Logopéd v Košiciach. Poraďte

lucec
9. jan 2011

Babky prosím poraďte nejakú dobrú logopedičku v Košiciach. My sme boli s mojim synčekom pri logopedičke v Trnave pred pol rokom, bola super, mala plno hračiek, vedela malého zaujať. Vlastne ho naštatovala, aby začal rozprávať. Bola fakt skvelá, len je to o držku dochádzať tak ďaleko. Teraz máme problém s plynulosťou reči, môj Kubko toľko rozpráva, že sa mu ústa nezastavia, ale niekedy ho tak zasekne, že nevie povedať ďalšie slovo. A ešte ma trápi, že opakuje na konci nejakého slovesa písmenko napr. urobiťťťť, akoby sa nevedel správne nadýchnuť. Neviem, či je to koktanie, ale tá plynulosť je tam určite porušená. Budem vďačná za každú radu.

alenky
21. okt 2018

@bodiova mozem poprosit tel.kontakt na spominanu lekarku vdaka

brona9
22. jan 2019

Ahojte, vedeli by ste mi niekto, prosím, poradiť logopéda v Košiciach, ale pre dospelých? Najlepšie takého, čo má zmluvu s poisťovňami, ale nie je to podmienka. Ďakujem 🙂

ivica1982
19. feb 2019

@bodiova ahoj mohla by som ta poprosit kde presne sedi som tam objednana so synom len nepamätám kde presne je. Viem ze pri lekarni ale ktorej. Ďakujem

bodiova
4. apr 2019

@ivica1982 včielka lekaren

bodiova
4. apr 2019

@brona9. Dr. Oriškova v novej nemocnici vedľa centrálneho príjmu pokračuješ k lekárni Včielka a pri kavovom automate je lavičke a tam sedí Dr.