Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Milan Spitka

kikus2510
8. jan 2016

Ahojte, má niekto z vás skúsenosť s týmto psychológom ?

bonaqa2013
9. jan 2016

ja som bola u neho s dcérou.... je to pedopsychiater..... Pôsobí tak ako psychiater..... troch mimo. Mne sa nepáčil, pretože nemám rada ak sa lekári očierňujú a majú blbé reči na svojich kolegov.... dal dcére lieky - na ukľudnenie - ani sme ich nebrali a viac sme tam nešli. Dcéra je hluchá, neorzpráva takže kričí viac ako by mala...

kikus2510
autor
9. jan 2016

@bonaqa2013... Normalne mam strach... My sme v rozvodovom konani a ide o urcenie styku manzela s malym. :(

bonaqa2013
9. jan 2016

@kikus2510 ste zo ZA a idete až na Oravu? Však v Za je pedopsychiater..... Strach nemaj, choď tam s deckom a lekára troška spracuj..... Zas až taký strašný nie je....

kikus2510
autor
9. jan 2016

Kvoli anonymite mam ZA...

kikus2510
autor
9. jan 2016

@bonaqa2013 je ale aspon trocha normalny? Moj manzel ten je velmi dobry herec... A zas urobi so mna najvacsiu svinu:(

bonaqa2013
9. jan 2016

@kikus2510 ááále prosím ťa, to je len škoda pre Teba, pretože ja som z Mt, a nik ma nespoznal - a keby aj.... No a čo. Ale vieš som v mesta MT a podozvedám sa kadečo v skupine MT..... A takto o tej skupine nevieš nič - z toho mesta čo si v skutočnosti....

kikus2510
autor
9. jan 2016

@bonaqa2013.. Poznam mojho buduceho ex. Preto radsej takto 🙂 len hneva ma ze neviem ci je ten lekar nejaky normalny..alebo len co... Nam ide o to ze chcem zrušiť striedavku kvoli malému a moj ex mi stake robi zle.. A maly ma asi z toho dost zmätok.. Preto chcem len vediet ci hladi hlavne na aspekt malého alebo ked je chlap viac sa prikloni na stranu ex.

bonaqa2013
9. jan 2016

tak lekár normálny je.... len či sa prikloní na stranu manž, alebo tvoju - to už neviem. Keby si bola v skupine Orava, Dolný Kubín a pod. tam ho isto poznajú.... vytvor nový nick a daj si mesto Dolný Kubín - tam sa opýtaj.... a to si ho vybrala ty? alebo to niekto navrhol...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli