MUDr. Makejenko, MUDr. Svitková z Bratislavy. Akí sú?

flipinka
10. jún 2008

Stahujeme sa do Dubravky a hladame pediatra. Nasla som dobre odporucania na Mudr. Makejenko a Mudr. Svitkovu. Poznate ich? Ake su?

pemar
10. jún 2008

ahoj, my mame MUDr. Foltinovu - www.infamed.sk, sme s nou maximalne spokojni 😀 😀 😀

vita1
10. jún 2008

ahoj, tieto mena nepoznam, my chodime tiez v dubravke k mudr. rolnej a ta je naozaj super. ochotna, mila, vzdy dobre poradi a upokoji, a hlavne je neuveritelne prijemna k detickam. nas maly sa k nej vyslovene tesi 😉

flipinka
autor
11. jún 2008

Este nejake skusenosti?

besova
11. jún 2008

Ahoj.. My chodime dr. Makejenko.. 😒

monkula
11. jún 2008

my sme chodili k Rolnej, je milá, ochotná, priateľská, úprimná.... 😵
Len tá sestrička 😅 😔
besova, čo ten smajlik zúbožený? 😕

besova
11. jún 2008

Mala som s malym problemi ked mal 3mes. a nebola ochotna nejak to riešiť..a tak by pediater nemal postupovat ako ona, v nasom prípade..

emogeon
11. jún 2008

ta Svitkova uz hadam neordinuje....

jesssie
11. jún 2008

Ahojte,
my máme MUDr Foltínovú - skvelá žena a myslím, že som tu o nej videla aj tému založenú...no ak to nájdem pošlem link. Ja ju každému môžem iba odporučiť. Páči sa mi okrem iných fajn vecí, že ak mám doma bábo do jedného roka, môžem jej kedykoľvek zavolať a poradiť sa. Pár krát som to už využila - fajn pomoc. 😉

pemar, to sme sa tam možno už veľakrát stretli hádam 😎

jesssie
11. jún 2008

.... no nenašla som to.....flipinka ak sa ti bude chcieť prezerať stasršie témy tak tam by to malo niekde byť, myslím tu v "bábätkách" 😲

pemar
11. jún 2008

flipinka myslim ze sa o dr. foltinovej diskutovalo aj tu:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jessie, no pravdepodobne ano lebo ked bola dcerka malinka, boli sme tam kazdu chvilu...
teraz uz je vsetko ok, aj vdaka dr. foltinovej. ona berie kazdy problem naozaj vazne, nic nezanedba. pristup k detickam tiez perfektny, ked malu neockuju tak sa na nu stale usmieva 😀

jesssie
11. jún 2008

To som si všimla, že všetko čo jej rozprávam a na čo sa sťažujem pozorne počúva a snaží sa vždy obšírne odpovedať a povzbudiť, poradiť. Aj k ďeťom je milá. Sestrička je v pohode tiež. Páči sa mi, že nás všetkých poznajú po mene - celú rodinku. Raz mi povedala, že už podľa kočíka keď s ním vchádzam do ambulancie, vie že to idem ja. 😀
Tak to som rada, že ste už OK. Držte sa. 😉

martina46
11. jún 2008

Monkula,
mala si nejakú zlú skúsenosť so sestričkou u Rolnej? Mne sa zdá v pohode.

ave1
13. jún 2008

Ahoj, len v ziadnom pripade nechod k Mudr. Maresovej, uplna pohroma...Ta sa robi sladka ako cukrik, ale nevie ani do 3 naratat 🙂 , ale ved uz ma aj svoj vek - dost nad 60

tucniacik
13. jún 2008

urcite dr. Foltinovu, pisala som o nej aj v tej predoslej diskusii, je vyyyyyyyborna... a je s nou velmi spokojny aj moj manzel, on je na nasu dcerku veeeelmi haklivy a velmi predcizcne vybera, akym lekarom budeme chodit... fakt odporucam...

marara
23. jún 2009

Ahojte, neviete mi prosim poradit, ci Dr. Foltinova stale robi konzultacie cez telefon (mobil) aj mimo ordinacnych hodin zadarmo? Lebo podla cennika na dverach je to na rok 70 €, ale na vizitke ma stale uvedene, ze do 1. roka zadarmo...

mamutka
23. jún 2009

marara, naposledy mala na dverach, ze mobil jej ukradli, takze len na pevnej, ale uz to mozno poriesila ☹
co sa tyka poplatku, to netusim, som si to nevsimla zatial, ze 70 na rok, to je dost, ved na mobil by som volala, len keby sa daco dialo a to si dopredu predplatit nejdem....

danu
24. jún 2009

emma • 36tt • Dnes o 17:40
Ahojte,

hľadám dobrého pediatra v Dúbravke, viete mi niekoho doporučiť? Čakame prírastok do rodiny a čas sa mi kráti🙂
V zdravotnom stredisku na Sch. Trnavského(je mi najbližšie) sú v detskom pavilóne - Dr.Pozdechová, Dr.Svitková, Dr.Kulhánková, Dr.Makejenko.

Alebo mi doporučíte ísť radšej do ZS Saratov - Dr.Marešová, resp. Dr.Foltínová?

Vopred ďakujem.

