MUDr. Ivona Dubeková. Aká je? Poradíte zubára a lekára na Fedinovej ulici?

dadkanadova
29. máj 2009

ma niekto skusenosti s gyn. MUDr. Ivona DUBEKOVA? Som v BA nova, takze hladam aj vseobecneho lekara aj zubara. Najlepsie na Fedinovej, ak viete nieco lepsie v okoli prosim napiste. Dakujem velmi pekne 😉

jahodka11
31. máj 2009

dadka,
ja chodim ku gyn. Vasovej, je perfektna, aj sestricka aj doktorka.... 🙂
vseobecneho lekara mam v nemocnici milosrdnych bratov v starom meste Dr. Liptaka-tiez som velmi spokojna.... a zubar-pezinok, takze nepisem ani koho 🙂

mir_ka
1. jún 2009

ahoj, ja k nej chodim a nie som az tak velmi spokojna .. v ordinacii nema ani ultrazvuk takze nanho ta posle vedla k vasovej :( v cakarni cakas min hodinu a pol .. a ked som si k nej sla po hak tak mi predpisala listok len tak .. na krvne testy som sa musela sama vypytat ..
neviem, ako posobi milo .. ale to vybavenie ordinacie atd .. myslim ze su aj lepsi lekari
no kazdopadne drzim palce 🙂)

chruminka
3. jún 2009

ja tiez chodim Dr.Dubekovej doteraz som s nou bola velmi spokojna az na sestricku a dlhe cakanie v cakarni, ale ako som otehotnela tak som total sklamana,presne ako pise mirka nema ani ultrazvuk takze behas ako pipi vedla k dr.Vasovej a celkova starostlivost o tehotne podla mna to nezvlada a vela veci neovlada co som bola uplne v soku,teraz chodim nastastie do rizikovej poradne a uvazujem ze si od nej zoberem celkovo kartu.
Ale doteraz tie bezne vysetrenia co sa robia kazdy rok tak tam nebol problem bola velmi mila a zhovorciva,no poslednu dobu cca rok je menej zhovorciva ,neda priestor ani opytat sa,zda sa akoby ju uz pacientky nezaujmali...a pre toto iste si zobrala kartu aj kamoska od Dr.Vasovej,tak neviem co sa im tam na fedinke porobilo ☹

strihalka
19. mar 2012

@jahodka11
@mir_ka
@chruminka kam ted chodite k dr gynekologie? na fedinove, koho byste odporucali, kdyz tam obvodove spadam a nechcem zybtecne nejakou drahoud r

chruminka
19. mar 2012

@strihalka ja som si nakoniec tu kartu odtial zobrala, ale aj z toho dovodu ze byvame v Samorine a pri dvoch malych babätkach sa mi moc nedalo behat do Petrzalky takze hned po porode som sa prehlasila ku nam do Samorina. Takze som vam asi moc nepomohla 😒

cicimon
19. mar 2012

@dadkanadova ja obvodovo patrim k dubekovej, ale ked vidim jej ordinacne hodiny a ze nema utz, tak som sla k Vasovej, je celkom v poho, ma utz,,, do 8.15 sa da objednat na cas, ja som spokojna

cicimon
19. mar 2012

@strihalka u vasovej sa plati len za objedanie na cas 10e, inac myslim pri prvej navsteve este a inac nic

jahodka11
19. mar 2012

@strihalka -ja som chodila k vasovej, nepatrila som tam a zobrala ma, je velmi fajn, sestricka este viac, odporucam 🙂

strihalka
19. mar 2012

@jahodka11
@cicimon no koukam jeji ordiancni hodiny....jak to u ni chodi?rpijdete, vemete si poradove cislo a cekate?ci?
inak dakuejm za kazde info

jahodka11
19. mar 2012

@strihalka -najlepsie je zavolat sestricke, alebo prist cca okkolo 11.30, vtedy tam nebyvalo vela ludi..rano je natresk alebo sa da objednat na termin za 10eur 🙂
poradove cisla nema, spytas sa, kto je posledny v cakarni a cakas 🙂

strihalka
19. mar 2012

@jahodka11 tak to je super, lebo dotaraz jsem chodila, kde bylo max 13poradovych cisel a clovek tam musel cekat jez pred otevrenim polikliniky,a by se dostal na radu.....po peti minutach co byli danne por.cisla uz nebylo cislo....☹a k tomu jen jeden den bez objendavani, jinak vsechny terminy pouze na objednani....tak super, se tam zitra stavim, idem si zamluvit detskou lekarku, tak to vemu pri jednom...at jsem pripravena po porode uz jit k nove...tak aby tma mela pripravenou kartu

cicimon
19. mar 2012

@strihalka ak myslis vasovu prides a cakas... ja ked dojdem na 7,30 tak do 9 som prec... ale to do 8.15 ma objednane
u tej dubekovej http://www.zzz.sk/?profil=3949 sa viac objednava ako ide normalne...

a ja mam tiez skusenost, ze okolo 11 je tam prazdno

a detsku aku budes mat?

strihalka
19. mar 2012

@cicimon asi saskovou, k te spadame....tak to nejak nebudem komplikovat

zufalovolajuca
25. jún 2012

Celý dojem ambulancie MUDr. Ďubekovej kazí sestra, ktorá chodí ráno pravidelne neskoro, nedvíha telefón, pretože ho má vyvesený. Neviem, načo majú objednávací systém, keď tam treba prísť osobne, aby ste sa objednali. To sa vymylá logike. Nemajú pritom vymedzený čas, kedy možno do ambulancie volať, tak, ako to je na iných ambulanciách.Sestrička to komentuje tým, že ona tam nie je na dvíhanie telefónu.Pani doktorka by mala vymeniť sestričku!!!