MUDr. Harbulakova - Ružinov. Máte niekto skúsenosti?

beboo
28. sep 2007

Ahojte mate niekto skusenost s MUDr. Harbulakovou v Ruzinove? Vraj je to nejaka dobra mlada lekarka a vraj je aj porodnicka.

tessa
28. sep 2007

ahoj, ja mam s nou skusenosti, ked som rodila v Ruzinove, tak tam vtedy bola. Je fajn, vysetruje dobre a je aj odbornicka. Tiez som k nej chcela chodit, ale dozvedela som sa, ze ma ambulanciu az v Stupave a navyse mi povedala sestricka, ze je dlhodobo PN...Asi tehotna 🙂

lula5
2. okt 2007

Mna prijimala na hospitalizaciu, velmi mila a v pohode. Zdala sa mi dost mlada (co vsak nemusi nic znamenat).

naka
13. nov 2007

ahojte, ja som zacala chodit k pani doktorke Harbulakovej a som s jej liecbou maximalne spokojna a s vysetrovanim, urcite tomu asvedcuju aj rady v cakarniach v Stupave, vrelo odporucam. Renata

deradunke
29. okt 2009

Ahojte....ja chodim do teho poradne v Ruzinove k MUDr.Harbulakovej posledny mesiac teho a mam z nej zmiesane pocity. Mozno je dobry odbornik, neviem to posudit, ale nedava ziadne informacie. Ved hadam, ked som tam na vysetreni, moze mi aspon povedat, ci je vsetko v poriadku a ako to vyzera, nejaku aspon pribliznu prognozu. Mne to pripada, ze ona si pri kazdej pacientke urobi len ciarku, ze vysetrila a hotovo. Lebo podla mna tvare pacientiek uz ani nerozoznava. V prvej poradni u nej sa mi totiz stalo, ze ani nevedela ako sa volam, pretoze moje udaje zacala rychlostou blesku pisat do cudzej teho knizky. ja som ju musela upozornit na ten omyl. tak to uz co je? Dnes mi povedala dve veci: po vysetreni: "v poriadku" a potom: "oholte sa tam dole". Nonsens. to je akoze najdolezitejsie z celeho vysetrenia? holenie? o tyzden mam termin a neviem nic, ako to so mnou vyzera, akurat, ze ma caka v poradni, ak dovtedy neporodim. som ostala jej dolezitou pripomienkou ohladne oholenia taka zaskocena, ze som sa ani ja sama iniciativne nic nespytala. a ked som sa minule aj spytala, odpoved bola, "vsetko je v poriadku". pre mna trosku malo, asi som narocna, ked chcem aspon dve rozvite vety. Takze zavidim vsetkym, ktore ju chvalia a boli s nou spokojne. Ja zial ten pocit z nej nemam.
Drzim vsetkym teho palce, nech maju len dobre pocity z nasich lekarov a hlavne zdrave deturence. 🙂 majte sa.Denisa.

lilithka26
19. jún 2010

zhodou okolnosti som mala tuto "uuuuzasnu" pani dr. pri porode a mozem povedat len tolko ze je to jedna neprijemna, arogantna a vulgarna dr. ktora nema v sebe ani kusok ludskosti. ziadnej mamicke neprajem aby si zazila toi co ja. vdaka nej ..miesto porodu doslova trauma. este teraz mi pride zle ked si na nu len spomeniem. nie som ziadna fajnovka ale ona mi tam normalne nadavala a bola sprosta. myslim ze taketo osoby tam nemaju co robit. vrelo neodporucam!!!

mona777
14. sep 2010

fuufa ta Harbulaková je tam stale a je stale drza

gangulienka
14. sep 2010

mne nedavno robila sono, moc som sa nedozvedela ale neprijemna nebola, skor taka odmerana..

@mona777 mame rovnaky termin, kde budes rodit ?

mona777
15. sep 2010

@gangulienka 1.10. by som mala rodiť. Dufam že nebude mať vtedy tá Harbulakova službu. Ja som si ani nejak neuvedomila že je drzá až teraz ked čítam toto. Na moje otázky reagovala dosť drzo ale až tak mi to nevadí ako to, že ma nechali za plachtou stáť polonahu pokým sa porozprávajú a doktorka jedla 😀 bolo také divné, skôr nepríjeme

gangulienka
15. sep 2010

@mona777 no kultura b 😀 ...tak sa mozno stretneme na porodnej sale aj ked mne to uz hrozi kazdu chvilku 🙂

