Logopéd na kramároch

katinka201
11. mar 2009

Dobry den. Chcela by som sa spytat, ci nemate niekto skusenost s logopedickami na kramaroch? Nasla som 2: Gramblickovu a Dresslerovu a neviem ku ktorej bude lepsie ist. A treba sa k nim objednat?

katinka201
autor
7. apr 2009

Tak s tym logopedom mi nikto neporadi??????????????????????????????????

patricia1971
7. apr 2009

ahojky, no ja by som ti aj poradila,ale ja som chodila s dcérkou do Ružinova a tá logopedička bola super,ale snáď sa ti niekto ozve 🙂 držím palčeky 🙂

katinka201
autor
8. apr 2009

ahoj, dakujem za radu, ja by som isla mozno aj inam, neviem ci by nas zobrala.

bibula
8. apr 2009

my v petrzalke,ale bola superna-boli sme tam 2x-raz jej ukazala ako sa spravne dava jazky a druhykrat sme boli "vylieceny"..... 😀

katinka201
autor
9. apr 2009

no s mojim synom to tak asi nebude fungovat, je hrozne tvrdohlavy. A aj vasa mala nechcela rozpravat?

tulenka
9. apr 2009

nasa dcera zacala tiez neskoro rozpravat, tak mi doporucovali ako velku odbornicku na tieto male deti na Kramaroch dr.Kormanovu. Ale to bolo asi pred 1.5 rokom tak neviem, ci tam este pracuje, ked si ju nenasla.Konkretne referencie ti na nu nemozem dat, lebo my sme potom jej sluzby nevyuzili

tweety22
9. apr 2009

katrinka, mozem sa opytat preco vam doporucili tak skoro logopeda? nas maly rozprava velmi malo a dost zle ale vsetci mi zatial odporucaju pockat, prip. posli IP, dakujem

inka04
15. apr 2009

tweety, urcite necakat... pozri si: http://www.detskarec.sk/

ena
18. apr 2009

tweety22 nam vravela dr pockat do cca 3 rokov, aj kvoli tomu, aby spolupracoval krpec..

pietra
27. jan 2010

neviete mi niekto poradit dobreho logopeda, ktory vie pracovat s malymi detmi do troch rokov? Kdekolvek v BA

lante
27. jan 2010

pietra? Prečo hľadáš logopéda? 😕

pietra
27. jan 2010

lante, pretoze dcera skoro vobec nerozprava, tak chcem, aby na nu pozrel logoped a urcil, ci skratka na hovorenie este "nedorastla" alebo je tam nejaky problem

lante
27. jan 2010

Ani náš Vili skoro nič nerozpráva 😉 Má asi 7 slov, z toho 3 multifunkčné a potom ešte nejaké citoslovcia a koniec.
Zatiaľ to neriešim. Manžel začal poriadne rozprávať až keď mal takmer 4 roky. Naopak ja som už v 2 rokoch vedela povedať r a kecala som o 106....

mirka285
27. jan 2010

moj syn zacal tiez rozpravat az ako trojrocny,absolvovali sme aj logopeda,ale az v styroch rokoch,lebo nevedel hlasku r,aj mu nastryhli tu hrazdicku na jazyku,syn ma 13 rokov a to r,ktore sa akoze naucil bohuzial nevie pouzivat ☹ akurat zajtra ideme opat k logopedovi,tentokrat do Karlovej Vsi,na ziadost mojho syna,je v puberte a jednoducho to r chce vediet..tak uvidime ako to dopadne 😉

pietra
29. jan 2010

vazne nikto nepozna dobreho logopeda, co ma skusenosti s malymi detmi? ☹

barunka
29. apr 2011

Ahojte, neviete mi prosím poradiť dobrého logopéda v BA na konzultáciu.... Hlavne takého, ktorý ešte berie nových pacientov... nejako sa nám nedarí nikoho nájsť...
ďakujem

syslica
29. apr 2011

@barunka pozri aj tuto:https://https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/poradte-kam-na-logopediu-v-pp-2/
prípadne kontaktuj priamo Olinku Tokárovú tu na MK, má nick olgatokarova (a dúfam, že ma za to nezavraždí, že ju takto odhaľujem 😉 ).
Ja mám ešte skvelú skúsenosť s Dr. Stankou Lednárovou v Poliklinike Karlova Ves, oba sysle k nej chodia.
Veľa zdaru!

lavanka
6. mar 2014

@bibula
Ahoj, prosim ta, ako sa vola ta logopedicka v Petrzalke?