Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

claudinka
10. nov 2010

@papito Ta Mudr. Macuchova znie super, skoda, ze neberie nove deticky 😉

natashkaa
8. jan 2011

prosim Vas vsetky len k Dzurillovej nechodte!!!!! my od nej berieme kartu......viac info v IP

wvwvw
11. jan 2011

Ahojte mamicky. Potrebovala by som od vas radu. Prave vyberame doktorku pre nase babetko. Mozete mi prosim napisat ako ste spokojne s doktorkou Zemberovou? Platia sa u nej nejake poplatky? Akekolvek info sa zide..... vdaka

novazienka
16. feb 2011

@ivanulienka81
Aj ja rozmýšľam, že sa prihlásime k doktorke Dzuppovej. Pozerala som si jej stránku, ale nikde sa nepíše, či má stanovené osobitné dni pre choré deti a osobitné termíny pre zdravé deti. Kamarátka mi hovorila, že pani doktorka Kotláriková to tak má. Aby sa zdravé detičky nenakazili od chorých.

tanija133
17. feb 2011

@novazienka Dr. Dzupova ma vzdy pre zdrave deti poradnu vo stvrtok doobeda, takto som to aspon ja pochopila, a ostatne dni su tam aj chore. Doktorka je velmi mila, naozaj je mi sympaticka.... 😉 odporucam

novazienka
21. feb 2011

Ďakujem za odpoveď. Tiež som rozmýšľala nad doktorkou Kotlárikovou, len neviem či hovorí po anglicky. Dozvedela som sa, že nenavštevuje novorodenca po narodení v domácom prostredí. Možno Dzuppova je mladšia a viac flexibilnejšia. Ale neviem to takto posúdiť. Ani jednu som zatial nevidela. Hodnotím to len na základe dostupných informácií.

llucinka20
22. feb 2011

ahojte, my chodime s malou k doktorke Hrachovej, mam novu ambulanciu na martincekovej. Je velmi mila a aj sestricka je mila 🙂 zatial nam vo vsetko poradila a pomohla.

tanija133
23. feb 2011

@novazienka A preco potrebujes aby dr hovorila po anglicky? Dzuppova je mlada, tak by aj mozno mophla vediet....Dzupova aj navstevuje novorodencov doma, ale ja som to ani nevyuzila, lebo mij maly bol uuuplne v poriadku...Dr. Dzupovu mozes vidiet na jej stranka www.mojalekarka.sk a dr. Koltlarokova ma kde ambulanciu?

novazienka
27. feb 2011

Môj manžel hovorí po anglicky, po slovensky len trošku. Kotlariková má ambulanciu niekde v ružinovskej poliklinike.

sharmana
2. mar 2011

@novazienka ja by som ku Kotlárikovej určite nešla... chodím k Macúchovej, kedže mala dovolenku a dcéra mala vysoké horučky, cez 39, tak mm zavolal tejto Kotlarikovej a tá si dovolila urobit diagnozu cez telefon, že malej idú podla príznakov zuby, že nech k nej nechodime, že to prejde a že pri zuboch aj 40tky teploty môžu byt... ja som tomu neverila a som mm vynadala, že predsa len malú nevzal k lekárke.. to bolo vo štvrtok.. až do nedele mi malá kašlala o život, v pondelok už ordinovala Macúchová, ktorá diagnostikovala jednoznačne zápal priedušnice, čo nie je sranda, malá je na atb..... a aj moja kamoška sa ocitla u Kotlárikovej, ked zastupovala Zborilovú, a veru tiež sa jej nepáčila... nepamätám si už konkretne o čo išlo...

novazienka
3. mar 2011

Fuha ... no to je dosť nepríjemná skúsenosť. Ja by som rada išla k Macúchovej, ale všade čítam že už neberie. Tak asi skúsim tú Dzuppovu.

sharmana
3. mar 2011

@novazienka Macúchová berie len detičky z jej rajonu, má totiž velmi vela pacientov... Ale určite sa nájdu aj iné dobré pediatričky, ju som si vybrala podla referencií a okrem toho, to som ani nevedela 😀 k nej patrím do rajonu, takže ked som k nej išla v 9 mesiaci tehotenstva, tak mi povedala, že mám vlastne šťastie, lebo nás vezme, kedže k nej patríme 😀

habibi78
3. mar 2011

my tiez patrime k Macuchovej, najhorsie na tom je, ze v obdobi chripky je tam nenormaaaaaaaaaaaaaaalne vela deticiek, co je nevyhoda lekarky ktora ma vela pacientov.... no a nas vzala a to k nej ani nepatrime, za pokus to stoji 😉

novazienka
7. mar 2011

Ano presne toto je tá nevýhoda. Určite je super, ale keď je tam toľko detí, potom to začína byť veľkou nevýhodou. Určite je veľmi vyťažená a má stále plnú čakáreň. Ale aj tak si myslím, že by mala mať vyhradené dni pre choré detičky a pre zdravé. Možno aj má.

dara76
7. mar 2011

@novazienka my chodime k dr. Zbozilovej, je podla mna super, mava ale tiez dost plnu cakaren, ci berie novych netusim. Na poradnu a prevencie ma vyhradene hodiny. Dr. Macuchova sa mi paci tiez, boli sme u nej par krat ked zastupovala. Boli sme par krat aj u dr. Kotlarikovej, myslim ze mava menej plnu cakaren. Vsetky tri su na jednej chodbe, treba tam ist a popytat sa.

