Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dadula_15
29. júl 2019

@nikolettm tak to nezáleží len od lekárov, ale aj tvojho stavu, čo konkrétne chceš alebo nechceš upraviť, ako chceš aby tvoj nos vyzeral prípadne či to má mať aj nejakú úľavu zo zdrav. dôvodov

nikolettm
autor
1. aug 2019

@dadula_15 ja hľadám hlavne dobrého, skúseného plastického chirurga, nechcem niekoho kto sa bude na mne učiť, pripadne skúšať niečo nové. Preto žiadam o rady ľudí ktorí majú nejakú skúsenosť.

syvina
12. aug 2019

Ahoj, mne robili nos minulý rok. Alergiu síce nemám, ale to si myslím je najlepšie zistiť na konzultácii čo a ako. Určite nečakaj krásny nos hneď po týždni. Nos po plastike sadá takmer rok. Ono vyzerá super povedzme už po 3 týždňoch ale stále môžes mať slabšie bolesti, jemný opuch. Ale zase aj to je individuálne, niekto sa hojí rýchlejšie a niekto menej. U mňa to boli dva týždne s opuchom a modrinami. Najhoršie to bolo dva dni potom ako som z Yes Visage odišla. Vždy sa modriny objavia až na druhý alebo tretí deň. Nos vyzerá super a čo sa týka kliniky a starostlivosti nemôžem nič vytknúť.

nikolettm
autor
17. aug 2019

@syvina ahoj, prosím ta aký lekár ta operoval? Kde je ta klinika? Ja už toľko hľadám, už ma to ani nebaví 😢 nerada by som išla na reopku, takže patram ďalej 🤔😀

syvina
23. okt 2019

@nikolettm Ahoj, operoval ma dr. Molitor a klinika je v BA. Chápem že hľadanie je na nervy, treba si byť úplne istá. Tiež som si tým prešla

Tu začni písať odpoveď...

Odošli