mona777
15. sep 2010

ja už som hrozne tučná a tento september priberam každý týždeň kilo 😠 už by som tiež radšej rodila ale zase na druhej strane ak by sa podaril ten termín 1.10.2010 alebo ešte lepšie 2.10.2010 tak to by bol pekný dátum narodiek 😅
ako vieš že ideš každú chvílu? povedal ti to doktor alebo máš taký nejaké signály. Mna už dva dni obrovsky bolí brucho v noci - tak neviem neviem

lea1333
18. feb 2011

@lilithka26 ja yase mam s nou len tie naj naj skusenost pretoze mi vzdy pomohla a poradila ale to je asi kazdeho osobny nazor ale podla mna je to fantasticka doktorka!a naj aku som kedy stretla a je ochotna aj mi dala svoj osobny kontakt na seba ak by som mala niake problemy a to jej nic neplati a som si ista ze chcem u nej rodit kto vam dnes pomoze bez toho aby ste mu zaplatili???ja vrelo odporucam...

beboo
autor
18. feb 2011

no ja som s nou mala nakoniec len tie najhorsie skusenosti. chladny az arogantny pristup, nezaujem, dokonca mi klamala ked mi povedala kedy mam prist do poradne, prisla som a sestricka mi povedala ze dnes predsa nepracuje... mobil mi nedala a ked mi robila sono nepovedala ani slovo.... takisto ju neodporucam a myslim si ze takyto neludsky lekar by lekarom ani nemal byt... nikdy viac.

monika0001
18. feb 2011

tak túto lekárku už nikdy viac nechcem stretnúť 😔

arrett
18. feb 2011

No ja mám s ňou dobre skúsenosti. Bola pri prvom pôrode môjho syna a bola úžasná. Aj sme srandovali a rodili aj kecali.. Pekne nacasovany pôrod, malicky nástrih, dostala som aj injekciu na sitie. Mne sa zdala praveze veľmi príjemná.
Mno, možno mala práve dobrú náladu🙂

kikuliak
20. feb 2011

Ak môžem tak pridám aj ja svoje pocity. TEraz mi je tá veta dosť smiešna čo vypustila z úst ale poviem vám pre necelými šiestimi mesiacmi mi to smiešne nebolo! Ako každý štvrtok som pekne sedela pred 53 a čakala na vyšetrenie. Vyšetrovala Mudr. Harbuláková. Ako som sa vyterigala na kozu )pedtým som samozrejme pozdravila ale žiadna reakcia iba sestrička odzdravila) sa ma spýtala: Ako sa mám a ja som odpovedala pravdu ako sa mám a ako sa má vačšina žien v 39 týždni: bolia ma bedrové klby, opuchajú mi nohy, no už aby to bolo. Sestrička sa milo usmiala a panidoktorka zarvala veľmi sucho arogantne, s totálnym nezáujmom a pregúlenými očami :,, VEĎ VY STE TO CHCELA" 😵 😵 😵 Ledva som sa postavila s tej kozy 🙂 🙂 🙂 Ale ja som sa nesťažovala ja som iba odpovedala na otázku ako sa mám. Možno je dobrá odborníčka to jej neberiem, len ten prístup nieje bohvieaký. Mala som ju v poradni 4krát a vždy bola taká istá dosť omeraná arogantná a povýšenecká.

yuyenka
24. feb 2011

Rada pridám svoje skúsenosti s touto doktorkou... Keďže môj dr. bol PN tak ho zastupovala táto doktorka, mimochodom vyzerala ako upratovačka. Urobila mi, sucho oznámila, že som v 6tt, ale že je to mŕtve, že do ktorej nemocnice zajtra pôjdem na kyret. Ani neviem ako som odtiaľ vyšla. Našťastie v nemocnici v Ružinove mi urobili sono, kde srdiečko bilo ako o preteky. Po pár týždňoch som zasa musela ísť k nej, keď som jej povedala, čo sa udialo, tak očervenela a spustila výhovorku za výhovorkou, že to sa takto robí...
Mala by vrátiť diplom a naučiť sa trochu správať k pacientkam

pipina30
17. máj 2011

no tak pridam sa k diskusii k Dr. Harbulakovej.
Ja som u nej uz dlhe roky, je uzasna obornicka a velmi mila zena. Chodila som aj k Dr. Harbulakovi a aj ten bol vyborny. U Dr. Harbulakovej som aj rodila cez vianoce, co teda nemusela mat vazne naladu ale bola vazne uzasna pri porode, vobec nebola arogantna ani namyslena.
Je uzasna lekarka.Porod bol vazne dobry.

