Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

1mia11
15. júl 2014

ahojte , nemate nahodou nejaky kontakt na pediatra v blizkosti vlcieho hrdla a okolie ?
V oktobri rodim a neviem si rady s vyberom - viem ze to je dolezite a mal by byt niekde nablizku ale nakolko neviem najst nikoho - moze byt aj v Ruzinove

lucky0348
21. júl 2014

ahojte, pls viete mi poradit nejakeho dobreho pediatra v Ruzinove? trvaly pobyt mam sice v petrzalke, ale byvam v ruzinove a chcela by som mat co najblizsie lekara, nebude s tym problem? dik 🙂

dixinka1987
23. júl 2014

Ahojte 🙂

o dva mesiace rodim a kedze nie som Bratislavy, neviete mi nahodou poradit pediatricku? najlepsie by bol ruzinov , uprednostnujem sukromnu s dobrymi skusenostami

dakujem velmi pekne

dixinka1987
31. júl 2014

ahojte viete mi prosim vas poradit dobru detsku pediatricku alebo pediatra v ruzinove rodim zaciatkom oktobra, dakujem velmi pekne za vsetky rady, kedze nie som BA

ivanane
4. aug 2014

My sme zacali chodit k pani Dr. Dzuppovej a som velmi nespokojna s pristupom pani doktorky. Aj ja vopred dakujem za tipy na lepsieho pediatra v ruzinove, kedze chcem nasu doktorku zmenit.

katielee
4. aug 2014

@sivika11 ahoj, prosim ta a preco vam odmietla ockovat? dakujem

kikushka2386
4. aug 2014

@dixinka1987 ahoj.skus si pozriet toto http://www.detskylekarbratislava.sk/ ja som s oboma pani doktorkami absolutne spokojna.vyskusaj zavolat ci vas zoberu.my sme kedysi k nim patrili podla rajonu ale prestahovali sme sa astale chodime k nim

dixinka1987
4. aug 2014

dakujem velmi pekne ale neviem ci som tu nahodou nepisala email detskylekar.sk a sa mi zda ze mi odpisali ze su plne obsadene, ale vdaka

dixinka1987
4. aug 2014

a to si musim vybrat lekara podla trvaleho bydliska?

danielaspa
15. okt 2014

@mirka_st ahoj Dzurillova neriesi problem komplexne, vzdy som musela najst po nete , co vlastne malej moze byt a potom som ziadala dalsie vysetrenia, za co mi dala pocitit, ze ju obtazujem a naschvál ma nechala cakat v cakarni! A to nehovorim, ze problem sa mi opakoval po mesiaci a ani vtedy jej nic nespravila. Nevzala malej ani vytery, ani krv ani stolicu, ani sono bruska, povedala len , ze "asi zacinajuca stomatitida, i ked pupaciky nevidim..." . Po mesiaci mi povedala, ze asi vetry,...Teraz cakame na vysledky a som zvedava, co mi povie dalej. Kartu si beriem hned ako to bude mozne...A nie je to len moj nazor...Zaroven mam pocit, ze neordinuje doktorka, ale sestricka....Ked som si vynutila parazitologicky odber , sestra mi povedala, ze ma 10r prax a ani raz nemali pozitivne vysledky, cize asi preto mi nechcely robit tieto testy ?!?!?!?! Zatial sa mi dieta budi s placom a bolestou a ma nevysvetlitelne narazove vysoke teploty....

danielaspa
15. okt 2014

@mirka_st neriesi problem komplexne ! Dozadovala som sa vysetreni, ktore by iny pediater robil okamzite a dala mi to pocitit ako ze ju otravujem a chcem nieco naviac. Navyse nerobi prevenciu mocu v 18mes. , negatívum je od viacerých mamiciek tu z okolia co k nej chodíme...hladame inu pediatricku.

