Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Logopédka PaedDr. Darina Boťanská v Nových Zámkoch

stankaaa16
8. sep 2015

Po mojej negativnej skusenosti a po rozhovoroch s ostatnymi mamickami v skolke som sa rozhodla podelit sa s vami o moju skusenost. Ak sa rozhodujete zapisat svoje dieta na logopediu alebo si myslite ze je to nutne, urcite neodporucam zverit svoje dieta pani Boťanskej. Dieta za rok navstev absolutne nic nenaucila. Navstevy boli kratke, domov posielala zakazdym A4 na ktorej boli ulohy ktore sa treba doma ucit s dietatom ale ona sama dieta k ziadnemu pokroku nepriviedla. Boli to peniaze vyhodene von oknom. Pristup neprofesionalny. Tento nazor zdielalo viacero rodicov s ktorymi sme sa o tom rozpravali.
V N. Zámkoch najdete kvalifikovanejsich pedagogov ako je ona, ktory maju vacsi vztah k detom a vysledky budu viditelne.
😉 😉 😉 😉 vela uspechov

bonaqa2013
8. sep 2015

@stankaaa16 napíš to do referencii daného lekára. Nie každý chodí na MK... 😉 😉 😉 😉

stankaaa16
autor
8. sep 2015

@bonaqa2013 ona nie je lekar ale specialny pedagog- ak sa to co robi da tak nazvat takze na strankach kde sa zverejnuju recenzie lekarov sa to neda napisat lebo tam nie je.

jaruska8
8. sep 2015

@stankaaa16 My sme k nej chodili súkromne a dcéra sa pekne naučila sykavky a R. Chodila aj v škôlke a doma sme precvičovali. Lebo 45 minút týždenne je málo, treba sa tomu venovať aj doma. Ja som spokojná.😊

lyzzy
8. sep 2015

Ty kokso......akurat tema pre mna......moj krpec ma moznost vo svojej skolke chodit na kruzok ci ako to nazvat ktory je zamerany na predskolsku pripravu a vedie ho vyssie spomenuta pani.Uz som na nu pocula par zlych recenzii ale stale neviem ci ho tam zapisat alebo nie.Len neviem ako potom zariadit tu predskolksku pripravu

stankaaa16
autor
8. sep 2015

@lyzzy p. Melicharkova je dobra, lepsi milsi pristup a same dobre recenzie. S Botanskou vela deti a rodicou nema dobre skusenosti,viem o pripadoch ze deti k nej vobec nechceli ist a pracovat s nou a viacero rodicou ktorych deti su dceriny spoluziaci sa stazovalo ze to skusili ale vysledok ziadny len vyhodene peniaze sa sedenia.
Ak mas precvicovat denne s dietatom doma tak materiali si najdes aj na nete zdarma a nemusis platit "odbornika" a ak uz platit tak nech vidno aj vysledky ( spominana p. Melicharkova)
🙂

stankaaa16
autor
8. sep 2015

@jaruska8 verim ze sa najdu deti ktorym to pomohlo, bohuzial mojej nie a ked som to s pani Botanskou riesila osobne, ze teda nie su ziadne vysledky, nechcem aby k nej moje dieta dalej chodilo ze to budem riesit s inym odbornikom tak jej reakcia bola otrasna, zacala pred celou triedou a pred ocami mojej dcery na mna zvysovat hlas a nazvala ma nezodpovednou matkou... Uprimne,to co predviedla som este v zivote nezazila a verim ze ani nezazijem a velmi lutujem ze som ja nemala taketo recenzie pristupne skor ako som svoje dieta zverila niekomu kto sa nevie spravat a ovladat a takto sa chova pred malymi detmi. Keby som to vedela skor nikdy ju nenecham so svojou dcerou osamote... Tot moja skusenost

lyzzy
8. sep 2015

@stankaaa16 ...kde najdem tu pani Melicharkovu?......ked to bude mimo skolky tak potom budem musiet syna tam vozit ale to sa bude dat ak to nebude kazdy tyzden.........uvidim...kde ju najdem?

stankaaa16
autor
8. sep 2015

@lyzzy p. Melicharkova aj p. Brunclikova na namesti- korzo

vintinka
17. aug 2016

@stankaaa16 nemaj vycitky.podobna otrasna skusenost.direktivna hrda osoba .nulovy pristup k detom..neodporucam ju.

mata211
27. aug 2016

@vintinka
@stankaaa16 ahojte dievcata prosim vás koľko berie botanska za hodiny?? A t druha?? Tiez potrebujem logopedičku a v skolke nam tato bolo prednášať dakujem

stankaaa16
autor
30. aug 2016

Myslim ze to bolo 5€ za 30min, ale tych 30min sa im nevenovala :-/

avi77
24. máj 2018

@stankaaa16 a vy ste sa kolko venovali doma ? Uprimne. Aj v skole ste sa za 30 min naucili pisat neak. Pismeno? Myslim si ze nie ,ze ajnpri vas sedela.mamka a venovala sa vam. S logopediou je to to iste. Chodim k Botanskej a za rok co tam chodime moj.maly uz vie celu.abecedabecedu,a cita. Predtym sme chodili.k.botanskej nno nic moc

pistinka2
26. jún 2019

my sme k nej dali obe deti a obe zaznamenali viditelny pokrok.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli