MUDr. Zuzana Kizeková

luluafrika
19. aug 2015

Dobry den. Chcela by som sa spytat, ci sa objednava u pani doktorky alebo staci si len sadnut do cakarne??? dakujem velmi pekne za odpovede.

jorika12
19. aug 2015

Ak myslíte p. doktorku z nefrologie na Kramaroch, detská klinika, tak p. doktorka bohužiaľ zomrela.

zuziniki
19. aug 2015

@jorika12 och, to vážne? My sme k nej chodili... ☹ ☹ ☹

sarajaja
19. aug 2015

Aj my , takú doktorku budeme ťažko hľadať ☹ 😢

luluafrika
autor
20. aug 2015

tak to mi je luto :( neviete mi porDIT DAKU NEFROLOGICKU. POTREBUJEM SUERNE. PROSIM PORADTE MI

luluafrika
autor
20. aug 2015

dakujem velmi pekne. uz sne sa objednali na antolsku k mudr.jlacanskej a uvidim aka bude. no snad dobra a dufam,ze ju nebudeme viac potrebovat len max.2krat 🙂

jorika12
21. aug 2015

sarajaja veru tak,ťažko hľadať :(

kadan
21. aug 2015

@luluafrika
my sme boli v tej istej ambulancii, doktorka bola fajn, no chodíme iba na kontrolu, meno teraz neviem, ale môžem pozrieť

sarajaja
22. aug 2015

@kadan ja by som poprosila meno aj telefon , my sme sa objedali do tej druhej ambulancie dr chocholovej , ale to bolo na cely deň čakania , bola som hotova z ich systému , asi to chce len zvyk , ale neda sa to porovnať s dr Kizekovou, ona má ajtrochu iný pohľad na to čo mu je .... neviem ☹ Mudr.Kizeková bola aj ako doktor aj ako človek s veľkým srdiečkom , hocikedy som jej mohla zavolať keď sme maliproblém ,aj podľa iných doktorov bola vraj najlepší detský nefrolog...

kadan
22. aug 2015

@sarajaja

vraj bola dobrá, no ja naozaj neviem, chodili sme iba na kontrolný ultrazvuk, po novom roku pôjdeme už dúfam poslednýkrát.
02/59371270 odd
577 amb.
0905/970907
ut a štv. 8-13 hod.
MUDr. Černianská Andrea
ja som sa tam nevedela dovolať, tak ma spojili cez dialýzu

chodili sme o 11 a vždy boli pred nami max 2 detičky, za 30-30 min. sme odchádzali
😉

luluafrika
autor
24. aug 2015

Tak nakoniec som sa objednala na antolsku k mudr.Klacanskej. No uvidim aka bude. Snad bude prijemna a dobra odbornicka,ked jedna nas uz opustila :(

ovecka31
28. okt 2015

Prosim Vas to cislo 02/593712577 je do amb. dr. Černianskej? a v stredy uz nerobieva? Dakujem..

kadan
4. nov 2015

@ovecka31
pani Černianska má kl 660 to je do jej ambulancie v stredu sa tam robí do 14:30
každý utorok a štvrtok robí v inej ambulancii za nebohú pani Kizekovú tam je kl 577, ale dá sa dovolať aj na 270
iné dni sa tam nedovoláte, lebo sa tam neordinuje

ovecka31
12. nov 2015

Dakujem . Uz som sa s pani doktorkou spojila mailom 🙂

rutie
15. nov 2015

Pani doktorka Kizekova bola doktor s velkym D a clovek s velkym Č. Profesionalna, empaticka, ustretova. Nesmierne obetava. Nam velmi, velmi pomohla. Nesmierne nam chyba.

marikapo
7. feb 2016

Bola to jedna užastná doktorka a žena.My sme k nej chodili na detsku dialyzu.Teraz bude v máji 1vyročie čo už nieje medzi nami. Bola to neskutočne naozaj doktorka ako tu píšu s veľkym srdiečkom ochotna vždy poradiľ nám dokonca zachranila život.Teraz miesto nej robila dr.Černianska a dr.Janko.

mimivikinka
3. mar 2016

Boze, ja som teraz volala do DFNsP a dozvedela sa tu smutnu spravu. Moja mala ako bola predcasne narodena 24tt, 690 mavala opakovane infekty ladvin a pani Dr. Kizekova bola uplne uzasna. Velakrat sme ju zazili aj na oddeleni na prvej detskej klinike, kedze sme boli ako na klaviri a vzdy bola uzasna a odborne jednicka. Az ma zimomriavky presli po tej sprave. ☹ Cest jej pamiatke a uzasnej praci, ktoru robila tak skvele.
Objednala som nas Dr. Chocholovej na Kramaroch, tak som zvedava, ak aj po objednani v DFNsP objednavkovom systeme budeme cakat pol dna, asi ma porazi. A tiez snad budu odborne OK.

ajsha123
11. apr 2019

@mimivikinka Ahoj, aka je dr.Chocholova? ste spokojni?