Ktorú detskú neurologičku by ste odporučili v Košiciach?

erikabee
24. mar 2017

Ahojte maminky, potrebovala by som detsku neurologicku pre nasho 4rocneho chlapceka. V detskej fakultnej nas nechcu vziat, lebo sme z Tornale, a maju toho vela. Odporucili nam tieto: Hauserová, Dzurová, Eliásová.
Žiaľ nepoznáme ani jednu 😞 mohli by ste prosím poradiť. Dakujeme 😉

zuzik307
24. mar 2017

@erikabee vsetky maju toho vela, takze radim obvolat, snad vas niektora vezme...my sme boli u Eliasovej...

adekar
24. mar 2017

@erikabee my sme boli u Dzurovej.....to vysetrenie......ach jaaaj 😭 za nas neodporucam.....

maruskahurnanska
24. mar 2017

Ja som v marci objednavala vysetrenie mojej dcery u Mudr.Eliasovej. Termin sme dostali az na maj!

erikabee
autor
25. mar 2017

@adekar a preco si bola nespokojná?

erikabee
autor
25. mar 2017

@maruskahurnanska s tym zial rátam 😞, to je asi u vsetkych 😉

adekar
25. mar 2017

@erikabee nooo,v prvom rade,vysetrovala maleho(2 mesacneho) v body a plienke.....pokial mam skusenosti taketo dieta sa ma vysetrovat naholo.Potom len tak strelila,ci mu podavame pyridoxin(dovtedy nebol u neurologa,tak jasne,ze sme nedavali)A celkovo bola nesustredena.....viac krat sa pytala na to iste....aj tak to potom poplietla. Chcela som pre syna odbornika...no mohla som ostat v Presove,aj tu mame takeho "odbornika"

adekar
25. mar 2017

@erikabee a este sme boli objednany do 1 tyzdna.....aj to hovori nieci o jej odbornosti a schopnostiach........

erikabee
autor
25. mar 2017

@adekar to mi je luto, a isli ste niekam inam, ci este nie? Znama mi teraz poradila Adamovú, tak vyskusam zavolat jej a Dr. Eliasovej.

slavaf
25. mar 2017

Adamovú neodporúčam, my sme od nej prešli k Eliášovej a boli sme veľmi spokojní...

adekar
25. mar 2017

@erikabee zatial sme nikde inde neisli. V Kosiciach nas nikde inde nezoberu,hoci aj tam uz velmi dobre vedia,aky je stav detskych neurologov v Prešove. No co uz....verim,ze cvicenim sa syncekovi polepsi 😊

erikabee
autor
25. mar 2017

@slavaf ano? a v com bol problem? kamaratka chvalila

slavaf
25. mar 2017

V prístupe. Zakaždým nás tak zdeptala, napriek tomu, že sme postupne napredovali ďalej, že som mala pocit, že mám najnemožnejšie dieťa a ja som najnemožnejšia matka. Nehovoriac o tom, že dcéru nútila za každú cenu brať ginko, hoci jej to nerobilo dobre, ale neverila mi. Dookola opakovala to isté, čo nemám robiť a čo mám robiť, napriek tomu, že aj bez jej rád som to nerobila, resp. robila. Tie jej rady mi boli k ničomu. MUDr. Eliášová má veľmi ľudský prístup, povzbudí, keď sa jej niečo nezdá, radšej urobí kontrolné vyšetrenia. Pomohla obom mojim deťom.

erikabee
autor
25. mar 2017

@slavaf dakujem za odpoved, skusim teda radsej Eliasovu, dufam ze nás vezme 😌