Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kam na zubný strojček v Žiline alebo v Martine?

andruska80
10. mar 2015

Kočky, prosím o radu, syn potrebuje strojček na zuby, náš zubár povedal, že u nás v Čadci však veľmi neodporúča, skôr niekoho v Žiline alebo Martine. neviete mi poradiť zubára, s ktorým máte v tomto dobré skúsenosti? Ďakujem

andruska80
autor
16. mar 2015

Kočky, skutočne mi neviete niekoho poradiť? ešte raz ďakujem

zamilion
16. mar 2015

zubára ti neporadím, lebo som z Prešova. ale mám takúto skúsenosť, že z Prešova veľa ľudí údajne kvoli lacnejšiemu strojčeku dochádza do Košíc.
ja som dala strojček dcére v 14 rokov a ostali sme v Prešove hlavne kvoli tomu,že strojček bude mať minimálne dva roky a na kontroly sa chodí 1x za mesiac na doťahovanie a podobne.

čiže si vyber, čo je bližšie, lebo to vestovanie je potom dosť otravné aj finančne nákladné.

andruska80
autor
16. mar 2015

@zamilion ďakujem za tip, my sme však z Čadce, do Košíc máme strašne ďaleko (takmer 300 km), preto hľadám nejakého zubára zo ZA alebo MT, kedže to je 30/50 km, to je ešte také v norme...

zamilion
16. mar 2015

ved ti píšem, že si vyber to, čo je bližšie kvoli cestovaniu. teda žilinu a tam hľadaj zubára, lebo chodiť raz do mesiaca popod Strečno do Martina......

andruska80
autor
16. mar 2015

@zamilion jaj, som to nepochopila, ja že mi radíš KE 🙂. ved mne to je jedno, lebo ja mám v MT tetu, sesterku.... takže by som mohla zubára spojiť aj s návštevou u nich, len som chcela, či niekto nemá tip na niekoho konkrétneho, kde teda ísť.... lebo u nás sú tiež, ale teda sám náš zubár mi ich neodporučil....

eanie
20. apr 2015

@andruska80 Ahoj, nasla si niekoho v MT alebo ZA? Tak isto hladam niekto na strojcek 🙂 Nemozem nikoho najst :-/ na strednom slovensku

andruska80
autor
20. apr 2015

@eanie no zatiaľ žiaľ nie, nechcem ísť len tak na slepo k niekomu a čo som zisťovala, nik mi nevedel poradiť :(

eanie
27. apr 2015

@andruska80 dik za odpoved. ak niekoho najdem, dam vediet

andruska80
autor
27. apr 2015

@eanie ďakujem, budem rada...

ollski
23. aug 2015

@andruska80
@eanie
ahojte 🙂 nasli ste uz niekoho?? my sme zo ZA, boli sme poslani k Dr, Zuzikovej v poliklinike, no ze najblizsi rok a pol ma plno!!! a ze ani potom nam nezarucia, ze dcerku zoberu....sestricka povedala, ze mame skusit CA, alebo MT... 😔 😨

eanie
24. aug 2015

@ollski rok a pol 😖 nie nikoho nemam. Rozhodli sme sa pockat kam sa dostane syn na strednu skolu a podla toho sa zariadime. Bud Kosice alebo Bratislava 😒

macerik
18. apr 2017

Najlepšia klinika je v Trenčíne, špecializujú sa na strojčeky, MUDr. Lehotský

katarinaina
25. mar 2019

@andruska80 Mala som veľký problém nájsť ortodonistu pre svoju dcéru, v Žiline sa mi to nepodarilo. Nakoniec sme skončili u doktora Lehockého v Trenčíne http://www.strojceknazuby.sk/kontakt. Je to súkromný lekár... Nám sa veľmi pozdáva aj prístup a liečba.

dominiciatko
13. jan 2020

@katarinaina ahoj môžem sa opýtať koľko ste platili?

katarinaina
13. jan 2020

@dominiciatko to nie je podstatné, pretože záleží od diagnózy. Každý platí podľa zákrokov. Moja dcéra mala predkus, rotáciu zubov, hornú čelusť už má krásnu a teraz ideme začať so spodnou čelusťou. Sme v poisťovni dôvera a tá nám doteraz preplatila cca 750,-euro, ale museli sme si vopred nechať schváliť liečebný plán.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli