Hľadáme detského lekára v NIitre

ina13
15. dec 2013

Ahojte hladam dobreho detskeho lekara v NR kde to je jedno ide mi hlavne o pristup a komunikaciu s mamickou vysvetlenie pricin ochorenia moznosti liecenia a hlavne nie vsetko liecit antibiotikami. Prosim napiste mi svoje skusenosti vopred dakujem a velmi si to vazim. 😉

jamabe
15. dec 2013

Neviem, či ešte robí, ale dr. Borovská... poliklinika Chrenová - ochotná, ústretová.

m_ij_ka
15. dec 2013

@ina13 dr. marta prokipčáková, ordináciu má na klokočine v poliklinike, moje deti k nej chodia , som s ňou maximálne spokojná, vždy pomôže, poradí, je prístupná

ina13
autor
16. dec 2013

dakujem za pomoc chcem sa este spytat ci pouzivaju aj homeopatika a podobne

m_ij_ka
16. dec 2013

@ina13 homeopatiká nepredpisuje, ale vie poradiť ak sa spýtaš, ak popíšeš problém. S dcérou som mala taký problém , keď mala štyri roky, vyhádzala sa na tvári, chodila som s ňou po kožných lekároch, po alergológii, tri mesiace užívala antibiotiká, ktoré jej vôbec nezaberali, otvorene som pediatričke povedala, že chcem vyskúšať aj homeopatiká, nemala s tým žiaden problém, s dcérou som chodila potom na kontroly k homeopatičke, ale zároveň som o všetkom informovala pediatričku.

mamcucha
16. dec 2013

@ina13 My chodíme k dr. Jančíkovej na Chrenovú. Neviem si ju vynachváliť a malá rovnako. Vždy dostane aj nejakú drobnosť a nebojí sa k nej chodiť. 🙂 Dr, aj sestrička sú pre nás NO. 1 a máva málo ľudí v čakárni.

ina13
autor
26. dec 2013

niekto skusenost s dr bergerovou ?

jankabanka
14. jan 2014

@m_ij_ka chcem sa ťa spýtať dr. Prokipčáková stále ordinuje? Pretože som počula, že vraj už nemá ambulanciu...ďakujem pekne za odpoveď

m_ij_ka
14. jan 2014

@jankabanka ahoj, ona stále ordinuje. Ordináciu má v poliklinike na klokočine z boku ako sú taxikári

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamcucha
20. jan 2014

@olma79 Neviem ti odpovedať ani na jednu otázku. My nie sme už teraz často choré. Ale pár rokov dozadu, keď sme začali chodiť do škôlky, boli sme tam zo začiatku každý týždeň. Antibiotiká nedala, ale na tretí raz som ju poprosila, či by nemohla dať, tak nemala problém. A minule zase naopak, keď som jej povedala, že nech nedáva antibiotiká, že to vyleží, bola rada a nenapísala ich. Rovnako ako s inými vyšetreniami, nemá problém sa dohodnúť ak máš iný názor. 🙂 Mám dojem, že nie je za časté užívanie antibiotík, no keď ju poprosíš, že ti baby býva často choré, vie sa dohodnúť. Keď chceš, dám ti na ňu číslo a môžeš si tam zavolať.

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz