Imunoalergologička MUDr.Cingelová. Máte s ňou skúsenosť?

sirell
23. sep 2009

Ahojte, mate niekto skusenosti s touto lekarkou? Alebo viete poradit dobreho imunoalergologa v Ruzinove?

samsara
24. sep 2009

Sirell - boli sme u doktorky Cingelovej 2krát,syn má zníženú bunkovú imunitu,je to velmi príjemná a milá osoba a podla mňa,aj velmi dobrá odborníčka. 😉

felixa
24. sep 2009

Tiez mam s MUDr. Cingelovou dobre skusenosti, az na jednu skusenost. Pri dlhotrvajucom kasli u mojej dcery chcela hned prejst na hormonalne spraye, co som nesuhlasila a dala som si spravit kompletne krvne vysetrenia opakovane. Vo vysledkoch sa dcerke prejavili bakterie, nasledne bola preliecena 3 tyzdn. antibiotikami a bolo zazracne po kasli.
Predtym som chodila k MUDr. Hrozanovej, ale u Dr. Cingelovej mam pocit, ze je fundovanejsia.

felixa
24. sep 2009

Teda este doplnim, mam pocit, ze je Dr. Cingelova fundovanejsia, napriek tej jednej skusenosti, inak dalsia liecba u nej mojej malej zabrala. 😵

adkaw
25. sep 2009

Aj ja som s doktorkou Cingelovou spokojná, chodí k nej môj brat už dobrých pár rokov a teraz tam chodím aj ja s malým, môžem len v dobrom odporuč 🙂

sirell
autor
26. sep 2009

felixa - my mame tiez problem s castym kaslom a prechladnutim, tak preto vlastne ideme na vysetrenie imunity. Rrozmyslala nad dr. Hrozanovou (lebo tu mame blizko poruke) a dr. Cingelovou (tu nam doporucila pediatricka). Takze asi pojdeme k dr. Cingelovej, aj ked to mame trosku od ruky, kedze tu vidim len same dobre ohlasy.
Neviete mi este povedat, ze ked sa objedname ako dlho este treba cakat v cakarni. ci sa objednava na presnu hodinu (bez doplatku) alebo len na den a potom treba dlho cakat v cakarni?

adkaw
27. sep 2009

my sme boli objednaný na 7,00hod a hneď ako sme prišli o 7,00 hod tak sme išli dnu 🙂 ale čo je horšie tak keď sa objednáš tak dostaneš termín tak o mesiac dva ☹ jedine že si priplatíš tuším 10 euro vtedy dostaneš termín skôr 🙂

sirell
autor
27. sep 2009

mesiac, dva - s tym ratam, lebo u alergologov to jednoducho tak bezi. nepoznam ziadneho co by nemal "plne obsadeny diar terminov" 10 Eur je este celkom dobra suma. moj alergolog (dospelacky) pyta za prednostny termin 16,66 EUR, co sa mi zda uz dost vela.

gretkab
29. sep 2009

Normalne objednanie je len na den = orientacne, objednanie na presnu hodinu stalo 200 alebo 300 Sk, objednanie mimo ordinacnych hodin (=v pondelok doobeda) 500 Sk. (Sorry, ja furt fungujem v korunach, tak si to prehodte na eura 😉). Objednanie trvalo okolo 2 mesiacov, ale ak chcete to mimo ordinacnych hodin, tak sa dalo vacsinou do 2 tyzdnov.
Ja som s nou inak tiez spokojna (aj ked odborne to ozaj posudit neviem a k inej imunologicke sme nechodili) - jedna moja ale vyrazne negativna skusenost bola, ked sme dosli s malych (on necele 2 roky a ja v 9 mesiaci tehotenstva) len na krv (co trvalo 5 minut) a cakali sme na nu cca hodinu - maly samozrejme hladny (keby mi povedala, ze aj na krv sa mam objednavat na presny cas, tak to rada urobim).

radovan_i
27. okt 2011

Výborná, PANI doktorka. Milá, svedomitá... Svet by vyzeral úplne inak, keby všetci lekári boli takí ako MUDr. D. Cingelová

azarijka
28. nov 2011

@radovan_i
@gretkab
nemate na nu tel. kontakt prosim vas? dakujem

gretkab
29. nov 2011

Dr. Cingelova 02/59371588

kamilka22
29. nov 2011

moja sestra ku nej chodia so synom, su velmi spokojny, syna im od zaciatku spravne diagnostikovala, dobre nadstavila na liecbu a vysledok - posilnena imunita a nizsia chorobnost.

