Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

papito
9. feb 2012

no Belusa, cela tato tema sa toci okolo odporucani alebo neodporucani na pediatricky v Ruzinove ... nebol som na tejto stranke viac ako 2 roky (od mojho prispevku) a vidim ze vsetci co sme sa dostali k doktorke Ivane Macuchovej sme stastni a nadmieru spokojni ... za ten cas mozem zopakovat skvely ludsky a vysoko odborny pristup ... skoda len ze nas system nevie urobit rozdiely medzi dobrymi a nie tak dobrymi doktormi a vieme to len my pacienti svojim zaujmom ... tym co vadia tie dlhe rady u dobreho doktora mozem odporucit len: objednajte sa na plateny termin! Ja tak robim vzdy. Ked vznikne potreba ist k doktorke, zavolam a poprosim o termin. Stoji to 10 €. Kazdy to moze vyuzit, aj tí ktori sa hnevaju, ktori cakaju v rade. Neverim ze niekto nema na to, aby pre svoje dieta toto zaplatil ... a tí čo ste sa pýtali na navštevy doma, len sa chcem ja opytat preco to potrebujete? Ja som vzal 5 dnove babetko na ruky ani kocik sme este nemali presiel 500 metrov do polikliniky a šiel sa prihlasit k doktorke, to bol marec a cerstvy vietor. Druhe dieta som takisto vzal asi 4 dnove a siel sa prihlasit k doktorke, to vsak uz bol jun. Ale tie niekolko tyzdnove "karanteny" babetiek su podla mna a teda mojej skusenosti uplna blbost. Vravim hned ako sme sa dostali z nemocnic, hned sme zacali chodit po vonku.

lula78
9. mar 2012

Ahojte,viete mi poradit pediatra v ruzinove ale takeho ktory je "otvoreny" k teme ockovanie...?? Dakujem!🙂

laguardia
4. apr 2012

@lula78 toto by aj mňa zaujímalo, našla si niekoho?

llucinka20
30. apr 2012

my sme mali dost otvoreny rozhovor o ockovani s nasou pediatrickou http://www.detskylekarbratislava.sk/ obe lekarky su zlate a nemenila by som ich.

laguardia
28. máj 2012

@llucinka20
@lula78
Ahojte, bola som za tou pediatričkou konkrétne MUDr. Hrachová, je veľmi milá a príjemná. Poprosím podeliť sa o názory, príp. Lula na koho si sa obrátila Ty? Ďakujem Vám.

lula78
14. jún 2012

@laguardia @llucinka20
Ahojte,ja tiez chodim k MUDr.Hrachovej. Teda bola som tam raz, po porode, osetrovala nas ale ta druha doktorka. Myslim ze obe su fajn. Aj ked ja by som bola radsej mala len jedn, ktora bude dobre poznat nasu malu. Oni to maju rozdelene na parne a neparne dni. Tak asi budem chodi len tie parne dni k MUDr.Hrachovej.

kermitka
13. aug 2012

Ahojte,pozna z Vas niekto Dr. Evu Dzurillovu? ( ordinuje v Ruzinove, na Martincekovej) Ak ju poznate napiste aka je🙂 Dakujem

kermitka
13. aug 2012

@natashkaa ahoj napises preco neist k Dzurillovej?? Dikes

zojaaa
5. sep 2012

Ahojte, potrebovala by som poradit detskeho lekara v ruzinove,alebo novom meste, resp. Kramare??
Cakam dvojicky, takze len take, ktore este prijimaju deticky....
Velmi pekne dakujem za nazor

sofi6661
29. jan 2013

@saska303 Ahoj chcela by som sa viac informovať ohľadom Dr. Kotlárikovej, lebo súrne hľadám pediatričku a neviem sa rozhodnúť medzi ňou a Dr. Macúchovou. O 3 týždne mám termín a zaujímalo by ma, či sa stačí s ňou skontaktovať telefonicky, alebo musím aj osobne ešte pred pôrodom. Ďakujem.

amelia17
30. apr 2013

Tak ako to vsetky ospevujete dr. Macuchovu, ja prave hladam noveho pediatra, nakolko sme u Macuchovej velmi nespokojni. Najma sestricka je maximalne neprofesionalna (za ten rok a pol, co tam chodime zle odvazila dieta, zle ho zmerala, poplietla mlieka ake ma pit, proste lapsusov bolo velmi vela). V poslednom case sa s doktorkou ani po telefone neda konzultovat, ordinuje za nu sestricka. Nam sa stalo, ze sme posluchli rady sestricky a po 2 tyzdnoch, co sa trapime doma sme sa dostavili a Macuchova na nas vybehla a vrieskala na celu cakaren, ze co sme to robili... Tak som z toho zufala, lebo vy pisete, ze ona je najlepsia, ale vyzera to tak, ze my potrebujeme inu... Okrem ineho je Macuchova silny proockovaci pediater a to sa mi navyse velmi nepozdava.