Emma

danu
12. aug 2009

apple15 • Včera o 21:14
Ahojte, chcela by som Vas poprosit o info, ci su u Dr. Foltinovej v Saratove v Dubravke sluzby spoplatnovane a ak ano tak kolko? Pocula som o nej, ze je velmi dobra, len som si neni ista, ci nieje sukromna. Na stranke to nema napisane, len nemozem uverit, ze poskytuje take sluzby zdarma.

mamutka
12. aug 2009

apple, my k nej normalne chodime a neplatime nic. kazdy lekar by mal byt taky dobry, to je smutne ked sa v tejto krajine clovek musi pozastavit nad tym ze nejaky lekar sa naozaj stara ☹ 😉
ma na dverach dajaky cennik, ale to je v pripade ak volas mimo ordinac.hodin na jej mobil. inak normalne ordinuje.

mixka
12. aug 2009

ahoj, aj ja chodim s nasimi dvojkami k dr fotinovej a okrem crp z krvi neplatime nic. inak pristup k detickam ma uzasny, ja som spokojna 😵

sixtine
12. jan 2010

Ahoj maminy, rada by som si od Vas dala poradit. Sme prave v stadiu vyberania pediatra, samozrejme, preferujem co najblizsie k domu (Dubravka) a zatial mi vysli dve pediatricky ako najlepsia volba - mudr. Rolna a mudr. Svitkova. Mate s nimi niektora skusenosti, ci uz pozitivne alebo negativne? Budem asi dost uzkostliva mamina a velmi by som uvitala nadstandardne sluzby typu moznosti telefonickych konzultacii a navstevy doma...

mavo74
20. jan 2010

ahojte, mam uz 15 a 10 rocne deti a od ich narodenia byvam v dubravke takze mam nejake skusenosti s lekarmi. Chodime k Mudr. Makejenko a som velmi spokojna. Tato pani doktorka nahradila MUDr. Švecovu, ktora odisla na dochodok a bola uplne super. S Mudr. Svitkovou mam zvlastne skusonosti, a som rada ze k nej nechodime.

misss
20. jan 2010

Ahojte..my mame tiež Dr. Mekejenko..som s nou nadramec spokojna...dokonca som ku nej chodila aj ja..na všetko dokáže nájsť riešenie..

fialka12
4. nov 2010

ahojte dievčatá, vidím že už dlhšie tu nikto nebol, ale skúsim sa spýtať. Vraj dr.Foltínová neberie už tých čo pod ňu nepatria. Neviete ku komu spadá ulica Cabanová....ja viem mala by som sa tam vybrať a pozrieť sa ale tak či náhodou, to tu obratom nebude vedieť......tak zatial

matula1981
8. dec 2010

@fialka12 ahoj ulicu Cabanova má pod palcom MUDr, Kurčiková

fialka12
8. dec 2010

@matula1981 jeeej ďakujem za odpoveď🙂 🙂 🙂
A ty k nej chodíš tiež? Ak áno smiem sa spýtať aký máš z nej pocit a skúsenosti.....dúfam že neotravujem. Vopred vďaka.

matula1981
8. dec 2010

Ja som sa nevedela rozhodnut, ktoru Dr. si vybrat, pretoze moj muz chodil ku kurcikovej ked bol maly a zase ja som chodievala k dr. Maresovej. No nakoniec som si vybrala maresovu, lebo ja som k nej chodievala ako mala. Myslim si, ze Kurcikova je taktiez dobra aspon co viem od mojich znamych a manzela. Nemusis sa nicoho obavat, taktiez davaju telefonicky kontakt na seba a do jedneho roka poskytuju tuto sluzbu zadarmo, Ak by si sa predsa rozhodla chodit k dr foltinovej, skus ist za nou osobne moja suseda sa tam pred mesiacom prihlasila a vzala ju. Drzim Ti palce nech vsetko dopadne podla Tvojich predstav 🙂)

matula1981
8. dec 2010

@fialka12 Ja som sa nevedela rozhodnut, ktoru Dr. si vybrat, pretoze moj muz chodil ku kurcikovej ked bol maly a zase ja som chodievala k dr. Maresovej. No nakoniec som si vybrala maresovu, lebo ja som k nej chodievala ako mala. Myslim si, ze Kurcikova je taktiez dobra aspon co viem od mojich znamych a manzela. Nemusis sa nicoho obavat, taktiez davaju telefonicky kontakt na seba a do jedneho roka poskytuju tuto sluzbu zadarmo, Ak by si sa predsa rozhodla chodit k dr foltinovej, skus ist za nou osobne moja suseda sa tam pred mesiacom prihlasila a vzala ju. Drzim Ti palce nech vsetko dopadne podla Tvojich predstav

fialka12
8. dec 2010

@matula1981 jaj tak teda neviem, moj manžel tiež chodil ku tej kurcikovej, tak to teraz bude dilema. Ale dost ma laka ist k tej foltínovej, tak uvidím ako sa rozhodnem. Ale určite velmi pekne dakujem za infošky a rady. Prajem pekne mamičkovanie.

matula1981
9. dec 2010

@fialka12 ak ta laka foltinova, tak nie je co riesit, prihlas sa k nej a budes mat pokoj na dusi, lebo stale ta to bude k nej tahat 😉