Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

silvinka
25. jún 2006

september ja mam osobne velmi zle srdce na ruzinov hoci patrim tiez do tejto lokality, ak by si mala zaujem mozem ti odporucit nasu detsku dr. ale ta je na trnavke

aktak
25. jún 2006

ahoj, ja budem v ruzinove rodit ale pediatra tam nepoznam ziadneho a ani ti neviem poradit

ani
26. jún 2006

Ahojte, mame velmi milu pediatricku v Ruzinove. Vola sa Mudr. Absolonova, tel: 43334154, sidli na Babuskovej 2, dufam, ze som trocha pomohla 😉

september
autor
27. jún 2006

dik za info a pomoc, zavolame tam a popytame sa co a ako..
drzte sa...

boska
4. júl 2006

v ruzinove je super pediater KOrcekova, Pisonova,,, su velmi zlate a velmi mi tam pomohli.na tel. 482 34 670 by ti mohli dat na ne cislo... to je novorodenecke.

september
autor
5. júl 2006

dik za info..
chapem to spravne, ze ordinuju v areali nemocnice na poliklinike?

jessica25
6. júl 2006

Ahoj, ja som sa prave vratila z ruzin. porodnice. Mam kontakt na pediatra, je to hned vedla nemocnice, patri to tej iste budove len je to na lavej strane ako je lekaren. Lekarka Mudr. Edita Pikalkova, tel. 48279496, Ruzinovska 10, Ba.
A este mam jednu pediatricku, je to na ZStredisko Martincekova 2, lekarka Zuzana Pasternakova, tel. 53413720, my budeme chodit k tejto lebo ju mame blizsie.

Tak drzim palce. Lenka

hana033
24. okt 2006

tiež chodíme k MUDr. Absolonovej, je fajn

aktak
4. nov 2006

Poznate Dr.Dancovu na Trnavke, alebo Stellero´vu v Ruzinove? na absolonovu som aj negativne reakcie videla, na Pikalovu nic, viete poradit?

september
autor
6. nov 2006

menovane doktorky nepoznam, my chodime k Dr.Kotlarikovej v Poliklinike Ruzinov. Je super, sme spokojni.. 😀
Inak drzim palce pri porode a ak sa budes nudit pri kocikovani, ozvi sa, na jar budeme urcite chodit na Strkovecke jazero 😵
pa

aktak
8. nov 2006

jasne ze sa ozvem 😉

zuz11
8. nov 2006

aktak, uz si nam vybrala? 😀 😵

aktak
8. nov 2006

nie, ty nemas nejake referencie?

zuz11
8. nov 2006

aktak, spametavam sa zo soku prave ze som doma, ked to rozdycham sa popytam 😵

mirko06
9. nov 2006

ahojte,
my chodike k p.doktorke Kotlarikovej do ruzinovskej polikliniky a sme spokojni. je velmi mila a vzdy poradi, ked potrebujem. moj maly je z nej hotovy 🙂 a doktorka pikalkova nie je uz nahodou na dochodku?

zuz11
8. dec 2006

ja zhanam pediatricku v Ruzinove v poliklinike, mala by mat okolo cca 30 az 40 rokov a jej meno zacina na P ak poznate poradte a pomoze aj konakt 😵

lucka.m
23. mar 2007

Ahojte, vie mi niekto poradit lekara pre babetko v Podunajskych Biskupiciach? Dakujem 🙂

ivush
22. jún 2007

Kočky nemáte niektorá skúsenosť s pediatrami v Prosanuse ? 🙂

maaaki
23. jún 2007

Ahoj ivush, chodime k dr. Raskovej do Prosanusu a som velmi spokojna, len neviem ci este berie pacientov, lebo vravela ze ma velmi vela deti. Druha lekara je nova a tu nepoznam. Striedaju sa tam dve lekarky, takze vlastne od rana do vecera do osmej tam stale je pediater

ivush
26. jún 2007

maaaki, ďakujem za info..A ako to tam bežne funguje, keď ideš s malou do poradne (hoci ešte ste asi veľakrát neboli keďže ste malinkí 😉 ) si objednaná na konkrétny čas a aj sa to cca dodržiava?

maaaki
14. júl 2007

ahoj ivush, v prosanuse sa objednava na konkretny cas a nikdy som dlho necakala, maximalne takych 15 minut. 🙂

magda22
11. sep 2007

ahojte,
nemate prosim niekto tel. kontakt na tu Dr. Kotlarikovu? Neviem najst. Dakujem.

ivush
8. nov 2007

Kočky nemáte tip na dobrého (zodpovedného) detského lekára/lekárku či už v ružinovskej poliklinike alebo niekde inde v ružinove ? nerada by som išla s malým niekam úplne na blint.. 😖 ďakujem 😉

saska303
20. nov 2007

ahojte,
my tiež chodíme dr.Kotlárikovej, je veľmi zlatá. náš Oliver ju hneď pri prvej návšteve ocikal, tak odvtedy je jej...

lucillienka
29. nov 2007

ja budem s bábom chodiť určite do Prosanusu...som počula len dobré referencie...

helen
29. nov 2007

Velmi odporucam pani doktorku Pasternakovu, tiez v Ruzinove, kontakt si na nu najdete na www.zzz.sk

sivika11
10. jún 2008

kocky, obraciam sa na vas s otrepanou otazkou - neviete odporucit dobreho pediatra v ruzinove /cast ostredky alebo travniky alebo posen/? nam nasa lekarka odmietla zaockovat dieta proti pneumokokom, tak by som ju chcela vymenit. vopred vam krasne dakujem 🙂

pindula
10. jún 2008

sivika, ja chodim na Posti k MUDr. Petre Džuppovej. Je to hned vedla kocky...ta ti malu urkite zaockuje...mne dala aj letacik, aby som bola dobre informovana... 🙂

kate2
11. jún 2008

baby nepoznate Mudr.Macuchovu v ruzinovskej poliklinike????

zuka
13. jún 2008

Ahoj Kate, my k nej chodime. Je to velmi mila Dr. Dokonca ma milo potesilo, ze ma v ambulancii pristroj, ktory z kvapky krvi (z prsteka) do 2 minut zistil, ze maly ma virusove ochorenie (ze nenachladol) a ze nie je nutne liecit antibiotikami. Je mlada a fakt moc mila. Mozno vsak este nema take skusenosti... Ale kazdopadne, vzdy ked jej zavolam, ze mame nejaky problem, tak vzdy mi da termin, kedy mame prist.
Sivika, Dr. Macuchova z polikliniky v Ruzinove nas proti pneumokokom zaockovala bez problemov, mala ju priamo v ordinacii...