Odporučte detského zubára v Trenčíne

tamarka
15. okt 2008

Poznáte niektorá destkého zubára v Trenčíne? Nemáme žiadny problém, obidve babulky majú nádherné zdravé perličky, ale určite by som s nimi chcela zubára navštíviť. ďakujem

lenka386
17. okt 2008

Ahoj!

My sme neboli u specialne detskeho zubara (ani neviem, ci su taki), ale chodime dr.Mehdi Farouhar. Je to arab, trochu drahsi, ale fakt odbornik. A mali aj so sestrickami super pristup k malemu, ktory dost protestoval.

tamarka
autor
20. okt 2008

lenka ďakujem, viem o koho ide, s jeho ženou som ležala v pôrodnici, ale to že jej manžel je zubár som nevedela. cez víkend som zistila, že je ešte dr. Miklánková a ešte jedna nikde v Toske, takže môžme si vybrať. ďakujem 😉

jajka78
12. nov 2011

@tamarka prosim ta, nasli ste zubara detskeho?

zukna
15. nov 2011

My chodime tiez do U.S.Centra, ale k MUDr. Matovi. Je zlaty. A boli sme uz aj na fluorizácii.

ktalcikova
15. nov 2011

ja tiež s deťmi chodím k Mehdimu, vybrali sme si ho práve pre úžasný prístup k deťom 🙂

u2jana
22. máj 2012

ahojte, nepoznate dr. Ramziho - tiez pracuje v US centre. ci lepsi je Mehdi?

zukna
23. máj 2012

Ahoj, aj Dr. Ramzi je v pohode. Vobec to neries, kto je lepsi. Boli sme u viacerých na osetreni, su velmi milí a odviedli dobru pracu.

lenka386
27. júl 2012

V US Centre sú fakt asi všetci 100% odborníci. Bola som (aj s vlastnými zubami, aj s deťmi) u viacerých, ale sú fakt super..

maribell
11. feb 2014

ahojte baby neviete poradit zubara v trencine ktory mi zoberie na vysetrenie 1,5 rocneho syna? ..nechcem sukromnika ale statneho zubara ..dakujem