MUDr. Škurla a MUDr. Kollár. Máte s nimi skúsenosti?

bedark
7. nov 2008

ahojte kočky, prosim máte niektorá skúsenosti s MUDr. Škurla (Šustekova poliklinika) a MUDr. Kollár (Antolska poliklinika)?
ďakujem

bibula
7. nov 2008

co su zac? myslim profesia

certica
7. nov 2008

kollar je gyn.

monkula
7. nov 2008

Kollar je gynekológ, a okrem toho je aj predsedom slovenskej lekárskej komory či niečoho takého... ale ja som ho nemala rada už keď robil na Zochovej 😝

certica
7. nov 2008

moni presne, mne je nesympatis a hlavne mi pride ako pan dolezity

ssissi
19. feb 2009

Ahojte, je tu vôbec niekto spokojný s Mudr. Kollárom z Antolskej? Čítala som na neho na nete rôzne názory..
Hľadám si gynekológa, viete poradiť ešte niekoho z Antolskej, kto má klasika gyn. ordináciu aj pre netehotky? Vďaka

oskar75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liviatrubirohova
3. jún 2009

ahojte, ma niektora skusenosti s gynekologom Karol Amonom (bratislava, budovatelska) ?
dakujem, Lila

evea80
8. jún 2009

a ja som chodila ku Kollarovi pocas tehu a az po porode som sa dozvedela ze som mala rizikove tehotenstvo 😠

lanvin
12. júl 2009

Ahojte, ja chodím k Dr.Kollárovi niekoľko rokov, pomohol mi nadobro vyriešiť problémy s mikózami a nakoniec po cca pol ročnom snažení o otehotnenie mi veľmi pomohol, či už vyšetreniami alebo radami... teraz chodím k nemu do poradne a som veľmi spokojná. Keby ma mohol aj odrodiť, bola by som veľmi šťastná. 🙂

bozka1
31. júl 2009

Ahojte zienky, moja sestra k nemu chodi a momentalne je aj tehotna, v 30 tyzdni. Na prvej poradni si hned vypytal navyse 50 Eur vraj na nastandard a aj on predsa potrebuje si vybavit ordinaciu 😒 Dali mu tie peniaze, napriek tomu ze musela ist hned na rizikove. Ziadne nad sluzby vsak doteraz neposkytol. Robil jej vysetrenia preplacane poistovnou. Ma malo casu, neochotny, furt sa jej stazuje ako on ma vela roboty, nato a na to nema teraz cas. Posledne tyzdne sa stazovala na opuch jednej nohy, nastatie ostatne veci su ok! Dobre, povedala si pretrpi to a hadam bude vsetko ok. Teraz ma obe nohy tak strasne opuchnute, bolave, horuce na dotyk 😨 hlavne v noci, cize ich ma 24 hodin.tak mu zavolala ze co ma robit a on ze ma vela prace, ide na dovolenku a nikto ho nezastupuje a to nie je jeho vec!nech ide na interne!OK, nie je to jeho vec, ale mohol poradit ale kdeze!Arogantny clovek. Tak sestra pekne nacupkala k obvodacke, ta ma tiez dovolenku, zastupovala druha a ta jej pekne vsetko skontrolovala a ihned vypisala papier na cievne!Na cievnom bohuzial nemaju mesiac volny termin to je co? ☹ Zdravotnictvo. Ale vraj ked Kollar napise (Cievne je na Antolskej ako on) tak mozno ju niekam vpichnu 😖 Takze hadam sa Kollar po dovolenke zlutuje a posle ju. 😝 Sestra nie je ziadna hysterka ani nic podobne, naprie tomu uz prisla o babetko pred 2 rokmi, len si vravime radsej nech to nic nie je ale skontrolovat sa to musi, pretoze to tiez take obvykle nie je. Mozno u inych mamiciek to dobre dopadlo ale u inych mali s tym riadne problemy (zapal zil, tromboza..)ale buduca mamicka nikdy nevie co a ako sa zvrtne. Ja jej radim ako porodi nech si najde ineho, ale hadam nie horsieho 😀

maruschka
31. júl 2009

bozka, to s tým cievnym nemyslíš vážne 😠 😠 😠 😠 Ja by som ich tam pozabíjala. Veď predsa tehotné sú objednávané prednostne!!! Aspoň u nás..Sestra mala takéto podobné problémy a ihneď ju zobrali, aj keď je čakacia doba a veru-mala to akútne, ani sme si nemysleli, už mala tromb v cieve a tak si musela do konca tehotenstva pichať injekcie..A neviem si predstaviť ako by to dopadlo, keby ju hneď nezobrali... 🙄 🙄 🙄 🙄

Určite nech to vyskúša u iného lekára-myslím s tými žilami...nech si to nezanedbá a nečaká, či sa nad ňou niekto zmiluje a objedná ju až o mesiac 😕 😨 😨

bozka1
31. júl 2009

Maruschka, tiez som sa nasr.....dakujem za radum tiez si myslim ze netreba cakat, pokial mame to ake take zdravotnictvo a sluzby, treba to vyuzit a nedat sa! Som zvedava, len jej gyn. pride az v pondelok 😖