Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

eimiky
11. mar 2009

My máme Mudr.Vlčkovú Zuzanu na Papraďovej a sme zatial veľmi spokojní...Je to klinic centrum

akejka
12. mar 2009

basky: aj my sme s ňou max. spokojní. Všetkým ju odporúčam. Veľmi mi pomohlo aj to, že je pneumologička, malá mala problémy s hlienmi, dýchaním,...

shelly13
18. mar 2009

Baby, mate skusenost niektora s Dr. Špánikovou z Petržalky? Potrebujem referencie, lebo by som tam chcela v babatkom chodit, len je to trochu daleko, tak sa este rozhodujem. Dakujem!

emjee
29. máj 2009

zuzzii • 35tt • 25. máj 2009 o 17:48
Ahojte, neviete mi odporučiť dobrú pediatričku v Ružinove? Chcela som chodiť k Mudr.Macuchovej, má veľmi dobré referencie, ale bohužiaľ už neberie nové detičky ... Hladám starostlivú pediatričku, ktorá nevyšetruje len podľa 100 rokov zabehnutých postupov... Ak o nejakej dobrej viete, prosím odporučte mi...

beboo • 1d • 25. máj 2009 o 20:17
ahoj my chodime k MUDr. Dzuppovej, ordinaciu ma na Babuskovej ulici, je mlada a velmi mila. ma v ordinacii aj pristroj na vysetrenie CRP z krvi.

katkami • 1d • Dnes o 10:13
ahoj, my chodíme k Dr. Kotlárikovej. Je veľmi milá poradí a má skúsenosti.Kontakt na nu : http://www.zzz.sk/?profil=2515

jasminet • 37tt • Dnes o 10:23
zuzzii - ja som tiez volala tento tyzden macuchovej, ale neberie uz, tak ma odporucila podla obvodu k dr. zborilovej.

patrici
21. júl 2009

Ahojte, tiež čakáme v auguste bábätko a hľadáme pediatra, najlepšie v Ružinovskej poliklinike. Neviete mi prosím poradiť, či Dr. Kotláriková má v ambulancii prístroj na vyšetrenie CRP z krvi? Ďakujem vopred za pomoc

lia
2. sep 2009

ahojte,

necaka sa dlho u tej pani doktorky macuchovej??kolko pred porodom tam treba ist a co tam vsetko treba doniest??dakujem za odpoved 🙂

akejka
3. sep 2009

ahoj lia, baby tu spomínali, že už dr. Macúchová neberie nových pacientov...ale skús jej zavolať.
Inak nemusíš tam ísť už pred pôrodom, stačí jej zavolať po prepustení z pôrodnice a ona do 24 hod. príde k vám domov...potrebuješ len preukaz poistenca bábätka, alebo keď ste ho ešte nestihli vybaviť, stačí jej nahlásiť, akú poisťovňu si si vybrala...a ešte správu o novorodencovi bude dr. potrebovať...

katka1981
3. sep 2009

😀 Ahoj Akejka, aj my si pani doktorku Macuchovu pochvalujeme, dokonca sa zaujima aj o mna

cmukinka29
3. sep 2009

aj ja sa pripajam, Mudr. macuchovu odporucam,ale neviem ci prijima novych pacientov,treba skusit zavolat

kristinka.s
3. sep 2009

ta nasa dr. macuchova ma teda vela pacientov 🙂
aj my k nim patrime
Katka 1981 aj my mame u nej nasu Sofinku 🙂

katka1981
3. sep 2009

Kristinka, Sofinky su teraz strasne in. My sme si to meno vybrali este pred tromi rokmi, ked nebolo rozsirene a teraz je tolko Sofiniek. Ja som zas silny rocnik na Katky, boli sme v triede 4. A nasa Sophinka urcite tiez nebude sama. Ale tak ked je to meno take krasne 😀

akejka
4. sep 2009

katka, ajojky, veru dr. Macúchová má široký záber pacientov a chorôb 😀 Aj mne už pár krát poradila s mojimi ochoreniami, manželovými...
Keď k nej ideme do poradne a trápi niečo aj nás dospelých, konzultujem to s ňou, lebo na svojho všeobec. dr, nemám čas... 😉 (kvôli niekoľkohodinovej rade hlavne strých babiek - "pacientiek", skôr vykecávačiek 😠 )

mm1
22. sep 2009

Kočky, keďže už Mudr. Macuchova neberie, tie ktoré máte skúsenosti s MUDr. Dzuppovou, aká je?????

bay
24. sep 2009

mm1, u nas je s Dr. Dzuppovou len spokojnost 😉

pralinkaaa
19. okt 2009

ahojte holky,

viete mi niektorá dať číslo/adresu na Dr. Macúchovú? je pravda, že sa u nej platí???
a tiež prosím - ak ma nezoberie, ktorého pediatra by ste mi odporučili? Bývame v Prievoze a čochvíľa sa nám narodí bábatko, ale VOBEC netuším že aký pediater....a musím ho mať už pred pôrodom. ☹
chcela by som aby to bolo čo najbližšie od domu, a tiež aby to nebol/a nejaký starý/á lekárka, ešte z čias socializmu čo predpisuje rutinne tie isté lieky a tak...
veeeeeeeľmi pekne vám ďakujem.

lulda12
21. okt 2009

Ahojte mamičky,

my tiež zháňame pediatra v okolí Ružinov/Ostredky, samoška na poslednú chvíľu. Ak máte referencie tak píšte. Ďakujeme krásne vopred za Vaše komenty.

