Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Somorová a jednodňová chirurgia vo Zvolene

eliska07
26. júl 2012

Chcem sa opýtať, či máte skúsenosť s jednodňovou chirurgiou vo Zvolene. Máme tam ísť s malým na výber nosných mandlí. Vďaka za akékoľvek príspevky.

ststst
2. dec 2013

@eliska07 ahoj, chcem sa opýtať či ste boli vyberať tie nosne mandle a ako to prebiehalo.Operovala vas dr. Somorova. Lebo aj nas to pravdepodobne čaka, zajtra sa rozhodne.Ďakujem.papapa

eliska07
autor
2. dec 2013

ahoj,
nakoniec sme neboli. Zisťovala som si a bolo mi povedané, že do 4 rokov sa to všetko stále vyvíja, a že ak problémy pretrvávajú aj po dosiahnutí 4 rokov dieťaťa, vtedy je to vhodné riešiť. Tak sme počkali, v máji mal malý 4 roky a mám pocit, že sa to ukľudnilo. U nás bol problém častý kašeľ. Mandle zväčšené nemal, takže sme to zatiaľ nechali tak.

erikahol
15. feb 2015

vkladám príspevok, i ked s odstupom času, ak by niekto potreboval poradiť....my sme boli na výbere nosnej mandle v piatok, skvelý prístup nielen pani doktorky, ale i úžasného pána doktora anesteziológa (naozaj to s detičkami vedia), príjemné prostredie, žiadny stres pre detičky - naša malá ani nevedela, kvôli čomu sme tam - bola som pri nej až kým nezaspala a po prebudení som bola opäť pri nej. Mudr. Somorovú a celý jej tím spolupracovníkov môžem len a len odporučiť.

19veronika11
4. máj 2017

Dnes sme boli na vysetreni u pani Somorovej.a akoze mam dost hrozny pristup k malej zato ze mala plakala nam bolo povedane ze je to o vychove.ako chcem vediet ktore dieta ani dva roky nema neplace.ci ju uz nie co boli.alebo nie.taky pristup.a nakoniec nam oznamila.ze moja mala vystrasila sv.revom 10r chlapca.tak taky uzasny pristup.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli