Invisalign - neviditeľný zubný strojček

ema_65
11. jan 2019

Zdravím vás,
neviete mi prosím odporučiť podľa vašich skúseností lekára / kliniku v okolí Martina / Žiliny, kde robia Invisalign strojčeky? Taktiež, vyšiel tento typ strojčeka niektorú z vás na viac ako 4000€? Jednalo by sa o Invisalign full, čiže na oba rady zubov. Túto sumu by som nerada prekročila. Máte nejaké skúsenosti, ste spokojné s liečbou?

saethii
10. aug 2022

@maminkadeticiek pardon, správou vyššie som chcela odpovedať Vám 😉

maminkadeticiek
10. aug 2022

@saethii Ahoj,dakujem,ze si sa ozvala.Prosim ta vies mi napisat nazov kliniky alebo doktora?Ako casto dochadzas na kontroly?Je to celkom daleko.Zatial.spokojnost s vysledkami?

gigi87
10. aug 2022

@maminkadeticiek ja som ešte stále bez strojceka🙈 je to presne rok, čo som začala s výmenou amalgamovych plomb a opravou nových kazov, moja zubarka ma vždy objednala o mesiac-mesiac a pol, tak sa to natiahlo..
Teraz som sa objednávala do Žiliny do Blanc dental, k mddr Direrovi, najbližší termín, koniec februára 🙈
Ale som aj tak tehotná, tak to už budem po porode a hadam aj zabehnuta s dvomi deťmi, tak potom sa to snáď rozbehne... Hoci sa obávam tej sumy, keď teraz všetko rapídne stúpa, inflácia atď...

saethii
10. aug 2022

@maminkadeticiek pani doktorka Aragma Mohammad, na kontroly sa chodí raz za tri mesiace. Spokojnosť zatiaľ veľká, strojčeky mi sedia, čiže zuby sa mi zrejme posúvajú tak, ako majú, o cca 2 týždne mám prvú kontrolu.

maminkadeticiek
10. aug 2022

@saethii Fuha,zaujimave meno,akej je narodnosti?Cena vyzera dost zaujimavo.

saethii
10. aug 2022

@maminkadeticiek národnosť netuším, ale rozprávala normálne pekne česky, takisto aj ostatné doktorky, bolo ich tam viacero 🙂 tie ostatné mi zuby napr.fotili, snímali, nasadzovali strojček, vysvetlili starostlivosť...a áno, cena super 😉