Imunoalergologička MUDr.Cingelová. Máte s ňou skúsenosť?

sirell
23. sep 2009

Ahojte, mate niekto skusenosti s touto lekarkou? Alebo viete poradit dobreho imunoalergologa v Ruzinove?

snehulka24
14. júl 2015

Ahojte vsetci, je tu niekto, kto bol u MUDr. Cingelovej tento rok, ci nebodaj teraz niekedy? Neviem sa tam dovolat, netusim ci nemaju nahodou dovolenku. Zaroven by som chcela vediet, ako postupuje pri prvom stretnuti, ci rovno zoberie krv a ak ano, kolko ampuliek asi... Dakujem za odpovede 😉

saskenix
11. aug 2015

@snehulka24 Neviem, ci je otazka este aktualna, ale boli sme minuly tyzden prvy raz - malemu vzala krv asi do troch alebo styroch ampuliek. Dovolala som sa na prvy sup asi v polovici jula, ale tento tyzden mame volat kvoli vysledkom, a nikto mi to nedviha.

snehulka24
11. aug 2015

@saskenix Dakujem za reakciu. Daj mi potom este prosim vediet, ako ste dopadli s vysledkami a ci bola pani doktorka zdielna a ustretova. dakujem

saskenix
11. aug 2015

@snehulka24 Dopadli sme tak, ze ma dnes cakala v schranke obalka na synovo meno 🙂 boli v nej kompletne vysledky rozboru krvi, diagnoza aj predpis na lieky... co ma milo prekvapilo - najmä pre niekoho, kto k nej dochadza z väcsej dialky, to je super vec. Takze toto je celkom ustretove gesto voci pacientom 😉 Inak doktorka je podla mna fajn, len na nas sa trosku hnevala, lebo sme mali za sebou tazku noc a zaspali sme, takze sme prisli neskoro na dohodnuty termin - ale to jej nezazlievam, mala na to plne pravo. Uvidime, ako zaberie liecba.

hlavackova
29. okt 2015

@snehulka24 dlhsiu dobu som tu na MK nebola takze sa ospravedlnujem za neskoru odpoved. Ak ta to este zaujima, my sme sa k nej uz nevratili, nasli sme iného imunoalergo kedze zacala mat aj astmatoidne prejavy a sme nadmieru spokojni, dcere sa polepsilo aj bez kortikoidov.

snehulka24
30. okt 2015

@hlavackova Ahoj, a das mi tip na toho dobreho imunoalergologa? Chodite s dcerou aj ku koznemu? Dakujem za odpoved.

hlavackova
5. nov 2015

@snehulka24 ku koznemu uz nie,chodili sme ked bola mensia mala kozne "atopicke" problemy ale nevedeli jej jednoznacne stanovit diagnozu lebo mala roznorode prejavy na pokozke ale tie postupom casu vymizli nastastie. Chodíme teraz do Pneumo-alergo centra k MUDr. Brezinovi - je uplne super. Mame to dost od ruky ale rozhodne stoji za to.

lilitela
20. feb 2017

@snehulka24 Ahoj, chodite nakoniec k Cingelovej? Spokojni? Lebo ja som u nej bola raz a velmi dobre na mna zaposobila celkovo, no jednu zasadnu vyhradu som voci nej mala, neustale plietla fakty v anamneze co som jej nadiktovala a musela som ju stale opravovat. To ma trosku prekvapilo. Bola som raz aj v Pmeumoalergo, kde je Brezina, ale u ineho lekara a tam tiez neviem - sice boli mili, ale nejako sa neviem vyjadrit k odbornosti, proste ma to volajako neohurilo. Tieto alergicke veci su dost haklive a zdlhave, preto je fajn mat dobreho lekara hned od zaciatku. Vy ste ako teda dopadli?
A ostatne baby? Vam sa nezdalo ze Cingelova sa trosku mota?

snehulka24
15. mar 2017

@lilitela Ahoj, my sme boli u nej prvy krat minuly tyzden. Priznam sa, ze som mala velke ocakavania a dufala, ze to bude konecne uz ta prava doktorka! Musim vsak uprimne skontatovat, ze ma sklamala svojim pristupom. My nemame dceru ockovanu, pretoze sme presvedceni, ze je to nezmysel. Je to vsak nase osobne presvedcenie a nikomu ho nevnucujeme. Naopak, pani doktorka nas postoj zosmiesnila s tym, ze mi sme ti, co veria tym nezmyslom. Druhym sklamanim bol jej neochvejny nazor, ze lieky vsetko vyriesia a ze malej treba nasadit 3rocnu liecbu.... takze zaver, neodporucam ludom, ktori maju podobne hodnoty ako ja. Drzim palce.

miskatn
28. máj 2017

@hlavackova ahoj, pisala si uz davnejsie, zaujimalo by ma ako vam alergia dopadla, taky pocit som z doktorky mala aj ja, aerius + kvapky a hotovo... okrem toho mam pocit, ze vobec nezaberaju, nenajdes si chvilku a neporadis?

saskenix
9. máj 2018

Ahojte, odkedy sa MUDr Cingelova prestahovala do Zahorskej Bystrice, vobec sa jej neviem dovolat. Skusam to uz dva mesiace, netvrdim, ze volam kazdy den, ale volala som uz aspon tridsatkrat... a potrebujem vediet, ako pokracovat v synovej liecbe. Nema niekto iny kontakt ako ten, co je uvedeny stranke? je to pevna linka, predtym, ked bola na Kramaroch, mali myslim aj mobil. Vdaka!

miskatn
9. máj 2018

@saskenix oni cislo zmenili, maju ine ako predtym na kramaroch

saskenix
9. máj 2018

Ano, viem, ze maju ine, ale neviem sa dovolat na to nove, ktore ma uvedene na stranke. To povodne, myslim, ani nefunguje, je odpojene.

saskenix
11. máj 2018

Uz som zistila, takze, ak to niekomu pomoze, a mal by podobny problem ako ja, je potrebne volat medzi 11:00 a 13:00, inokedy nemaju prilis cas dvihat telefony.

lulutsija
11. okt 2018

@saskenix ahoj, prosím napísala by si mi telefónne čísla do zahorskej? Môžeš aj do správy, ďakujem.

kikina84
25. feb 2019

@sirell baby neviete ci ordinuje Cingelova dnes? Neviem sa jej dovolat

saskenix
25. feb 2019

@kikina84 A volala si medzi tou 11:00 a 13:00tou? V pondelok je tam az od 10:00 do 16:00, treba skusit trosku neskor.

kikina84
26. feb 2019

@saskenix ma dovolenku tento tyzden