Milý gynekológ v Trnave

malovcovalenka
12. jún 2020

Ahojte poradite dobreho gynekologa v trnave..najlepsie mileho..viem ze tu take temy boli..ale potrebujem poradit..pripadne da sa chodit doktorke Havlikovej alebo teraz zevraj Bakovej..lebo som volala do nemocnice a ze tam to nefunguje tak ze si zazmluvnim doktora..tak vobec netusim ako to funguje lebo som tu citala ze k nej zeny chodia..dakujem

nikpa
12. jún 2020

@malovcovalenka keď začneš pred pôrodom chodit do nemocnice na poradňu tak si tam z tých lekárov vyberieš a dohodnes sa s ním aby ti prišiel k pôrodu, je to tam tak bežné. Milých je tam viac.

malovcovalenka
autor
13. jún 2020

@nikpa ano len ja som ju chcela ako normalneho gynekologa...ja niesom tehotna

mogaa
13. jún 2020

@malovcovalenka ja chodím Chovanovej a som spokojná

nikpa
13. jún 2020

@malovcovalenka aha, ked si pisala o zazmluvneni hneď ma napadlo, ze k pôrodu chceš niekoho. Ale odporučiť ti môžem Bučka, ten je fajn, a myslím ze ešte aj berie pacientky.

katus226
13. jún 2020

Navratil je v pohode, iba trocha ukecany 😀

len_nig
13. jún 2020

Ja chodím Čechovi, ten je veľmi milý 🙂

kika_konec
13. jún 2020

Ja mám dobrú skúsenosť s Dečkovom...ja s ním vždy dobre pokecám 😎

gabu_lienka
13. jún 2020

Tiez odporucam mudr dečkov, vsetko vysvetli, je mily. Ordinuje aj jeho zena, tiez velmi prijemna mlada lekarka.

nikpa
14. jún 2020

@kika_konec
@gabu_lienka to môžno ale tento lekársky manželský pár si za posledný rok vymyslel zaujímavé poplatky v ich ambulancii. Platíš tam pri cytologii aj to, ze ti za 2 týždne oznámia výsledok po telefóne, nazvali si to ze telefonicka konzultácia alebo tak volako, čiže ti sestrička do telefónu povie, ze mas dobre alebo zle výsledky za 10€, no nekúp to 😁 sestra bola min. mesiac a za preventivku tam nechala 40€. Takže ďakujem, ja mam veľmi milého gynekológa a stojí ma max to, ze sa objednám na presnú hodinu. No podaktorí su tak nenazrani, ze si pýtajú aj za vzduch co v ich ordinácii dýchate. Najlepšie na tom je, ze im to poisťovne dovolia a ludia im to platia. Coskoro sa podla takýchto vzorov vydá väčšina, ved ked môže jeden, môžu všetci...

gabu_lienka
14. jún 2020

@nikpa to odkedy? Bola som na konci maja a platila som iba za “rozsirenu” cytologiu 25€ (Ak by som chcela klasicku neplatim nic), ani za objednanie som nikdy neplatila a ani za vysledky.

kika_konec
14. jún 2020

@nikpa ja som platila tiež iba za rozšírenú cyto, za klasickú nie 🤷‍♀️
Ešte ma napadlo, nie je to napríklad, že nemajú zmluvu s nejakou poisťovňou?

katty2012
14. jún 2020

no radsej by som rodila v polnej nemocnici ako v trnavskej... mily lekar vobec neznamena dobry lekar.

domka186
14. jún 2020

Tiwz odporucam Deckova.. Mam union a r ozsirenu cytologiu plati poiatovna ja len rocny poplatok 25 a ja som nadmiernu spokojna... Su obaja odbornici a niesu to sumy ktore by ma odradili aby ma nejaka ina "odbornicka" ktora tu uz bola spominana" pokazila "a mala na salame.. Takze za mna oni dvaja aj keby mali rocny poplatok 100€

nikpa
14. jún 2020

@gabu_lienka
@kika_konec takže bola ešte tento mesiac, mala to za 60€, 25 rozšírenia cyto, 25 ročný administratívny poplatok a 10 uz nevie ☺️

malovcovalenka
autor
14. jún 2020

@nikpa Bucka som skusala..uz neberie nove :(

malovcovalenka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malovcovalenka
autor
14. jún 2020

@katus226 u Navratila som pocula ze ked mas problem k nemu sa nedovolas

malovcovalenka
autor
14. jún 2020

@len_nig Cechovi som chodila..ked som byvala v tt nez som sa odstahovala ..ten je sice mily ale ked som mala problem tak mi vobec nepomohol

gabu_lienka
14. jún 2020

@nikpa nazorna ukazka ako vznikaju dezinformacie 😃 ano maju registracny poplatok 25€, pre mna smiesna suma, potom som uz neplatila nic, hlavne ani za objednanie. Napr. min rok som bola 4x na imuno a zakazdym 10€, tento rok s malym 3x (zatial) neuro po 10€. Min rok som bola tolko x na gyn. ze keby mam platit po 15€ objednavku (a po 17.hod 25) ako u ineho nemenovaneho dr, tak skrachujem 🤣

nikpa
14. jún 2020

@gabu_lienka to nie je dezinformácia ale fakt, napisala som co sa u neho plati. Ci je to veľa alebo nie, sa uz každá rozhodne za seba ✌️

gabu_lienka
15. jún 2020

@nikpa tvoja prvotna dezinformacia: “ za posledný rok vymyslel zaujímavé poplatky v ich ambulancii. Platíš tam pri cytologii aj to, ze ti za 2 týždne oznámia výsledok po telefóne, nazvali si to ze telefonicka konzultácia alebo tak volako, čiže ti sestrička do telefónu povie, ze mas dobre alebo zle výsledky za 10€, no nekúp to”

V skutocnosti: maju registracny poplatok 25€ a rozsirena cytologia 25€ (to nie je ziadna novinka, platim si ju cele roky u nich, ci inde..)

nikpa
15. jún 2020

@gabu_lienka nazvi si to ako chceš 😁 ale tým ze ma tu budes chytať za slovíčka ako si to nazvali, ci uz administratívny poplatok, telefonicka konzultácia alebo neviem ako, nic nemeni na tom, ze je to vymyslený poplatok. Jedine rozšírena cyto sa bežne platí. Ale ako pisem vyššie, je to na každej komu bude chodiť a co bude platiť.