MUDr. Ingrid Urbančíková z Košíc

anita79
24. apr 2011

ahojte
poznate tuto lekarku? navstivil niekto poradnu?

latvia
24. apr 2011

@anita79 neviem ci ju niekto navstevuje ale spomina sa aj v tejto teme, tak sa skus opytat
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/nesuhlas-s-povinnym-ockovanim/

anita79
autor
30. máj 2011

este raz...ma niekto skusenost? dakujem vopred

retkvicka
29. nov 2011

Ahojte, ano pozname tuto pani doktorku. Nasa malicka mala reakciu na ockovanie a pani doktorka sa nas ujala. Je perfektna. velmi pekne zaobchadza s detmi, vsetko, co robi vysvetli. a najma, co si s manzelom vazime - vypocula nas a brala vazne. pediatricka nas presviedcala, ze to, co sa dialo s malou, NEMOZE mat suvis s ockovanim. do poradne ockovacej sme sa vylozene pytali. a nelutujeme. Mala som trocha obavu, ze dr., co sa zaobera ockovanim deti bude este tvrdsia a bude nas presviedcat, ze ockovanie je abs neskodne....Milo prekvapeni sme boli, ze malicku dokladne vysetrila a to, co sme opisali jednoznacne oznacila za reakciu na ockovanie. Dost ju rozhorcilo to, ako moze drpediater tvrdit, ze nemoze byt reakcia na ockovanie....co je aj podla nas blbost, lebo reakcia moze byt aj na paralen...kazdopadne - zmenila malej ockovaci kalendar, ockovania rozdelila, cize nedostavame spolu hexu s prevenarom....mala ma teraz 13 mesiacov a mame za sebou druhe preockovanie.....neplasi nas ked sme boli po tom prvom ockovani s manzelom trocha v soku a boli sme viac menej rozhodnuti, ze s ockovanim koncime aj za cenu postihu - ziadne vyhrazky z jej strany, natlak,jednoducho nas chapala - kdezto detska lekarka nas hned chcela nahlasit na urad...cize, ak mate pocit, ze je problem po ockovani, jednoznacne by som sapytala k tejto pani doktorke.

luy
2. feb 2012

ak ešte potrebuješ niečo o nej ja tam chodim so synom aj s dcérkou,som spokojná

adona71
2. sep 2013

@retkvicka
@luy baby...som taka stastna,ze som vas nasla..my ideme lezat na dva dni k pani doktorke...kvoli sledovaniu reakcie z ockovania..strasne sa bojim,ale trosku ste ma ukludnili 🙂

retkvicka
2. sep 2013

@adona71 bude vsetko dobre. ona je neskutocne mila. uvidis. a je vyborna odbornicka. a lubi deti.🙂

petra261
3. mar 2014

Ahojte,my ideme k pani doktorke 20.3 som z toho na nervy,maly ma totalne rozhadzanu imunitu a velmi zle znasal predosle vakciny,dostali sme tazky atopicky exem a po 3 davke mal za 4 dni vysoke horucky,ktore sa nedali zrazit. Pediater ma nahana ze uz len mesiac a musime ockovat,nech si nemyslim ze nas to obide,ze pani doktorka nam urcite odklad neda a vsetky neziaduce ucinky co sme mali vraj neexistuje ze boli z ockovania. Uz od 3 mesiacov sme sa v klude nevyspali,mam strach co bude,ale som rozhodnuta ockovanie odlozit a ked sa mu nezlepsi imunita,tak odmietnut. Som z toho na nervy,pediater ma strasi ze ked nedam ockovat moze mi drobec aj umriet lebo epidemia osypok pride coskoro ked budu taki nezodpovedni rodicia co nedaju dieta ockovat.