janocka1
12. apr 2012

bola som na jednej prednaske od p. dr. cingelovej a velmi dobre na mna zaposobila
bolo to velmi fundovane a erudovane (aspon z mojho laickeho pohladu)
chcem sa spytat:
je to iba detska imunologicka alebo ma aj dospelakov?

babusa1
10. máj 2012

Platite za vyšetrenia u doktorky Cingelovej, dnes som sa objednavala syna, sestricka povedala ze za 1 vysetrenie 20 Eur, kazda dalsia navsteva 7 Eur, je to normalne?

maznacik007
10. máj 2012

@babusa1 ano je to normalne... ak nechces ist k nej tak nechod... na kramaroch mas dalsich imunoalergologov... ale rataj s tym ze u nich cakas na neplateny termin pol roka plus... pani doktorka objednava na cas a naozaj aj tak berie...

nikto ta nenuti k nej ist 😉

a ano za objednanie na presny cas.. tato pani doktorka inak neberie... sa plati vsade a veru viac ako 7 eur...

babusa1
10. máj 2012

@maznacik007 , Dakujem za odpoved, nejak ma nenapadlo, ze to bude cena za objednanie na urcity cas

maznacik007
10. máj 2012

@babusa1 no ono to neni uplne ze na minutu... ale tak max. 15 minut... sa caka... ako fakt je to vynikajuca lekarka... nema problem urobi testy vsetko co treba.... ja tam chodim s obomi a najma maly neni jednoduchy pripad....
inak ako da sa ist na kramare k takemu kde neplatis... ale je to tam tak ze rano o 7 sestricka vylozi listky poradove vezmes listok... lekar zacina od pol deviatej ordinovat a cakas cakas a cakas... ja ked som sa tam bola pozriet o 11 tam bola vnutri stvorka... a to sa musis ako objednat na ten den termin ti daju o polroka... ale tak objednaju dajme tomu 30 ludi a cakas jak blbec...

babusa1
10. máj 2012

@maznacik007 , dik, viem si to predstavit, ako dlho sa caka, ja som ako malá prečakala v Podunajskym Biskupiciach dlhe hodiny,urcite by som sa objednavala na urcitu hodinu, len ma nenapadlo ze 7 eur je za objednanie, vacsina lekarov pod 10 eur nejde 🙂,

maznacik007
10. máj 2012

@babusa1 u tejto lekarky je vyborne aj to ze tam nemusis ist dva krat... prides urobi odber, testy ... a vysledky a odporucania pre tvoju pediatricku ti posle postou... prip. aj recept... prip. odporuci tvojej pediatricke co treba doplnit... ale inak ona si robi odbery vytery vsetko... samozrejme aj kozne testy... a vsetko okolo...
napise kedy na dalsiu kontrolu... a ma super sestricku.... moj teda zle znasa odbery... ale ona ho zvlada...

gangulienka
18. máj 2012

ahojte kde ma ambulanciu tato pani doktorka ? dakujem 🙂

misko456
11. mar 2013

jedna z najlepších doktoriek u ktorých som kedy bol! nielen, že ma ako jediná správne diagnostikovala (problémy som mal už takmer 15 rokov), ale aj mi dokázala pomôcť! a myslím si, že o charaktere netreba ani hovoriť - veľmi príjemna a počúva čo je pacienti hovoria narozdiel od iných doktorov!

zuzana_1
1. mar 2014

Ahojte. Existuje pls nejaka webova stranka pani doktorky? Chcem si popozerat cennik a pod a neviem sa k nemu dopatrat mprip mate info vy? Dakujem 😉

smileko
24. mar 2014

viete aj poradit, ako sa dovolat p. doktorke a objednat? lebo volam uz tyzden a nikto telefon nedviha. dik 🙂

bambulka81
24. mar 2014

@smileko joo to jedine od 11tej a ked toho maju vela sestricka nestiiiiha...

@gangulienka Detska poliklinika na kramaroch, 1. Poschodie doprava a potom dolava cez dvere a na pravej strane posledne dvojo dveri.

