MUDr. Ján Štefan - referencie

llejdy
16. jún 2013

Ordinuje vo Vranove.. Liečil niekoho z vás? Boli ste spokojné?.... chcem tam isť s dcérou....že si vraj pomáha bylinkami a ide mu to dobre....

jaseckova
26. jan 2014

@llejdy Zdravím, boli ste vtedy pri tom lekárovi? Pomohol dcérke? Zajtra sme objednaní k nemu so synom. Ďakujem za odpoveď. Katka

llejdy
autor
26. jan 2014

@jaseckova milý človek, ústretový, vie o čom rozpráva..od jeho liečenia sme, chválabohu, nepotrebovali návštevu u pediatra. U nás liečenie pomohlo(vďakabohu).

llejdy
autor
26. jan 2014

a nemusíte sa báť, injekcie nedával🙂

jaseckova
28. jan 2014

nariedil pre syna homeopatiká do 2 injekčných striekačiek /syn sa rozplakal keď zbadal tie striekačky/, stanovil dávkovanie, o mesiac sa máme prísť ukázať. stálo nás to 15€. ako dlho u vás trvala liečba?

llejdy
autor
29. jan 2014

@jaseckova myslím , že sme tam boli trikrát.. Nakoniec jej dal akúsi udržiavaciu látku ( bola to jedna striekačka) a mala ju brať jednu čiarku raz do týždňa s tým, že už viacej nemusíme chodiť.. ak sme mali nejaký problém, zavolali sme a on odporúčil , čo ďalej..ale faktom je, že odvtedy je živšia,celkovo ináč vyzerá, a bežne choroby prekonáva ľahšie( chválabohu bez atb)

titulienka
29. jan 2014

Nepoznam ale ma pekne meno 😉 ako nas syn aj on je Jan Stefan 🙂🙂🙂 takze urcite to bude dobry clovek 😉

jaseckova
29. jan 2014

Budem vás informovať, aby tu boli informácie, keď niekto bude hľadať niečo o tomto doktorovi. Problém môjho staršieho syna 5,5r. - neprestávajúci kašeľ. Raz dusivý, inokedy produktívny, k tomu upchatý nos, nočný kašeľ, niekedy záchvaty kašľa akoby mal astmu. Vyjde von, prejde pár metrov a spustí sa kašeľ. Je zdravý, na poslednej návšteve /nov.2013/ u imunologičky nám pani doktorka povedala, že to je bežné u detí - škôlkárov. S kašľom a hlienami bol u nej na kontrole a povedala, že môže takto chodiť aj do škôlky, že to nie je nákazlivé. Takže keď sa mu to zhorší, nechávam ho doma 2-3 dni, nasadíme predpísané lieky, lenže kašeľ ostáva, len sa zmierni. Preto sme vyhľadali doktora Štefana, aby nám pomohol homeopatiou. Konštatoval, že chlapec asi prekonal čierny kašeľ, že má stvrdnuté uzliny na krku, kt. tam sú asi už dlho a že aj na pľúcach má uzlinu /to neviem ako zistil, pretože ho len prehmatal a počúval, nerobil sa žiaden RTG/. Tie homeopatiká majú pomôcť uvoľniť tieto lymfy a je na jeho organizme aby s tým potom zabojoval. Prvé 3 dni liečby sa môže stav zhoršiť, ale potom sa to má zlepšovať. Tak uvidíme. Držte nám palce.

jaseckova
18. feb 2014

Ahojte. Po 3 týždňoch bol syn na 1.kontrole. Stav sa mu po 2 týždňoch rapídne zlepšil čo sa kašľa týka - ale tie prvé 2 týždne som myslela, že mu ani toto nepomôže. Potom akoby uťalo, prestal kašľať. Ďalší týždeň sa mu začali uvoľňovať sople, zrazu po vysmrkaní normálne dýchal nosom, teraz je to 2.týždeň čo sa mu tie hlieny krásne vysmrkávajú. Na kontrole mu ešte doktor nahmatal uzliny, ale vraj už nie také tvrdé, takže to povolilo, ale v liečbe pokračujeme ďalšie 3 týždne. Homeopatiká opäť stáli 15eur, 2 striekačky. To píšem pre informáciu ostatným, nie preto, že sa sťažujem. Keď si pomyslím koľko peňazí sme nechali v lekárňach, tak táto sumička je smiešna 😉 Dúfam, že už konečne budeme mať s kašľom a večne upchatým nosom pokoj 🙂

llejdy
autor
2. mar 2014

Moja malá má znova upchatý nos, zväčšené mandle, uvažujem, že ho znova navštívime. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať.

