Odporučte gynekologičku v Dúbravke

diana999
13. feb 2020

Ahojte nejaká dobrá gyn. V Bratislave alebo v dúbravke? Hľadám hlavne príjemnú gyn. LEN ŽENA. Ďakujem 😊

sissy27
13. feb 2020

@diana999 MUDr. Karkalík - on je síce chlap, ale má v ambulancii aj ženu lekárku a pri objednávaní si môžeš vždy vybrať ku komu chceš ísť.

gabika0825
13. feb 2020

Ja mám pani dr. Vargovú v poliklinike ružinov.... nie som u nej dlho, prestúpila som od iného, ale môžem povedať že som veľmi spokojná. A sestrička tiež veľmi milá, priateľská, pani dr. To isté 🙂

pribinak
13. feb 2020

Gynekologička ambulancia na bazovskeho, hneď vedla materskej skolky, , sú tam dve ženy gynekologicky.

freeja
13. feb 2020

@diana999 v Dubravke Mudr. Emese Janiova v poliklinike oproti OD Saratov. Previedla ma celym tehotenstvom s max.spokojnostou. Sestricka je prisna ale netreba sa tym nechat odradit.

tyrkysova_kobyla
14. feb 2020

Ako spomina @sissy27, ja som u nej bola, je velmi mila 🙂. Inak @sissy27, nevies nahodou, ako sa ona vola? Neviem to nikde zistit 😀

sissy27
14. feb 2020

@pribinak ak myslíš Paldiovú, tak to preboha nie, to je taká mindža že až, by som jej zobrala titul aj svojprávnosť.

@tyrkysova_kobyla nespomeniem si ani za svet, stále mi behá po rozume Zagyová, ale tá išla na materskú a miesto nej je tam taká blondínka a neviem si spomenúť na meno 🙈 ale bola som u nej na vyšetrení a fakt milá s citlivým prístupom, dostatok času, žiadne naháňačky, všetko vysvetlené. A to mi pripomína, že by som sa mala objednať na preventívku 😀

tyrkysova_kobyla
14. feb 2020

@sissy27 hmm, zeby bola blondinka? 🤔😀 Zatial som tam bola len raz a nejako som si ju nezapamatala 😀 ale pristup super, to hej, aj vybavenie ambulancie 😊 sup sup, objednat, ja asi az v druhej polovici roka, kedze som bola v oktobri 😀

sissy27
14. feb 2020

@tyrkysova_kobyla zase je možné, že sa aj zase vymenili odkedy som ja bola cca pred rokom (ak nie aj viac). Ale tak oni celkovo ako ambulancia majú nastavený taký štandard, že sa tam cítiš dobre a všetci sú príjemní, asi je úplne jedno ku komu ideš.
Ja som si ju práveže zapamätala, lebo bola strašne pekná, asi som aj pozerala chvíľu s otvorenou hubou 😂

tyrkysova_kobyla
14. feb 2020

@sissy27 asi hej, asi sa uz pomenili 😀 to asi nebola ta ista, lebo az tak ma neocarila, ako ta tvoja 😂 ja som rada, ze som po asi dvojrocnom hladani nasla prave tuto ambulanciu v BA 😁

sissy27
14. feb 2020

@tyrkysova_kobyla áno, super sú. A spokojná bola aj tehotná kamoška, ktorej som ich odporučila, najprv sa jej nechcelo, lebo vraj sú tam dosť vysoké poplatky v tehotenstve, ale že stálo to za to.

tyrkysova_kobyla
14. feb 2020

@sissy27 to este neviem, a asi radsej nechcem vediet, kolko ma to vyjde 😀 ale som toho nazoru, ze za kvalitu sa plati, a tu je pomer cena/vykon dost dobry 🙂

pribinak
14. feb 2020

@sissy27 nie, nemyslela som tu Doktorku, https://gynekologia-dubravka.sk/

pribinak
14. feb 2020
sissy27
14. feb 2020

@pribinak ale adresa presne tá istá ako Paldiová 😒 tak dúfam, že tá už zmizla z povrchu zemského a tieto ju nahradili.

pribinak
14. feb 2020

@sissy27 tak tá je už na dôchodku

cacianka
14. feb 2020

Len nie koglovu na saratovskej !

diana999
autor
18. feb 2020

Ešte sa chcem opýtať tá emese janiova, má aj mail nejaký aby som ju vedela kontaktovať ďakujem

diana999
autor
19. feb 2020

@freeja aké je číslo na doktorku lebo je jedno na nete ale hneď jak som vytočila že je nedostupná, tak to číslo asi nebude to

freeja
19. feb 2020

@diana999 toto cislo(volat medzi 12-13), ale aktualne nie su pritomne v ambulancii, ak by si tam sla nahodou osobne, vzdy sa radsej presvedc na www.zzz.sk ci ordinuju

freeja
19. feb 2020

@diana999 email nema

freeja
19. feb 2020

@cacianka 😁 tak ta uz tam neordinuje, uz je tam miesto nej Janiova. Ale hej, to som sa vzdy prezehnavala ked som mala ist do ambulancie

cacianka
20. feb 2020

@freeja ja som od nej 2x odisla s placom, sice davno ale pamatam ! Jednu kolegynu kvoli nej ledva zachranili, utiekla hrobarovi z lopaty....

diana999
autor
20. feb 2020

Tak sa už dohodnite keď je jedna spokojná prečo by nebola aj druhá

diana999
autor
25. feb 2020

@sissy27 a ta doktorka sa ako vola

xjakubikovak
25. feb 2020

@pribinak prosím chodite k nim? su tam nejake rocne poplatky? a uplne nahodou neviete ci berú nove pacientky?😀

pribinak
25. feb 2020

@xjakubikovak berú, ročný poplatok 50e

xjakubikovak
25. feb 2020

@pribinak skvelé, ďakujem 🙂

mia865
15. apr 2020

@sissy27 ahoj,asi myslis Dr.Mesinova,velmi inteligentna a mila

sissy27
15. apr 2020

@mia865 ??
Neviem kto je dr. Mesinová