Zatiaľ sme si boli osobne pozrieť Dr. Tamara Martikovič na Drieňovej, ku ktorej patríme, ale tam určite chodiť nebudeme...........baby si predstavte, že žiadny biely plášť, ale civilné oblečenie, tmavý červený rúž a k tomu aj fakt že je to už staršia pani lekárka a hneď na začiatku nás informovala, že domov nechodí, lebo každý má dnes auto, : D No hneď nám bola sympatická 😅 Pôsobí ako zlá čarodejnica.

Ak poznátie týchto pediatrov prosím Vás napíšte Váš názor.

Babuškova ul.:
podľa zlatých stránok by tam mala byť Dr. Absolonová, Dr. Stellerová,
a vy spomínate aj Dr Dzuppovú

Ružinovská poliklinika:
Dr. Lovová, Dr. Klepochová, Dr. Pikálková

Bulharská ul./ Trnávka
Dr. Hinštová, Dr. Dančová

Tieto Dr. máme nablízku, tak čakám na Vaše referencie a potom sa nám bude ľahšie rozhodovať. Ďakujem Vám krásne ešte raz za Vaše komenty.

palinkovamaminka
14. nov 2009

ahojte, prosim nemate niekto skusenost s pediatrickou Evou Dzurillovou - Martincekova ulica?
da ku jem

sendy10
15. nov 2009

lulda12 - namiesto Dr.Klepochovej v Ruzinovskej poliklinike ordinuje Dr. Macuchova. Skusenosti - vid komentare vyssie. Nasa skusenost tiez dobra, spokojnost 😉

papito
7. dec 2009

Uz sme mali v Ruzinove 4 detske doktorky v priebehu 4 rokov, tak mozno uz trochu mozem porovnavat.
Zacali sme na Ruzinovskej poliklinike (ved to mame 150 metrov od domu). Uz sa poriadne nepamatam, ale bola tam taka starsia pani doktorka, myslim Lovova (tak nejako). Boli sme u nej len par krat, ale stihla ma nastvat, ked nas vyhodila z ambulancie, ked sme dcere davali prepichovat usi (nausnice).

Potom ju nahradila (alebo jej pacientov automaticky prevzala ?) pani doktorka Kotlarikova. Tiez sme tam boli len par krat a preto nemozem ani kritizovat, ani ospevovat. Ale mali sme pocit, ze ked budeme za lekarsku starostlivost platit velke peniaze, tak sa dockame vysokej odbornosti, velkej ochoty a ustretovosti, ziadnych radov v cakarni, atd.

Tak sme isli do ProSanusu. Boli sme tam rovne dva roky u doktorky Smetanovej, takze skusenosti dost. Z nasej predstavy sme vytriezveli, hlavne v tej odbornosti. Samozrejme sa tam necakalo, lebo vzdy sa objednate na termin, ale aj to ma nevyhody. Dieta je chore, chcete okamzite ist k doktorovi a dostanete horko tazko termin na zajtra vecer. Pani doktorka Smetanova bola mila (sestricka tiez velmi mila), vzdy dokladne popocuvala dieta, ale problemy sa v skutocnosti vobec neriesili. Na vacsinu otazok bola odpoved "NEVIEM"! Az po skoro dvoch rokoch ked sme si vyziadali nejake testy, tak odobrala krv a urobila vyteri. Nasledne bola aj tak ich interpretacia zla a prehliadnute niektore nepriaznive hodnoty! Nikdy nas neodporucila na odborne vysetrenie (a dovody boli). Dobrovolne vakciny nikdy nemala u seba. A vakcinu proti ovcim kiahnam ani len nepoznala. Ja som si musel najst na nete, ze nieco take vobec existuje, ako sa vola, a nech mi ju predpise. Viac krat, ked sme sa telefonicky dohodli, ze nejaky recept bude na recepcii, nikdy tam nebol. For je v tom, ze v ambulancii tvrdili, ze ho na recepciu dali a tam ho zase nemali. To bol divny kolotoc. Aspon dva razy sa to stalo. Moj dojem bol, ze recepcia nepochybila. Mimochodom druha doktorka ktora tam ordinuje (myslim Raskova) je ovela odborne zdatnejsia, dvakrat sme sa ocitli v ambulancii, ked ordinovala ona (ona dobre poznala napr. aj tu vyssie spominanu vakcinu). No len kedze sme neboli jej pacienti bola vtedy zrovna dost protivna - nechapem ako to tam maju zariadene. Kazdy "kope" len za seba, ci ako?

