MUDr. Alica Čilliková, MUDr. Jurigová a MUDr. Baláž v Prešove

dapamava
2. okt 2015

Ma niekto skusenosti s pediatrami v Prešove ( Mudr Alica Čillikova, Mudr Jurigova,Mudr Balaz). Zaujima ma napr. pristup Dr aj sestricky,ci robia CRP,preciznost pri vysetreni alebo iba strcia do ruky letaciky, co vsetko treba nakupit :D, cakacia doba.... Dakujem za kazdy nazor

adusha1167
2. okt 2015

Ahoj ja chodim s drobcom ku Dr. Cillikovej a velka spokojnost odporucam ju, sestricka je velmi zlata aj lekarak, robia aj CRP vysetrnia, co sa tyka cakania tak zatial tam chodime len na poradnu a najdlhsie sme cakali pol hodky ale stalo sa to len raz inak max 5 min. 🙂 a maleho vzdy dokoladne vysetrila aj sa vzdy pyta ci je vsetko ok a nikdy sa nam nestalo ze nas "vyhanala" z ambulancie 🙂

veronikamacejova
2. okt 2015

Veľmi dobré sú MuDr. Smolková a Senderáková v Centrume, trochu ďalej od Levočskej síce, ale sú veľmi milé a dobré odborníčky. Venujú vyšetreniam veľkú pozornosť, nedávajú za každú cenu ATB. a majú krásny prístup k detičkám 🙂 Majú ale dlhšie čakacie doby, veľa detí. Sestričky si držia odstup.

lucia0309
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sojorez
2. dec 2015

mame dr.jurigovu,za mna spokojnost s lekarkou i sestrickou...cakaren je vybavena hrackami,takze v pripade dlhsieho cakania sa da dieta zabavit (pocet ludi kolise v zavislosti od dna- pondelky,piatky viac ludi,co je asi u kazdeho pediatra,a aj od hodiny),dr vysvetli,nedava atb uz od dveri,ma crp v ambul. (spopl.podla cennika) alebo posiela na bezplatne,podla rozhodn.pacienta...pri volnopred.odporuci viac moznosti...pridanou hodnotou je usporaduvanie akcii pre deti

kamila767
27. dec 2015

Myslim,pani lucia,ze Vase hodnotenie nie je velmi objektivne. Chodime k Dr. Cillikovej so sestrou a nasimi detmi uz niekolko rokov,presli sme za nou aj ked menila posobisko,rovnako ako mnozstvo nasich znamych. Vzdy kojenie podporovala,vzdy vsetko vysvetli a navyse pise poznamky na listky-aby sme doma na nic nezabudli atd. A myslim,ze ma aj autoritu u ludi. A napriek tomu ze ma vela ludi,poradne zorganizuje aby nas necakalo naraz vela v cakarni. Nevidim dovod neodporucat ju. Ale asi plati 'kolko ludi,tolko chuti'.

lucia0309
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorothe
18. jan 2016

Ahoj dapamava , akeho pediatra si si nakoniec vybrala? my sme chodili ku MUDr. Jurigovej, nemame s nou velmi dobre skusenosti, aj ked kolko ludi tolko chuti, ale velmi neodporucam, zmenili sme pediatricku a chodime k MUDr. Čillikovej, vrelo odporucam, sme s nou velmi, velmi spokojny, a nie len s nou, ale aj so sestrickou a vybavenostou aku ma, ak mas nejake konkretne otazky rada odpoviem, a ešte raz chcem podotknut , ze MUDr. Čillikovu doporucujem ako skveleho pediatra 🙂

dapamava
autor
18. jan 2016

@dorothe aj my chodime dr cillikovej 🙂

enkapenka
6. júl 2016

Mudr CillikovA teraz neberie novych pacientov.. dostala som odporucanie na mudr senderakovu a mudr Balaza od sestricky Cillikovej. Viete mi prosim poradit ako to je s cakanim v cakarni a aky je ich pristup ku detom? Vekovo su asi ako stary?dakujem...

gugu56
13. jan 2020

Odišli sme od Čilikovej ku Moravčíkovej a sme lepšie spraviť nemohli. Neporovnateľné

zdenka7887
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka7887
29. jan 2021

Neodporúčam Čilikovu

zlatka2480
16. feb 2022

@dapamava MuDr Čilíllikovú neodporúčam, u nás zo začiatku spokojnosť, neskôr začala byť pani doktorka čoraz častejšie podráždená a neprijemná…Neviem čo sa udialo, kedže nikdy som sa k nej nesprávala neúctivo…

sandrakolova
24. aug 2023

Od Čillíkovej sme odišli a to sme boli jej pacientky od začiatku, odkedy prevzala ambulanciu po pani dr. Sahligerovej, ktorá odišla do dôchodku. Odborníčka je dobrá, párkrát nás vyšetrila aj po telefóne a jej liečba bola stále účinná. Sestrička milá, stále sme čakali maximálne pol hodinu, priestory sú pekne zmodernizované. Ja som však mala problém s tým, že pani doktorka ordinovala podľa toho ako sa vyspala. Ako tu bolo spomínané veľmi často bývala arogantná, rýchlo z vás ťahá informácie, skáče do reči akoby vás chcela rýchlo vyšetriť a mať pokoj. Nuž, je na vás či vám ako rodičovi odbornosť stačí, mne teda nie. Môže byť skvelá lekárka ale myslím si, že jej prístup odradí ešte veľa pacientov.

dorothe
12. apr 2024

@dapamava Mudr. Cillikovu vobec neodporucam, hrozny pristup, zle urcena diagnoza dietata, tym padom zle nasadena liecba..