatilka
17. feb 2014

@dankariska ahoj, neviem aka je teraz situacia, uz 2 roky nezijem na SR. Ale ked som k nej chodila so starsou dcerou bola som nadmieru spokojna. Ziadne zbytocne ATB, pristupna,dalo sa s nou vsetko konzultovat. Dcera ma zdravotne problemy (vrodene) a pani dr. nemala problem vypisat lazne odporucat odborne vysetrnie. A hlavne velmi ludska aj so sestrickou. Vtedy ziadne dlhe cakania v cakarni. Dufam, ze sa to tam nezmenilo. Pani dr. bola starsia cca po 50.

jk77
17. feb 2014

@dankariska Ahoj. Ja chodim s obidvoma chalanmi k Dr.Balogovej na Sekcov.Som velmi spokojna..Aj moja sestra,aj kmotra,kamosky... pekny vecer

dellpo
17. feb 2014

Ahoj. Pediatra si vyberaj podla toho, kde byvas a mas to blizsie. My sme na Sildlisku III a tu mame aj pediatricku - Dr. Alicu Cillikovu (zdravotne stredisko Vukov). Do PO prisla pracovne len pred rokom a je naozaj precizna a ma super pristup k detom. Dokonca je otvorena aj telefonatom mimo pracovnu hodinu - ak je nieco surne s babatkom (neviem,ako je to u starsich deti). A bonus - na prve navstevy chodi ona k detickam a mamickam domov - takze sa nemusite trepat s novorodeniatkom cez mesto v necase voknu! Vsetko vzdy vysvetli, dokonca zapise (nazov lieku, vakciny) na listocek - ak by si zabudla. My sme s nou velmi spokojne. Ocenujem hlavne jej profesionalny a ludsky pristup.

dankariska
18. feb 2014

@jk77 Dr. Balogova nie je uz taka starsia?

jk77
18. feb 2014

@dankariska Nie,je to mila pani,mozno ma 50,malicke vnuca.. Ide s dobou,neprehovara na nic drahe,mas moznost vyberu..
Dr.Bodnarova je starsia pani..

adelusha
18. feb 2014

@dankariska Karabinosova ma o nieco menej pacientov ako Buzgoova vo vedlajsej ambulancii a mozno je aj sikovnejsia, dost casto jej sestricka vychadza do cakarne ci niekto caka k nim, "nudia sa" tam 🙂 kym u Buzgoovej casto cakame aj dlhsie. Ja chodim s detmi k Buzgoovej, naivne som si myslela, ze ked ma liecila od 6 rokov aj mojho brata, pozna nasu rodinnu anamnezu, nepomohlo mi to. Starsiemu synovi viac ako rok odmietala dat vymenny listok na alergologiu, hoci v mojej rodine sme vsetci alergici. Ked zrusili listky isla som s nim a samozrejme, mal alergiu na roztoce. (Bohuzial tato sprosta vlada zas zaviedla vymenne listky, takze je nevyhnutne mat dobreho pediatra.) Karabinosova za nu vzdy zastupuje, uz viackrat mi vysetrovala synov, myslim ze je v pohode. Maju uz asi po 50-tke, ked sme sa pred 27 rokmi pristahovali na Svaby, bolo to nove sidlisko s novym zdravotnym zariadenim, vtedy tam prisli podla mna ako dost cerstve lekarky 🙂

wewe8584
9. apr 2014

ahojte baby, my sa stahujeme do PO buduci tyzden a nejak sa neviem dovolat na to cislo na Smolkovu, co ste sem davali, vraj neexistuje, tak nechapem :(
@dellpo ta Cillikova je mlada, alebo uz nejaka dochodkyna?

dellpo
9. apr 2014

@wewe8584 Ahoj. No odhadujem ze ma tak medzi 35 - 40, urcite nie viac. Je mladunka.

wewe8584
9. apr 2014

@dellpo no super .. a mas na nu presny kontakt a adresu? velmi by mi to pomohlo 🙂 ako vyzera ambulancia? je to tam troska modernejsie, respektive pekne ... vies ako to myslim asi 🙂 dakujem

dellpo
9. apr 2014

Ambulanciu a vybavenie priebeznd doplna a inovuje, kedze ju zdedila po predchadzajucej lekarke ktora isla do dochodku. Sice je malicka, no utulna.Cakaren je vybavena kamerou, na ktoru vidi sestricka v ambulancii, aby si mamicky mohli v pokoji nechat vonku v cakarni kociky prip.bundy a nebali sa, ze im niekto nieco ukradne. Su tam aj 2 prebalovacie pulty a hracky pre deticky. Kontakt najdes na webe, ak zadas jej meno do vyhladavaca.

wewe8584
9. apr 2014

@dellpo Dakujem velmi pekne, hladala som ju na nete, ale nasla som je na Levocskej, na Prostejovskej a aj v Michalanoch, tak teda teraz neviem ...

dellpo
9. apr 2014

Plati adresa a kontakt na Prostejovsku ul.

tanity
23. apr 2014

@wewe8584
kontakt na pani dr. Smolkovu je 0917 165 826. Stahovali sa, hned oproti do budovy, kde je aj ta lekaren kostihoj a su tam dalsie ambulancie, takze asi preto ten kontakt uz nefunguje.

wewe8584
23. apr 2014

@tanity jej, dakujem velmi pekne. Uz sme boli pri dr. Čillíkovej. Mozem len odporucit, uplne skvela lekarka, skvely pristup, ochotna, vsetko vysvetli a do nicoho nenuti

tanity
23. apr 2014

@wewe8584 tak to je super, ze ste nasli vybornu pediatricku 🙂 tesim sa 🙂 ja som napodobne spokojna s dr. smolkovou, je ozaj skvela, hlavne ocenujem ten jej pristup k detom 😵 😵 😵

danielami
29. nov 2015

@wewe8584 Ahoj. Hľadám nejakú dobrú pediatriçku v Prešove. Ako by si hodnotila Dr. Cilikovu s odstupom času? Si s ňou spokojná? Čaká sa dlho na vyšetrenie? Okrem tejto lekárky mám ešte odporúčanie na Dr. Rozmanovu a Smolkovu , takže ak niekto má skúsenosti s týmito lekarkami tak poprosím o vaše názory na ne.

denne73
17. mar 2016

Neodporucam ,radsej dr Cilikovu. My sme uz dvakrat skoncili po prehliadke u menovanej Mudr. M.S. na pohotovosti .

zuzanajas
30. aug 2016

Chcem sa opýtať na doktorku Karabinošovú, ako rieši poradne? chodí po príchode domov ku novorodencom domov?

mikulka25
24. apr 2019

@adelusha ahoj chcem sa spytat ohladom pediatrov na Svaboch...dnes som tam bola, chcela som sa dohodnut k niektorej z tych troch co tam su..ale cakaren prikazdej jednej bola plna Romov. To som len tak super natrafila alebo je to bezne?

adelusha
26. apr 2019

@mikulka25 ahoj, je to pomerne bežne, sú to Romovia zo Solivaru. Ja som presvedcena, že najviac ich chodí k Mudr. Kralikovej. V tej oddelenej čakárni ostatných dvoch pediatriciek je ich väčšinou menej

kostrmenka
26. apr 2019