superego
26. jún 2011

🙂 nebudem pisat ziadne negativne hodnotenie na Dr. Harbulakovu len dufam ze s nou uz v zivote nepridem do styku!! mimochodom tato uzasna pani doktorka si s velkou radostou cita vase prispevky a potom ich komentuje na poradni.. ale samozrejme ma na negativne komenty svoj nazor a to taky ze to pisu len matky ktore sa nestaraju o svoje deti a radsej sedia za pc 🙂 zrejme je ona bezdetna ked si najde cas citat tie komenty.. no nic zeny zelam vam aby ste sa polepsili a nevysedavali tolko za pocitacom ked sa mate starat o deti :D

katuch30
27. dec 2011

nejde mi neprispiet....je velmi odmerana a odporucila mi v tehotenstve Aflovag co je posvovy vyplach....ani neviem vlastne preco lebo je skupa na slovo! Asi to malo suvis ze som sa chcela ist kupat do welnesu, ale ohrozovat tym dieta by som nikdy nechcela..asi ma velmi dobre styky s farmaciami!

doory
10. mar 2012

@lilithka26 žial a tato dr. tam este stale je ☹ dnes som myslela na to,ze schytit jupri porode..trauma na cely zivot.
Ja som bola dnes na pohotovosti, nakolko som chytila infekciu hornych dych.ciest a pri kaslani sa mi rano zdalo asi 4x,ze zo mna nieco vytieklo. bolo to cire a kedze som sa citila celkovo strasnezle,zasla som na pohotovost. aby bolo vsetko kompletne,poslali ma na vysetrenie k sluzbukonajucej dr, k tejto uzasnej pani "doktorke". hned ako ma na chodbe zbadala sa ma pytala,co mi je...vravim "už šeptom" ,bo nemám hlas som chora a.. ani ma nenechala dohovorit a uz vypraskla nech si dam rúšku, že ona nemieni byť chorá(čo som este chapala,al da sa to povedat aj normalnejsie). Vzápati mi ju podala a vraj nech s nou idem na sono.. po ceste som si "dovolila" pohladkat svoje 5.mesacne brusko,na co na mna zvysala hlas "nechytajte si to brucho!chcete predčasne porodiť? čo s tým všetky furt máte?! a potom,že predčasne rodíte!" vysetrenie a spravanie ku mne uz potom bolo ako k najvacsej spodine,ked som zo seba ledva dostala,ze som rpisla kvoli tomu,ze som sa zlakla, lebo pri kaslani som citila mokro.. tak mi odvrkla"to je normalne,to máme všetky ked zakašleme. to je výtok." a pri tom co by ju stalo obliat mi slipku tou tekutinou ci to nieje plod.voda??? to absolutne nie. Proste som odisla takmer s placom.este,ze som na uzv pocula srdiecko malej..

doory
10. mar 2012

@yuyenka tak toto je ale veľmi silná káva! ☹

yuyenka
12. mar 2012

@doory no to je este dnes po roku ked na to pomysĺim mi je zle, sa mi vratia tie neprijemne pocity, ale hned ma to prejde, ked pozriem na malu, ktora je nastastie zdrava a krasna.

marya
12. mar 2012

@naka
@pipina30
sranda, jedny z velmi mala pozitivnych reakcii na tuto tetu - a pritom obidve uzivatelky boli registrovane v den pridania prispevku a zaroven to bol ich jediny prispevok - ocividne vytvorene nicky len s cielom pochvalit Harbulakovu - takze zrejme si teta Harbulakova sama robi promo 😀 😀

doory
12. mar 2012

@yuyenka to ej tak dobre,ze to dobre dopadlo!!! Som šťastná s Vami a želám už len veľa zdavírčka🙂

doory
12. mar 2012

@marya dobrý postrech😀

olifcek
12. mar 2012

a ktoru gyn.by ste mi poradili? V ruzinove najlepsie. Dakujem

doory
12. mar 2012

@olifcek Ak myslíš priamo v polilinike, tak to ja neviem☹ ja mam skor radšej gynekologov-chlapov. 😉

olifcek
12. mar 2012

@doory ee, nemusi byt vobec poliklinika... kukam cely den na http://www.medicalcare.sk/index.php?rain=sk

asi tam skocim kuk.... zubarku tam isto mat budem, ale gyneko bych rada mala podla odporuceni.. vlastne i ako zubarku.. x;o) obvodnu uz risknem hocijaku, ako i ortopeda... x;o)

doory
12. mar 2012

@olifcek poslala som ti spravu. Neviem,či pomozem..ale co viem, poviem 😉

olifcek
12. mar 2012

@doory dakujem, cez IP je to i lepsie x;o)