marivic
31. okt 2014

Pridavam svoj nazor. Chodim s oboma detmi k Mudr Dzuppovej, no som vcelku nespokojna. Rada by som si nasla inu lekarku. MUDr Dzuppova je miestami arogantna, nedbala, o pacientov sa velmi nezaujima. Akoby ju praca ani nebavila a robila to nasilu a s nechutou. Vzdy mam pocit ze ju iba obtazujeme. Pri vysetrovani pouziva vzdychy, gulanie ocami, niekedy az frflanie.. Keby to aspon vykompenzovala odbornostou, tak by mi to az tak nevadilo. No odbornost je tiez slaba. Ona ma iba naucene frazy . U mna to uz skoncilo tak, ze ked boli deti chore, ani som k nej radsej nesla, povedala som si ze naco? uz vopred viem presne co mi povie. Nakoniec sa zanedbany zdravotny problem synceka nabaloval a nabaloval , ale ona sa stale tvarila ako keby som si vymyslala. Chvalabohu sa ho ujali odbornici , ktory problem odhalili.. na co mohla ako pediatricka tiez prist, alebo aspon vymenovat moznosti z coho by ten problem mohol vzniknut.... aj tie jej nazory... Dieta by do 6 rokov pomaly nemalo ani vkrocit do ziadneho kolektivu a skolka je najvacsie zlo na svete. No ktory rodic si moze dovolit ostat 6 a viac rokov doma ? A ako ma dieta ziskat imunitu? No zvlastne. Rada by som nasla nejakeho dobreho pediatra v Ruzinove alebo Vrakuni, prosim poradte. Niekoho kto je odbornik a zaroven ma aj prijemny pristup k pacientom. Dakujem.

optimistka
5. nov 2014

@marivic ja osobne si dovolim odporucit mudr. Kotlarikovi z ruzinovskej polikliniky. Je sice starsia, ale s detmi to velmi dobre vie. Su mile obe aj so sestrickou. Nema problem poslat na odborne vysetrenie, v ambulancii ma samozrejme pristroj na crp. Da sa s nou konzultovat aj telefonicky, nema s tym problem. Ja som typ cloveka, ktory je vacsinou s lekarom nespokojny a vzdy frflem, ale tato pani dr. Je vynimka 🙂

abbie
20. nov 2014

@danielaspa presne moja rec,preto sme aj my od nej odisli,nabrala si tolko pacientov,ze to uz nezvlada,pacientov uz ignoruje,vsetko rychlo vybavuje a dieta poslednu dobu ani nevysetrila poriadne 😠

sofia_r
12. jan 2015

Džuppovú absolútne neodporúčam. Presne ako opisuje "marivic" vyššie. Lekárkou je len na zhodnotenie červeného hrdla, bežnej virózy a odporučenia čajíku a oddychu. Akonáhle vznikne naozaj hlbší problém tlačí ho pred sebou a nerieši. Obidve moje deti do minulého septembra bezproblémoví pacienti, avšak odvtedy malý začal mať opakovane 3 dni teploty, potom herpes, potom týždeň pokoj, zasa 2 dni teploty, zasa herpes a stále dokola... A lekárka postoj: "to je u detí bežné, že teploty ktoré prejdú, budeme to pozorovať a herpesy keď chcete choďte za imunologičkou". Opakovane som ju žiadala o nejaké odbery, ale jej postoj - ak chcete.... žiadne návrhy záujem riešiť problém. Nahnevala som sa až pred sviatkami keď mal malý celú bradu chrastavú a nechala som urobiť výtery - ukázalo sa že ma šarlachového streptokoka - predpokladám, že celé 4 mesiace! Malej tiež urobili výtery až na môj popud - rovnako šarlachový streptokok a keďže aj jej sa urobili chrasty pod nosom, sama som si na internete zisťovala čo to môže byť a keď sa ukázalo, že to asi budú "sladké chrasty" a išla som sa lekárky opýtať, či to nie sú "sladké chrasty" a nie herpesy, tak povedala len že "môže byť". Zasa žiadny záujem, konkrétny postup... V sekunde som vedela, že odchádzame! A ešte super info na záver - obidve moje deti, ktoré boli na antibiotikách naposledy zobrala do ambulancie po pacientovi s ovčími kiahňami bez varovania !!!! Iba sa opýtala, či sme už mali a že ak nie tak si o 3 týždne po uplynutí inkubačky máme ustriehnuť či sme ich nedostali!!! Chcem sa vás opýtať - nie je to tak trocha aj v nesúlade s hygienickým chodom ambulancie? Nemala by lekárka nevyšetrovať dieťa s kiahňami v ambulancii za plného chodu? Veď má izolačku..!