Tak sme sa opat pobrali do Ruzinovskej polikliniky, aj po precitani skvelych referencii tu na fore na pani doktorku Macuchovu sme sa k nej chceli dostat. Je pravda ze uz neberie pacientov. Ale kombinaciou stastia a aj odvahy z nasej nevedomosti, ked sme sa tam prihrnuli ako velka voda najprv s druhym novorodencom, no proste nejakym zazrakom nas po chvile vahania zobrala. A potom sme presli aj so starsim dietatom (s tym z toho ProSanusu) k nej. Zatial obrovska spokojnost. Problemy sa hned zacali riesit. Doktorka Macuchova nema problem okamzite odobrat krv, urobit vyteri. Myslim, ze dobre rozumie vysledkom. Posiela k odbornikom na vysetrenia (aj ked len preventivne), aby sa nic nezanedbalo. Z titulu istych chronickych potiazi navrhla liecenie Hned pri prvej vete si vsimla u tej starsej, ze nevie povedat "r" a navrhla logopeda. Vyzera ze aj dobrovolne vakciny ma k dispozicii v ambulancii. Je mila a sympaticka a detto sestricka. V maloktorej ambulancii sa dnes a v Bratislave stretnete s usmevom. Tam vacsinou ano. Dufam, ze uz az do dospelosti oboch deti, nebudeme uz musiet menit detsku doktorku
🙂

lea79
30. dec 2009

Čo sa týka doktorky Smetanovej, tak tá milá teda nikdy nebola, práve naopak a jej sestrička si počas našej prítomnosti otvárala došlú poštu 😅 to nemalo chybu 🙄

freefamme
10. máj 2010

Ahojte, neviete nahodou o detskej lekarke/lekarovi, ktora pride na prvu navstevu k nam domov, da sa k nej objednat na urcity cas (za poplatok kludne), ma oddelene ordinacne hodiny pre chore deti a pre poradnu a zaroven poskytuje telefonicku podporu nonstop? Idealna pre nas by bola poliklinika Ruzinov. Velmi pekne dakujem!

sharmana
14. máj 2010

freefamme. Macuchova chodí na prvu navštevu domov a aj poradnu má zvlášť od ordinačných hodín..... záleží odkial si, lebo mimorajonnych pacientov už neprijima... berie napriklad ulice Svidnicka, Solivarska... ostatné neviem.. skús zavolať...
a zda sa mi že aj tá dr. Kotláriková podáva rady po telefone a chodí na prehliadku domov... najlepšie je tam zavolať... obe sú na Poliklinike Ružinov...

vcielocka1
14. máj 2010

zdravim hladam info o danych lekarkach, respektive odporucania.
rada by som mala lekarku, ku ktorej sa mozem objednat na urcity termin + poskytne mi pomoc po telefone...
prosim nemate niekto skusenost s pediatrickou Evou Dzurillovou - Martincekova ulica a doktorkou macuchovou - na nu citam len same chvaly - je to naozaj tak?
dakujem

mjanovjakova
25. máj 2010

Ahojte, prosim vas, nepoznate nejaku dobru pediatricku v Novom Meste, v BA? Najprv sme chodili k pani Dr. Liptakovej, bola som spokojna, ale zacali sme potom chodit do Prosanusu, k MUDr. Smetanovej. s nou sme boli velmi spokojni. Lenze maly uz chory nebyva a je mi luto platit tie peniaze v Prosanuse, ak tam mam ist raz za rok.
Neviete mi prosim poradit niekoho bud na Tehelnej alebo Bajzovej? poznate niekto MUDr. Franiaka?dakujem vopred. Michaela

ameanda
7. jún 2010

baby, ak ste tu niektore, ktore chodite k MUDr. Kotlarikovej alebo MUDr. Dzurillovej, poprosim vas o nejake info, co sa tyka spokojnosti so starostlivostou a pod.
dakujem pekne!

ivanulienka81
14. jún 2010

chcela by som sa opytat ze ako zistim k akemu pediatrovi patrime podla obvodu... nebudem obiehat predsa vsetkych lekarov v Ruzinove a na nete to zatial neviem najst, uz som zufala, neviete poradit?

jasminet
15. jún 2010

@ivanulienka81 ja som volala dr. macuchovej ci ma vezme, povedala nie, tak som si pytala meno obvodacky a dala mi ho... cize staci si zavolat a mali by ta odkazat...

pipi1211
19. júl 2010

ahojte prosim mohli by stemi poradit daku dobru dr ruzinove? okrem macuchovej, tej uz som volala a nezoberie nas 😖 hladam daku dobru,milu a vekom mladsiu dr- nie ziadnu 60rocnu co sajej deti boja 😒 dakujem

ivanulienka81
30. júl 2010

@pipi1211 aj my sme teraz hladali pediatra a vybrali sme si MUDr. Dzuppovu, bola som s nou iba raz v kontakte, teraz ked sme sa boli opytat ci nas vezme a bola mila a je mlada 😉 takze uvidime ako sa osvedci 😅
😅

claudinka
10. nov 2010

Ahojte baby, tak na Babuskovej ordinuju MUDr. Absolonova a MUDr. Dzuppova - dobre som sa docitala? 😝 ktora je lepsia? 😀 ako sa Vam ktora osvedcila, viete mi o nich povedat nieco viac?
Ja chcem tu moju vymenit.. 😒