Máte skúsenosti s MUDr. Kadlicovou v Podunajských Biskupiciach?

katarinak80
13. nov 2012

Môj synček má 15 mesiacov,pod pazuškou má zväčšené uzlinky,ktoré nám idú vyberat buduci týždeň.Môžete mi prosím popísať,ako tento zákrok prebieha?Mudr.Kadlicová mi ho zbežne vysvetlila,chcem však vedieť aj názory a skúsenosti mamičiek,ktoré ho so svojimi deťmi podstúpili.A ako je to s izbami?Budem tam so svojím synom na izbe sama?Vopred veľmi pekne ďakujem za odpovede.

mamina0907
14. nov 2012

Dobry den.na vykon vas poslu do detskej fakultnej na Kramaroch.tak ako pred kazdym zakrokom absolvujete predoperacne vysetrenia.robi sa to v celkovej anestezii,maly rez,odoberu sa vzorky na vysetrenie,kratky pobyt.co sa tyka izby ,maju k dispozicii jednu VIP na ktorej mozte byt s nim,za ktoru sa samozrejme plati.Ak je syncek kojeny,urcite vas prijmu s nim,Ak nie zalezi to od momentalneho stavu obsadenosti..avsak mamicky spavaju na osobitnych izbach.sestricky vam dovolia byt s nim cely den,az kym nezaspi a rano ked si privstanete....co sa tyka chirurgov,nemusite sa vobec obavat.ja som momentalne na materskej,ale pracovala som tam viac ako 10 r.A dr.Kadlicova?k nej chodim s malou od 3 r,ked sme zacali mat problemy s chronickym kaslom.stale len vymienanie sirupcekov,atb a pod a efekt ziadny.znama ma tam dohodila,malej zistili alergiu a ma sa super.je strasne mila,vie si ziskat deti a ako odbornika doporucujem.dufam,ze som vas dostatocne informovala.drzim palce.M

andrejka1978
15. nov 2012

my chodime uz druhy rok k dr.Kadlicovej. podla mna je to super lekarka. vzdy mila k detom aj rodicom. vlastne cely personal v ambulatnej casti je velmi prijemny, neviem ako je to v nemocnici, neboli sme. nam pani doktorka nasadila lieky, ktore velmi dobre zabrali. tiez sme mali nekonecny kasel a caste zapaly priedusiek. odvtedy nic. maly sa tam vzdy velmi tesi, rad dycha do toho spirometra. nemam jedno zle slovo.

ikusik3
27. jan 2016

Mudr. KADLICOVÁ, je naozaj skvelá, ako po odbornej, tak po ľudskej stránke. SYNA dostala z večného kašľu.

desampara
2. okt 2021

JEDNOZNAČNE ODPORUČAM! Profesialna pani doktorka ,užasný pristup ,milá,spolahliva, dobre naladena .
VŽDY POMÔŽE či sa jedna o lakarsku zaležitosť alebo osobnú. Odtiaľ odchadzame vždy s dobrou naladou a pozitivnou energiou ,vždy vie zlepšiť deň a samozrejme pochvali dieta a opýta sa ako sa mate? A keď odchadzame popraje nech sa nam dari ODPOROUČAM 11 z 10 *