MUDr. Harbulakova - Ružinov. Máte niekto skúsenosti?

beboo
28. sep 2007

Ahojte mate niekto skusenost s MUDr. Harbulakovou v Ruzinove? Vraj je to nejaka dobra mlada lekarka a vraj je aj porodnicka.

zeleny_cajik
12. mar 2012

Odbornost posudit neviem, ale pristup ano. Necitlivy a hruby.

amandamath
20. jún 2012

straaaaaaaaaaaasne neprijemna. Poznamky na poradni akoby ani neboli od zeny k zene. "Ak si viete zabezpecit deti rychlo po sebe mate si vediet zabezpecit aj opatrovanie" ; "Manzel ma chodit do poradne s vami vsak aj on participoval" - absolutne bez znalosti okolnosti. A vynadala mi (s nohami na stole) ze som si dovolila dojst na poradnu, kt. je do 12:00 o 10:30. Vsak mam nastupit ako vsetky ostatne a cakat pol dna, ze co su to za sposoby - aj ked tam nikoho nemali.

lea1333
20. jún 2012

@amandamath aj ja som od nej odisla ☹

julietta246
8. nov 2012

Ja som chodila k pani doktorke Harbulakovej v jednom sukromnom medicinskom stredisku v Bratislave. Ja som s nou bola velmi spokojna, aj ked mozno tym, ze to bola sukromna ambulancia, mala iny pristup. Zo zaciatku som z nej aj ja mala zmiesane pocity, ale casom som si ju velmi oblubila. Ale myslim, ze je to skor o povahe cloveka, ako si s nou sadne. Mohla som jej doverovat, vedela som, ze by mi nepredpisala alebo neodporucila nieco, co by nebolo absolutne potrebne a taktiez ak sa vyskytli nejake problemy, tak som od nej dostala adekvatnu starostlivost. Bohuzial som sa musela prestahovat do Rakuska a tu je s lekarmi ovela horsie, cize na pani doktorku Harbulakovu spominam iba v dobrom 🙂

lilithka26
23. jan 2013

@lea1333 az teraz som si vsimla ze si reagovala na to co som volakedy napisala, ale neda mi potom sa nespytat, preco si sa 11teho marca ani nie mesiac na to na svpojom profile pytala ze ci neikto nepozna fakt dobreho gynekologa v ba? ked si si bola taka ista ze chces u nej rodit a aka je uzasna. a tiez asi vies tazko povedat aka je porodnicka ked si u nej nerodila a ani k nej nechodila s brusiskom pred porodom. to sa trosku inak pocuva ked mas tesne pred chodis ako kacka rozcapena si na koze a nejaka piiiip ti este naklada a ponizuje ta. a tiez ked si potrhana po rit zasiva ta a pritom si na tebe zgustne a nadava ti, to su dost ponizujuce momenty ktore si nemala moznost zazit ..tot vsetko co som mala na srdci

nikyta33
9. júl 2013

nema prosim niekto aktualne cislo na pani harbulakovu

ivanka_spring
15. júl 2013

ja som k nej chodila este v Medifere, ale Medifera potom presla pod Procare a vraj do konca septembra neordinuje, nevie sa ci este bude. viem ale ze ma ordinaciu aj inde. ku mne bola velmi mila, ako lekarka mozno berie tieto veci s vacsou rutinou asi aj s dost nadhladom, co jej mozno nejedna rozcitlivena buduca mamicka moze mat za zle, inak sa je vsak neda co vytknut.

anelka1
14. jan 2014

Ahojte,prosim nema niekto kontakt na doktorku? Kam volam dostanem info ze uz tu nepracuje. Dakujem

orra
21. jan 2014

Robí v Ivanka pri Dunaji každý druhý piatok....
A ked sa môžem pridať,ja som s Harbulakovou úplne spokojná.To je asi aj,ako si s nou kto sadne.Ma svojsky humor,ktory niekto nemusí pochopiť.My sa vždy strasne nasmejeme v ambulancii,keby robila este porodnicku,urcite by som si ju zazmluvnila...

anelka1
22. jan 2014

Dakujem,uz som tam bola ,ale asi v ten nespravny piatok🙂