@zuzana_1 stranku nema tusdim, ale cennik je za 1. Vysetrenie a zalozenie karty 20e a za kazdu dalsiu navstevu 7e- obj.na presny den a cas.caka sa max 10-15min.ked ides s babom Ci malym dietatom, tak sa sestricka snazi presne nacas aj zobrat.Jo a najlepsie zobrat niekoho kto postrazi dieta po vysetreni kym p.Dr vysvetli co a ako budete uzivat...

smileko
24. mar 2014

@bambulka81 vola po 11,00, tak mi povedala aj pani spojovatelka. ale aj tak bez uspesne - od stredy volam kazdy den. asi tam skocim osobne

bambulka81
24. mar 2014

@smileko tiuez tam skusam volat kazdu chvilu ked niueco potrebujem, teraz budem skusat aby sme sa dohodli na vyradeni liekov kvoli testom...uvidime ci as dovolam...

evaella
1. okt 2014

Mám s imunologičkou MUDr. Cingelovou dobré skúsenosti s dcérou 10 rokov. 🙂 Keď mala 2-3 roky a časté soplíky počas roka, tak po krvných testoch jej identifikovali oslabenú bielu krvinku, preliečila sa podľa diagnózy a následné dva roky liekmi na podporu imunity. Liečba od prvého lieku vyzerala ako choroba,avšak liečba funguje, tejto konrétnej lekárke som dôverovala (neznamená to v žiadnom prípade, že všetci imunológovia sú rovnako kvalitní, vzdelávajú sa, majú dlhoročné skúsenosti) a následne sa to postupne rokmi upravuje. Každá liečba je individuálna a zásadne záleží na kvalitných testoch, stanovení sprááááááávnej diagnózy a až potom liečbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Treba sa pýtať ostatných mamičiek, na referencie, nie každý lekár je odborník!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz chcem ísť k nej so synom po prekonanej chorobe, a doplniť nedostatočnú informovanosť, ako ďalej, na základne vlastného uváženie, že takýto lekár je nutný s ním konzultácia, keď ešte aj po 3 mesiacoch brania antibiotík s prestávkou , je u syna ASLO dvojnásobné (áno býva to , ale radšej konzultovať s odborníkom, aj keď vám ju bežne v ordinácii neponúkajú. Aj mamičky sa potrebujú vzdelávať, dnes sa nelieči tak, ako pred 30 alebo 40mi rokmi). Pýtajte si kvalitu a referencie!!! Držte mi päste nech sa k nej so synčekom dostanem! Chcem aby moje deti vyrastali a boli zdravé a s pozornosťou aká im patrí. Ten prvý z mojich troch detí nemal štastie na kvalitných lekárov, a po zanedbaní lekármi a neskorej diagostike, dostal rozvinuté nádorové ochorenie? a traumatizujúcu liečbu s dlhoročným vypätím a úsilím návratu do života....To nebolo správne a ničím si to nikto z nás nezaslúžil (bolo to zbyyyyyytoooočné a včasná diagnostika mohla znamenať minimálny zákrok).... Snažíme sa, aby každý deň bol lepší...

hlavackova
2. okt 2014

citam tu same chvaly na pani doktorku, boli sme tam s dcérkou v juni, zacala sa u nej prejavovat alergia, zrejme na travy...no ja z nej mam trochu zmieasane pocity. Ako clovek mila a ochotna to ano, ale hned nam dala koritkoidovy sprej, co je OK, pocitala som s tym lebo viem ze medicina akutny pripad inac riesit nevie, co ma vsak velmi sklamalo bolo, ze okamzite dodala "nemusite sa bat, nevstrebava sa, nema ziadne vedlajsie ucinky"k tomu 2 flasky Aeriusu, lebo toho vraj teraz budeme potrebovat "vela" a dala mi podpisat informovany suhlas....samozrejme, ze sa vstrebava a ma nespocet vedlajsich ucinkov castych a dost vaznych...toto je nasa skusenost, nie uplne negativna ale pre mna bohuzial ani nie pozitivna. Este nas u nej cakaju vysetrenia na co je vlastne dcera alergicka tak uvidíme ci si napravim dojem. Mimochodom, po navsteve u nej sme absolvovali biorezonanciu, nakolko nepovazujem za "liecbu" nalievat do pacienta roky litre sirupov, liekov a kortikoidovych sprejov, to je predsa len udrziavanie pacienta bez priznakov, nie vsak liecba v pravom zmysle, aspon teda podla mojich kriterii, hlavne co sa tyka deti a imunity. kedze ta sa este len vyvija a postupne buduje...po 2 sedeniach príznaky zmizli, nepotrebovali sme ani kortikoidy ani "vela" Aerius-u. Tak drzim vsetkym palce a prajem vela zdravia detickam 🙂

sendy1981
8. okt 2014

My knej rano ideme na 6h..prvy krat tak som zvedava...

snehulka24
14. júl 2015

@hlavackova Ahoj, mozes mi prosim napisat s odstupom casu ako hodnotis tuto pani doktorku? Dakujem