MUDr. Vargová a Stašová - pediatričky v Košiciach - sever

marhulka88
9. máj 2013

prosim vas o nazory na mudr stasovu mudr vargovu..hladam skutocne dobru lekarku na severe prosim poradte niekoho schopneho a pristupneho komunikacii

agathokleous
9. máj 2013

Dr. Vargova je super, naozaj nic nezanedba , poradi , je starsia ak myslis teda tu istu co ja, na poliklinike sever. ja som k nej chodila, a naozaj je to skvela doktorka s velkym srdcom , vrelo odporucam !!!! a naozaj nic nezanedba a nic nenecha len tak 😉

marhulka88
autor
9. máj 2013

@agathokleous mozem sa este opytat ci robi crp priamo v ambulancii alebo sa chodi hore do labaku..a este ma zaujima priblizne v akom je veku...

agathokleous
9. máj 2013

@marhulka88 tak toto ti netusim povedat kedze ja som v zahranici teraz , ale ona je uz starsia lekarka, ved som k nej chodila ked som bola este dieta, moze mat okolo 58 ? ak sa nemylim. ale je super naozaj .

marhulka88
autor
9. máj 2013

@agathokleous dakujem za info..ja som pocula o dr vargovej ze je velmi dobra ale my sme v takej situacii ze hladame niekoho uz ozaj stabilneho na dlhsi cas..a preto ma aj zaujimalo ci dr. vargova uz nema pred dochodkom...skoda... 😖

sisi31
9. máj 2013

Mudr.Stašová je podľa mňa dobrá lekárka.Pár krát ošetrovala syna, keď zastupovala našu stálu lekárku,ktorá má ambulanciu hneď vedľa.Milá, pedantná,skutočne môžem len odporučiť bez obáv.

1177
11. máj 2013

Vargova ma uz urcite cez 60- teda mozno bude robit este max 5 rokov. Aj tak by som nevahala ani na sekundu. Mozes jej volat na mobil aj na pevnu linku domov kedykolvek, aj v nedelu na obed, nikdy pacienta neodbije. V praci je casto aj vecer, nema problem vysetrit aj mimo ord. hodin. Mila, skvela, uzasna. A hlavne- chodi po kongresoch, takze ma vzdy najlepsie info. Mudra ako doktor House, laskava ako babicka Bozeny Nemcovej 🙂

bibistec
6. mar 2014

na severe podla mna nie je jedina normalna lekarka...my mame MUDr Stasovu v tip tope, no najlepsia lekarka co som kedy videla a pocula ozaj nic nezanedba je velmi pedantna myslim ze viac ako ini lekari lebo co pocuvam naokolo nikto nechodi pre istotu na tolkovysetreni ako my. takze jednoznacne. inac dobra je aj ta vedla Dr Rusenova tiez super.