zuzulik51
8. máj 2013

Ahojte, o 3 mesiace rodim a chcem sa tiez spytat na referencie na nejaku pediatricku, kt. Uznava aj alternativne sposoby liecby a tiez je otvorena komunikacii o ockovani. Podla vasich prispevkov ste naklonene mudr. Hrachovej. Takze odporucate? Berie vobec novych pacientov? Dakujem za odpoved. Zuzana

nikitkad
15. máj 2013

@lula78 ahoj lprosim ta zistila si ktora doktorka je dobra na temu ockovanie??

lula78
16. máj 2013

@nikitkad ahoj, ano zohnala som. v Raphael centre,Narcisova ulica, su dve doktorky,dr.hrachova a dr.kapryniova. Obidve su super. Velmi odporucam. Len neviem ci uz nemaju plno... Maju web stranku.

dorkica
17. máj 2013

@lula78 ak ti nevadi alternativna a ina medicina dufam ze budes spokojna:(

nikitkad
21. máj 2013

@dorkica aka ina medicina???kde maju web plis a neudali ta na ruvz??

nikitkad
21. máj 2013

@lula78 ten web kde najdem plis a neudali ta ?

dorkica
22. máj 2013

@nikitkad
alternativna medicina🙂)
vzdy ma zasipali homeopatikamy a cinskou medicinou ani nehovorim
a to uz ani nehovorim to ze kazda lekakra ma iny nazor na vsetko :((
dlho mi trvalo kym som si nasla cestu k jednej lekarke ale kedze sa striedaju vzdy bol problem:((
aby si dobre pochopila nie som zastancom antibiotik ale uz som doplatila na to ze som sa dala zlomit a vsetko mozne okrem klasicke liecby:(
vianocna vecera na kramaroch hovori za vsetko 😒

martinkova
4. okt 2013

Viete mi poradiť nejaku pediatricku v Ružinove ktorá by vzala pacienta mimo rajón?ale nie súkromne,tie su strasne drahé.dakujem

minik
24. jan 2014

@sofi6661 K Doktorke Kotlarikovej chodime uz 6 rokov , je fajn, vzdy pomoze, ale ma hrozne vela pacientov a uprednostnuje tych ktori sa objednaju a zaplatia jej v hotovosti. To znamena ze sa tam bezne dlho caka. V ambulacii dviha telefony aj pocas vysetrovania, naposledy sa mi stalo ze vybavila 3 telefonaty, kym vysetrila moje dieta a to sme si este hodinu vonku pockali. Odchadzame od nej bohuzial...jej tento system vyhovuje, ale mne nie.

abbie
28. jan 2014

Aj ja sa priklanam k nazoru, ze od Dzurillovej rychlo utekat prec... zanedbava starostlivost, uponahlana je strasne, stale ju niekto zastupuje a vysledky vyteru byvaju velmi neskoro, zvycajne to trva 2 dni,ale u nej aj 5

habibi78
28. jan 2014

@amelia17 chodím k mudr. Macuchovej s dcérou 6 rokov a podľa tvojho opisu sa mi nezdá ze píšeme o tej istej lekarke... Sestričku ma síce posledný cca rok novú ale uz aj ta je podľa mna dosť dobre v obraze, telefón dvíha sestra, veď lekárka ordinuje a ked ju poprosim ze chcem hovoriť s lekárkou, tak stačí počkať na linke kým vyšetrí pacienta v ordinacii a dá sa všetko odkonzultovat priamo s lekárkou. My sme mali problém, volala som lekarke, v nedeľu doobeda prišla kvôli dám do ambulancie, dvíha telefón vždy!!
A ze je silne za očkovanie? Nepravda... Ja som u nej teraz v januári odmietla preockovanie, jasne mi povedala ze je to moje rozhodnutie a ona to nikam hlásiť nebude...

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natashkaa
31. jan 2014

Presne preto co abbie a maly nam skončil v nemocnici

natalieperez
6. apr 2014

Ahojte,

potrebovala by som poradiť dobrú pediatričku v Ružinove, najlepšie v Ružinovskej nemocnici alebo niekde blízko. Nemáme ale trvalý pobyt v BA. Viete o nejakej čo berie nových pacientov?

ajka_1983
8. apr 2014

@habibi78 ahoj prosim ta kde ordinuje dr macuchova? Dakujem

ivi_kiwi
28. máj 2014

Baby nejake nove skusenosti?

emma_932
28. máj 2014

dr macuchovu, sme velmi spokojni...

ivi_kiwi
28. máj 2014

Macuchova uz neberie len pridelenych a ja nie som

ivi_kiwi
28. máj 2014

Som fakt zufala baby pomozte. Macuchova nas nevezme uz som tam volala chcem co nejde podla tabuliek je mila k mamickam aj k dietatu ... vie co robi a riadne vysetri nie ze sup sup a zmiznite