jaseckova
20. mar 2014

Absolvovali sme 2.kontrolu po ďalších 3 týždňoch. Ešte pred kontrolou mal syn 3-4 dni hrozný suchý kašeľ, vyzeralo to, že už pôjdem s ním k lekárke pred víkendom, ale napokon kašeľ ustál. Dávala som mu doma spravený sirup cibuľa+med, zvlhčovali sme vzduch v jeho izbe kde spí, v noci bol radiátor letný, čiže sme stiahli teplotu a výsledok sa dostavil. Nedovolala som sa Dr. Štefanovi, preto som mala obavu či to ustojíme a podarilo sa. Ešte nás trápi upchatý nos (tento stav má od začiatku zimy) na čo dostal opäť 1 striekačku za 10eur na tie 3 týždne + tabletka Quarelin iba 1 tabletku rozdeliť na 5 častí, každý deň má užiť 1/5 tbl. Keď sa toto podarí a on začne konečne normálne dýchať nosom tak to bude super.

llejdy
autor
1. apr 2014

Tak ,napriek dobrým krvným výsledkom u našej dr, sme navštívili Mudr. Štefana. Naše problémy: dýchanie počas spánku ústami, bolesti hrdla, zväčšené mandle, zhoršený ekzém, žlto- zelené hlieny, zachrípnutá, bez teploty.. Dr.Štefan prehmatal uzliny, popočúval dýchanie. Záver: zápal priedušiek. Dostali sme 2 striekačky (20e), jedna na kašeľ, druhá na podporu imunity, podávať nurofen... Prognoza: asi 2 dni bude horšie, potom má nastať zlepšenie.. Veríme, že to bude tak...

jaseckova
19. apr 2014

Až dnes si čítam príspevok, že malá mala zápal priedušiek - ako ste to zvládli? Zlepšilo sa to? My sme boli na 3. kontrole 7.apríla a dostali sme zasa 2 striekačky za 20€. Jednu na imunitu a jednu na hrdlo, lebo syna práve začalo pobolievať. Inak po užívaní tej tabletky Quarelin sa mu uvoľnili dutiny a pekne začal dýchať. Teraz momentálne sme zasa chorí. Obaja synovia soplia, starší kašle, takže paráda.

llejdy
autor
19. apr 2014

To je asi s počasím.. U nás sa ten zápal zlepšil, trošku pokašliava, ale je to na ústupe. Naďalej máme tie dve striekačky, podávame podľa poučenia...Uvidíme..

llejdy
autor
23. jún 2014

@jaseckova Ako sa majú synovia? Zdravíčko funguje?

rybka31
18. júl 2014

Ahojte,rada pridám svoju čerstvú skúsenosť s p.Mudr.Hoci som z BA ale manžel má rodinu an východe, dostala k nám informácia o tomto doktorovi a tak sme sa nahlásili na návštevu.Dcérka má dlhodobo problémy s pokožkou na rúčkach,vyzeralo to ako ekzém. Skúšali sme už naozaj všetko mozne vratane pravidelných návštev u kožného aj imunologičky dokonca aj homeopata predtým.Nikto nám nebol schopný pomôcť ani vysvetliť z čoho to má. On jediný nám to vysvetľoval keď malú komplet vyšetril.Dal jej dve striekačky,mala brať 1 dielik z každej jednu ráno a jednu večer.Mali sme samozrejme okamžite rpestať brať všetky lieky,čo dovtedy brala.Jej rúčky sa začali skutočne rapídne zlepšovať a mala dosť dlho soplík odvtedy,ale pán doktor povedal, že to je súčasť liečba.Zaujímavé bolo aj to,že manžel dostal tesne po vyšetrení vysoké horúčky a bol dosť vážne chorý,ale dcérka to aj vďaka tým striekačkám od neho vôbec nedostala,pričom rpedtým sme zakaždým boli všetci hneď chorí. Dnes sme boli na kontrole a aj doktor skonštatoval, že sa to hodne zlepšilo a dostali sme pre ňu ešte raz ďalšiu dávku,ktorá vychádza zhruba na mesiac. Takze my s manželom sme spokojní. Konečne doktor,ktorý nám všetko vysvetlil,z čoho to pochádza a nie len skúšanie a vidíme, že jej to pomáha. Budem najšťastnejšia,keď sa z toho úplne dostane a vyzdravie.Takže sme začali riešiť problémy aj moje aj manželove a uvidíme ako to bude prebiehať u nás.Je treba sa obrniť trpezlivosťou, lebo je to evidentne hodne vyhľadávaný lekár, takže má veľa pacientov a čas na ktorý sa objednáte je skôr orientačný a tak čakáte dosť dlho, hoci z môjho pohľadu je to nanič manažment sestričky. Ona to tam neviem správne ukočírovať. Ale keďže je dobrý,človek to zvládne a podstatnejší je výsledok.Toľko z mojej vlastnej skúsenosti 🙂

ladynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
llejdy
autor
2. feb 2015

@ladynocka raz za čas sa sem pozriem.. som rada, že pomohlo..Tiež mám z neho dobrý pocit, aj ako z človeka aj z lekára..

lucia121212
27. mar 2015

@ladynocka môžem poprosiť kontakt na pána Dr ? Ďakujem 🙂

janamar09
17. apr 2015

Ahojte aj ja by som poprosila kontakt na pána doktora, ďakujeeem 🙂

compatible234
18. apr 2015

Neviete či pomôže aj žene k otehotneniu???

nikolal
30. apr 2015

prosim mate kontakt na doktora? číslo, ktore som nasla, nefunguje ... dakujem
@jaseckova
@llejdy
@rybka31

janamar09
30. apr 2015

@nikolal posielam číslo ja som už objednaná, takže funguje: 057/486 52 47, treba volať čím skôr má pacientov poobjednávaných na dva až tri mesiace dopradu 😉 😉 😉 inak sesternica chodí k nemu s deťmi a je veľmi spokojná niesú už chorľaví 🙂 🙂 🙂

jaseckova
30. apr 2015

ahojte, my sme chorí aj po vyše roku, žiaľ synovi nepomohla jeho liečba

nikolal
30. apr 2015

@jaseckova aky ste mali problém? ani sa to nezlepšilo?

alexandra226
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
compatible234
6. jún 2015

Ďakujem za info🙂

arielas
23. jún 2016

Ahoj ano boli sme uz s mnohými chorobami, my sme k nemu chodili ked este nemal vlastnu ambulanciu a mal podstatne menej ludi asi 15 rokov dozadu. Vtedy sa k nemu bolo tazke dostat, teraz ale ma fajn sestricku, stale ked sa objednam a pred mojim casom volam ona mi povie ci uz ist alebo nie. Potom sa tam caka kratko. Liecili sme laktacnu psychozu bez navstevy psychiatra, vsetky detske choroby a to moji najstarsi uz maju po 20 tke. Svagor chodil z Ba na alergie tiez si chvalil, kolegyna s cystami na prsniku pomohlo, druha z astmou pomohlo, u dievcat sme mali striekacky na zubky rast, na lepsie poockovacie stavy, na imunitu. takze ja musim len o homeopatii povedat to pozitivne. Ale stale je tam viac a viac ludi uz sa stalo ze sme cakali aj 4 hodiny no stalo to za to lebo sme obisli antibiotika. 🙂

janamar09
24. jún 2016

Dobrý deň, mne vyliečil silnú alergiu na Nikel, dcére zase časté krvácanie z nosa a to sme sa predtým niečo nachodili po vyšetreniach a hematológii,taktiež pomohol pri pôrode aby prebehol ľahšie, klobúk dole 😉 🙂 🙂

lenkasimakova
5. mar 2017

@janamar09 Zdravím Vás, viem, ze táto tema je uz stara, ale predsa sa chcem opýtať na ulahcenie pri porode. Ja rodím o mesiac, chodím sa k nemu liecit, velmi mi zatial pomohol a vravel, ze ked budem chcieť tiezmi dá nieco na ulahcenie a prípravu na porod. Pomohlo Vám to? Ja som prvorodicka, takže rada uvítam akúkolvek pomoc s ulhacením porordu 😀

dadka1812
3. aug 2017

Dobry den pomohol uz niekomu aj s bolestami hlavy ?Nemam migreny skor tenzne bolesti kazdy den a ziaden doktor mi nevie pomoct a uz rok sa trapim.Dakujem za odpoved