MUDr. Makejenko, MUDr. Svitková z Bratislavy. Akí sú?

flipinka
10. jún 2008

Stahujeme sa do Dubravky a hladame pediatra. Nasla som dobre odporucania na Mudr. Makejenko a Mudr. Svitkovu. Poznate ich? Ake su?

valika11
10. máj 2011

Ahojte,
nemate nahodou niekto skusenost s Dr. Kulhankovou? Potesi ma akakolvek informacia, aj negativna. Budem velmi vdacna, ak mi niekto odpovie, neviem o tejto lekarke vobec nic "vygooglit".
Dakujeeem.

romanecka
23. mar 2012

Ahojte, prosím Vás, nejaké skúsenosti s dr.Kulhánkovou? Chceme prestúpiť. Ďakujem! 😎

opelastra
16. júl 2012

@emogeon 😀 stále ordinuje

mechurik
9. aug 2012

no čo sa týka Foltínovej, tak malý mal zapalene po TBC očkovaní ranu na ramienku , a akurát táto doktora zastupovala moju Marešovú cez dovolenku, a Foltínova hneď že rezať chirurgicky,, ale našťastie išla okolo naša lekárka, že nie určite nerezať, aj sa mu to pekne same zahojilo. takže Foltínovu nechcem, a to ešte rukami bez rukavíc mu išla chytať tú ranu.

macocha
22. máj 2013

Ahojte, prosím Vás kto bol teraz niekedy očkovať u Dr. Svitkovej v 6. roku života dieťaťa - kam pichá vakcínu? Do stehna či do ramena?
Inak k téme: Ja som s Dr. Svitkovou veľmi spokojná, až na tie čakacie doby v čakárni. K Dr. Makajenko - neviem, či to zato, že keď zastupuje tak toho má veľa, ja som u nej bola vždy len keď zastupovala našu doktorku, ale jej prístup ku mne ako matke sa mi nepáčil.

marianka0101
8. júl 2013

Ahojte, prosim vas, Landauova ulica, pod ktoru pani doktorku spada? Dnes som volala mudr. Makejenko a oznamila my, ze prijima iba novorodencov.... Ostala som ako obarena ☹ volala som na miestny urad a tam mi povedali, ze patrime pod mudr. Maresovu, ktora je od nas cca 3 km,co sa mi zda cudne, kedze trnavskeho mam cca 200 m od domu...

helminka
9. júl 2013

@marianka0101 Mne sa zda, ze ma ambulanciu pri Saratku.

mamami3
12. apr 2014

Ahojte, stále nemám doriešenú pediatričku, našla som si podľa rajonizácie že patríme pod Mudr. Pozdechovú, chodíte k nej niekto? Ako má vybavenú ordináciu, aký má prístup? Máme momentálne doktorku, s ktorou som veľmi spokojná, len je v Lamači, tak by mi viac vyhovovalo mať pediatričku pri dome. ďakujem

luna11
25. nov 2014

Ahojte, kedze sem uz davnejsie nikto nepisal,ti ktori mate skusenosti s Dr. Makajenko, napisali by ste vase skusenosti? Najma pokial ide o starostlivost o novoredencov a malicke deti. Vopred dakujem.

danielapa909
29. júl 2015

ahojte chcela by som sa spytat ake su cakacie lehoty objednavky na vysetrenie a cakacia doba v cakarni u pediatrov v dubravke zdravotnom stredisku
dakujem

maminecka2
14. feb 2017

Ahojte, ideme sa stahovat do Dubravky, na Nejedleho, neviete poradit pod ktoru pediatricku budeme patrit? A ak by sa dalo vybrat koho odporucate?
Neviete, Dr. Sojkova co ordinuje s Dr. Foltinovou je aka?
Dakujem.

danielapa909
15. feb 2017

Lekarku si mozes vybrat sama
Na obe som citala pozitivne referencie.
Osobne sa neviem vyjadrit chodim s dietatom k mudr. Rolnej a som spokojna aj s lekarkou ako aj so sestrickou

maminecka2
15. feb 2017

@danielapa909 Dakujem, uvidim co mi potom povedia. Napr. nasa Dr. na Dlhacoch uz berie len z rajonu kto k nej patri, ma tak vela deti.
A nevies ku komu radsej nechodit? Nejake kamosky ci su s niekym nespokojne? Dik.

danielapa909
21. feb 2017

Nie v dubravke som pocula pozitivne ohlasy.....tiez som citala hodnotenia blogy atd.

maminecka2
21. feb 2017

@danielapa909 Dakujem, som rada.