brnkatko
12. jan 2015

@silvinka ja by som mala zaujem o kontakt na dobru lekarku v trnavke 🙂

silvinka
12. jan 2015

@brnkatko odporucam dr. Dancova Jana na Bulharskej prip. dr, Hinstova tiez na Bulharskej

brnkatko
13. jan 2015

@silvinka 🙂 dakujem..a ty si mala ktoru? Skor som naklonena k Dancovej,lebo na Hinstovu som sa vela nedozvedela ...

gretocka
13. jan 2015

@brnkatko ja som chodila s malym k Dancovej a bola som maximalne spokojna. Keby sme boli stale v BA, tak by som urcite u nej bola uz aj s dcerkou, ale uz styri roky sme v Povazskej 🙂

brnkatko
13. jan 2015

@gretocka dakujem...myslis ze by nas vzala aj ked nie sme z rajonu?byvalo tam vela deticiek a poskytuje konzultaciu aj po telefone?resp.ako to vtedy bolo ked ste este chodili k nej 🙂

zuzka38
13. jan 2015

@sofia_r uplny suhlas aj my sme odisli od dzuppovej..jej odpoved na vsetko: To deticky mavaju

gretocka
13. jan 2015

no to neviem, my sme mali s manzelom trvaly pobyt mimo Bratislavy, ale prechodny sme mali tam poblizku, asi by bolo treba zavolat tam a opytat sa
Ked sme tam chodili - tak sme chodili len na poradne, chori sme neboli , takze co sa tyka fungovania klasickeho neviem ako to tam standartne vyzera, ale poradne mali vyriesene na samostatny cas. Objednavala na konkretny datum a cas na poradnu, v cakarni sa nas zislo naraz mozno pat a kym jedna mamina bola vnutri dalsia si vyzliekla babo odvazila a odmerala a takto sa to posuvalo, sestricka to podla mna koordinovala super, vsetko to tak postupovalo plynule. Raz sa stalo, ze sme boli objednani hned na zaciatok poradnoveho casu a ked som prichadzala, boli zamknute lietacky do cakarne. Sestricka povedala aby sme chvilu ostali na chodbe, lebo tam mali este posledne chore dieta. Ked voslo to chore dieta do ambulancie, sestricka vysla a otvorila okno a cakaren vyvetrala. To som im vtedy tlieskala, ze sa staraju aby sa bacile neprenasali na babatka.... Inak s odbornostou som bola velmi spokojna a dokonca som im raz volala o radu ked sme uz boli tu v Povazskej a moja doktorka mala dovolenku.

silvinka
13. jan 2015

@brnkatko aj my sme mimo rajon,treba jej zavolat...chodim k dancovej ale hinstovu poznam tiez aj ta je fajn ja som k obom chodila aj ako dieta

lulu0123
21. júl 2015

Nemáte niekto náhodou email na mudr. Ivanu Macúchovú z Ružinovskej polikliniky?

lulilla
5. jan 2016

Ahojte, nemáte náhodou skúsenosť s MuDr. Martinom Franiakom z Ružinova?
pôvodne som plánovala ísť k Macúchovej, ale tá neberie mimo svojho rajónu..
ďakujem

olinkaolinka
30. mar 2016

Ahojte dievčatá, poraďte dobrého det.lekára z Ružinova. Po prečítaní všetkých príspevkov už neviem kto je dobrý a kto nie - čas plynie a lekári sa zhoršujú, iný dojem už nemám. Vopred ďakujem. Olinka 😖

araik
25. apr 2016

@olinkaolinka ahoj, zohnala si nejakeho pediatra? Lebo ja už som fakt zúfala, buď neberú, alebo sú zlé recenzie.. a čas sa kráti :(

olinkaolinka
25. apr 2016

@araik uvažujem nad pani MUDr. Feriancovou, ale keďže som úplne chorá, nechám to až na ďalší týždeň

adulaf
25. máj 2016

@araik, akeho pediatra si si nakoniec vybrala?

araik
25. máj 2016

@adulaf nakoniec mudr salingovu, ordinaciu ma na teslovej, ale aka je este neviem 🙂