Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hľadáme detského ortopéda.

loulou02811
8. aug 2019

Mamičky, viete poradiť dobrého detského ortopéda pre šesť ročnú dcérku? Detská lekárka nás poslala kôli zlému držaniu tela a skolióze. Sme z Prievidze ale u nás žiadny detský neordinuje. Vôbec netuším kam zamieriť.. Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, Žilina..? Viete aj konkrétne o nejakom naozaj dobrom lekárovi s ľudským prístupom a kde nebudeme pól dňa v čakárni? Ss alebo Zs kraj. Ďakujem za každú radu.

veppa
8. aug 2019

okrem ortopeda treba navstivit rehabilitacneho doktora, ten konkretnejsie pomoze - ortopedicke vlozky, pripadne topanky a rehabilitacie spolu s liecebnou telesnou vychovou, t.j. konkretne cviky... Pokial sa dostanes k ortopedovi... Ak je v tvojom okoli rehabiltacny doktor tak terba ist tam.

loulou02811
autor
8. aug 2019

@veppa na rehabilitácie sme chodili pól roka, ale nepomohlo, termíny nám dávali raz za dva týždne, a medzi tým som mala cvičiť s ňou doma, ale čo cvičenie, to pól hodinové prehováranie. A na rehabilitácii s ňou nacvičila rehabilitáčná sestra ale ja. Neviem, či sme cvičili nesprávne alebo málo, ale zle držanie tela má stále, preto nás poslala detská lekárka k detskému ortopédovi.

julianadrx
8. aug 2019

V Nitre pracuje MUDr. Vladimír Zahradník, dá sa objednať do ProCare za poplatok, doktor je úplne super, k detičkám nežný a jemný, ja som tam bola s deťmi hneď po pôrode, čo sa povinne chodí na kĺbiky, tak len podľa toho usudzujem, že sa venuje aj deťom ale treba si to telefonicky overiť. S dcérkou som tam bola viackrát a bola som zakaždým v šoku, aký skvelý lekár. Sestričkám treba skočiť na strunu ale tak asi toho majú plné zuby :-P bola som milá, usmiata, tak ku mne boli vľúdne 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli