• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Imunoalergologička MUDr.Cingelová. Máte s ňou skúsenosť?

5. novembra 2015 
Ahojte vsetci, je tu niekto, kto bol u MUDr. Cingelovej tento rok, ci nebodaj teraz niekedy? Neviem sa tam dovolat, netusim ci nemaju nahodou dovolenku. Zaroven by som chcela vediet, ako postupuje pri prvom stretnuti, ci rovno zoberie krv a ak ano, kolko ampuliek asi... Dakujem za odpovede :wink:
14. júl 2015 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulka24 Neviem, ci je otazka este aktualna, ale boli sme minuly tyzden prvy raz - malemu vzala krv asi do troch alebo styroch ampuliek. Dovolala som sa na prvy sup asi v polovici jula, ale tento tyzden mame volat kvoli vysledkom, a nikto mi to nedviha.
11. aug 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskenix Dakujem za reakciu. Daj mi potom este prosim vediet, ako ste dopadli s vysledkami a ci bola pani doktorka zdielna a ustretova. dakujem
11. aug 2015 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulka24 Dopadli sme tak, ze ma dnes cakala v schranke obalka na synovo meno :slight_smile: boli v nej kompletne vysledky rozboru krvi, diagnoza aj predpis na lieky... co ma milo prekvapilo - najmä pre niekoho, kto k nej dochadza z väcsej dialky, to je super vec. Takze toto je celkom ustretove gesto voci pacientom :wink: Inak doktorka je podla mna fajn, len na nas sa trosku hnevala, lebo sme mali za sebou tazku noc a zaspali sme, takze sme prisli neskoro na dohodnuty termin - ale to jej nezazlievam, mala na to plne pravo. Uvidime, ako zaberie liecba.
11. aug 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulka24 dlhsiu dobu som tu na MK nebola takze sa ospravedlnujem za neskoru odpoved. Ak ta to este zaujima, my sme sa k nej uz nevratili, nasli sme iného imunoalergo kedze zacala mat aj astmatoidne prejavy a sme nadmieru spokojni, dcere sa polepsilo aj bez kortikoidov.
29. okt 2015 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hlavackova Ahoj, a das mi tip na toho dobreho imunoalergologa? Chodite s dcerou aj ku koznemu? Dakujem za odpoved.
30. okt 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulka24 ku koznemu uz nie,chodili sme ked bola mensia mala kozne "atopicke" problemy ale nevedeli jej jednoznacne stanovit diagnozu lebo mala roznorode prejavy na pokozke ale tie postupom casu vymizli nastastie. Chodíme teraz do Pneumo-alergo centra k MUDr. Brezinovi - je uplne super. Mame to dost od ruky ale rozhodne stoji za to.
5. nov 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok