Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Alica Čilliková, MUDr. Jurigová a MUDr. Baláž v Prešove

dapamava
2. okt 2015

Ma niekto skusenosti s pediatrami v Prešove ( Mudr Alica Čillikova, Mudr Jurigova,Mudr Balaz). Zaujima ma napr. pristup Dr aj sestricky,ci robia CRP,preciznost pri vysetreni alebo iba strcia do ruky letaciky, co vsetko treba nakupit :D, cakacia doba.... Dakujem za kazdy nazor

adusha1167
2. okt 2015

Ahoj ja chodim s drobcom ku Dr. Cillikovej a velka spokojnost odporucam ju, sestricka je velmi zlata aj lekarak, robia aj CRP vysetrnia, co sa tyka cakania tak zatial tam chodime len na poradnu a najdlhsie sme cakali pol hodky ale stalo sa to len raz inak max 5 min. 🙂 a maleho vzdy dokoladne vysetrila aj sa vzdy pyta ci je vsetko ok a nikdy sa nam nestalo ze nas "vyhanala" z ambulancie 🙂

veronikamacejova
2. okt 2015

Veľmi dobré sú MuDr. Smolková a Senderáková v Centrume, trochu ďalej od Levočskej síce, ale sú veľmi milé a dobré odborníčky. Venujú vyšetreniam veľkú pozornosť, nedávajú za každú cenu ATB. a majú krásny prístup k detičkám 🙂 Majú ale dlhšie čakacie doby, veľa detí. Sestričky si držia odstup.

lucia0309
2. dec 2015

@dapamava u nas nespokojnost s MUDr. Cillikovou, pri poradni pri probleme len trha letaciky co vsetko si mas kupit, ziadna podpora dojcenia opat letacik o roznych druhoch umeleho mlieka, uz mame doma tolko letacikov, dvakrat pri poradni prehliadla u malej problem na jazycku, riesila to az na nas podnet, je neustretova co sa tyka zmeny terminu, povedar svoj nazor neodporucam....co sa tyka sestricky velmi mila, a cakacej doby necakali sme, nema asi este vela pacientov...

sojorez
2. dec 2015

mame dr.jurigovu,za mna spokojnost s lekarkou i sestrickou...cakaren je vybavena hrackami,takze v pripade dlhsieho cakania sa da dieta zabavit (pocet ludi kolise v zavislosti od dna- pondelky,piatky viac ludi,co je asi u kazdeho pediatra,a aj od hodiny),dr vysvetli,nedava atb uz od dveri,ma crp v ambul. (spopl.podla cennika) alebo posiela na bezplatne,podla rozhodn.pacienta...pri volnopred.odporuci viac moznosti...pridanou hodnotou je usporaduvanie akcii pre deti

kamila767
27. dec 2015

Myslim,pani lucia,ze Vase hodnotenie nie je velmi objektivne. Chodime k Dr. Cillikovej so sestrou a nasimi detmi uz niekolko rokov,presli sme za nou aj ked menila posobisko,rovnako ako mnozstvo nasich znamych. Vzdy kojenie podporovala,vzdy vsetko vysvetli a navyse pise poznamky na listky-aby sme doma na nic nezabudli atd. A myslim,ze ma aj autoritu u ludi. A napriek tomu ze ma vela ludi,poradne zorganizuje aby nas necakalo naraz vela v cakarni. Nevidim dovod neodporucat ju. Ale asi plati 'kolko ludi,tolko chuti'.

lucia0309
28. dec 2015

@kamila767 pani kamila samozrejme ze to je subjektivne, je to nasa skusenost, je to momentalne tak.. tiez sme dost sklamani, zmenili sme lekara, a opat doslo k tomu ze pani doktorka prehliadla na synovi dost vazny problem. Ale tu sa pytali na skusenost, tak pridavam tu nasu...skoda ze negativnu

dorothe
18. jan 2016

Ahoj dapamava , akeho pediatra si si nakoniec vybrala? my sme chodili ku MUDr. Jurigovej, nemame s nou velmi dobre skusenosti, aj ked kolko ludi tolko chuti, ale velmi neodporucam, zmenili sme pediatricku a chodime k MUDr. Čillikovej, vrelo odporucam, sme s nou velmi, velmi spokojny, a nie len s nou, ale aj so sestrickou a vybavenostou aku ma, ak mas nejake konkretne otazky rada odpoviem, a ešte raz chcem podotknut , ze MUDr. Čillikovu doporucujem ako skveleho pediatra 🙂

dapamava
autor
18. jan 2016

@dorothe aj my chodime dr cillikovej 🙂

enkapenka
6. júl 2016

Mudr CillikovA teraz neberie novych pacientov.. dostala som odporucanie na mudr senderakovu a mudr Balaza od sestricky Cillikovej. Viete mi prosim poradit ako to je s cakanim v cakarni a aky je ich pristup ku detom? Vekovo su asi ako stary?dakujem...

gugu56
13. jan 2020

Odišli sme od Čilikovej ku Moravčíkovej a sme lepšie spraviť nemohli. Neporovnateľné

Tu začni písať odpoveď...

Odošli