tanija133
7. mar 2011

@novazienka Ja som sa bola pytat v Ruz.poliklinike v septembri aj u Zborilovej aj u Macuchovej, a beznedejne neberu, maju velmi vela pacientov, a ked beru tak len z rajonu Travniki....Vravim Dzuppova je velmi fajn, a ma deti tak akurat , co sme tam boli doteraz, a urcite aj berie nove deticky...

silviatko
9. máj 2011

ktorá by vedela odporúčiť dobrého detského lekára v Ružinove?
ďakujem

tanija133
10. máj 2011

@silviatko Dr.Dzuppova www.mojalekarka.sk je velmi mila a profi..... 😉

maandy
5. jún 2011

@tanija133 ahoj tani... 🙂 andrejova polovicka 🙂
vyberam pre nasho maleho pediatra. precitala som si cele toto forum a nakoniec mi asi z toho celeho vyslo, ze ta tvoja lekarka je dobry vyber. ja som chcela chodit do ruzinovskej nemocnice, ale ked 2 lekarky niesu dobre a jedna neberie, asi mi moc toho nezostava.
Co to pre mna znamena, ze pracuje v NESTATNOM ZDRAVOTNICKOM ZARIADENI????

tanija133
5. jún 2011

@maandy Ahoooj, odpadnem, ako si ma tu nasla? Ale super, pocula som tu krasnu spravu ze ste tehu..... 🙂 Detto tiez som chcela chodit do ruz. polikliniky, ale tie dve doktorky nebrali novych, iba z rajonu....A o Dzuppovej som sa dozvedela tu...a som velmi spokojna...odporucam.....teraz sa prestahovala z Babuskovej na Papradovu, co je par krokov od ruz.polikliniky....Ma na ambulancii aj pristroj CRP, ktory ti vie z krvi dietata povedat za 5 sekund ci ma nejaky zapal v telicku, uz som to aj dva krat vyuzila...No a k veci....to ze pracuje v nestatnom zdrav.zariadeni...nie je nic strasne...nevybera ziadne rocne poplatky, iba ma niektore nadstandartne sluzby spoplatnene....Napr to CRP stoji 5 eur...to je jednina vec na ktoru som narazila...inac ziadne ine poplatky, ani za ockovanie, za nic, normalne spolupracuje s poistovnami....a na jej stranke ma cennik, za ktore sluzby si priplacas.....Mlada, sympaticka, profi, rychla, na vela pacientov, ale nie tak vela ako v ruz.poliklinike.........nie je o com.... 😉

maandy
5. jún 2011

@tanija133 ahoj...no ja som ta tu videla od zaciatku... len nejak som ani nevedela co ti napisat. A ked som videla, ze si v tomto fore, tak som ta oslovila... 🙂
No zvazujem tuto lekarku, len potrebujem vediet negativa na nestatne zdravotnicke zariadenie, co vsetko sa tam teda spoplatnuje...nech stale nieco neplatime. Lebo ved deticky su dost casto chore... a inak ako sa mate? 😎
Chcem sa este prejst do tej nemocky popozerat, ci nahodou nas nevezme ta jedna lekarka tusim Macuchova sa vola a ked nie, tak pravdepodobne teda zvazime tuto lekarku. Nemame to od domu daleko... 😉

tanija133
5. jún 2011

@maandy Ja tiez nemam rada vsetky tie nestatne zdrav .zariadenia, kde stale musis nieco cvakat... 😉 take som obchadzala pri vybere pedi.....ale tuto som naozaj nic neplatila navyse....iba to CRP..a to ked je ti babo chore....neriesis nejakych 5 e....Ako sa inac mate s malinkym? Vsetko ok? pozeram ze za 2 mesaice vas to uz caka.... 😉 Nechodis nahodou do GPN? Macuchova je vraj ok, len vtedy nebrala... 😉 ale za opytanie nic nedas....

ivanulienka81
5. jún 2011

@maandy ja si myslim, ze Dzuppova je dobra volba, my k nej tiez chodime...

maandy
5. jún 2011

@tanija133 no ja sa hlavne toho bojim. Jasne, ze neriesim 5 Eur, len ked by som mala casto platit nejake poplatky, alebo rocne poplatky...tak to je na zvazenie.
Mame sa dobre, uz som taka nemotorna... 😀 pribrala som zatial nejakych 12,5kg, co je dost. Ale tak neriesim, zhodim to. Len strasne ma boli chrbtica z toho a uz sa mi aj tazsie spi a aj to brusko mi je uz tazke.
No neviem ktore je GPN, ale uz chodim porodnicke na Antolsku. Boli sme akurat 2x na 3D UTZ v Ginfive... mozno asi si myslela to.
No citala som recenziu na tie lekarky a ta Macuchova mi vysla ako jedina s pozitivnymi ohlasmi.

maandy
5. jún 2011

@ivanulienka81 dakujem za nazor... 🙂

ivanulienka81
5. jún 2011

@maandy nechcem sa pliest do debaty, ale nemusis sa bat, ze budes platit nieco.... jedine len ako pise tanija133, za nadstandard... je rozdiel medzi nestatnou ambulanciou a sukromnou, ktora nema zmluvy s poistovnami

maandy
5. jún 2011

@ivanulienka81 len zase otazka znie, do akej miery je pre nich nadstandard a do akej standard...

ivanulienka81
5. jún 2011

@maandy vsak si pozri cennik http://www.mojalekarka.sk/?id=cennik
ja teraz zhanam detskeho zubara a tiez mam problem vybrat 😝

maandy
5. jún 2011

@ivanulienka81 dik za link... 🙂

belusa
19. júl 2011

Ahojte viete mi poradiť niaku dobrú pediatričku v Ružinove?najlepšie keby chodila v najhorších prípadoch aj do bytu samozrejme za poplatok dakujem.