Operácia nosa u Doc. MUDr. Pavel Doležal,CSc - máte skúsenosť?

annkristof
6. jan 2019

Ahojte,
prosím Vás, máte skúsenosť alebo poznáte niekoho, komu operoval nos Doc. MUDr. Pavel Doležal,CSc. ? Veľmi pekne ďakujem za odpovede 🙂

luciabranicka
14. apr 2021

@annkristof ahoj, dozvedela si sa niečo ohladne toho, ako operuje septorhinoplastiku MUDr. Dolezal? Ake ma vysledky? Su spokojni, nepsokojni ludia? Dakujem.

noami12
2. sep 2021

@luciabranicka ahoj, bola som uňho dávnejšie na konzultácii nakoľko je to naozaj veľký odborník, bol aj veľmi príjemný, ale na plastiku som nakoniec nešla nakoľko som sa bála celkovej narkozy

luciabranicka
2. sep 2021

@noami12 kde si bola u neho na konzultácii? Ja sa zase bojím, ako by ten nos spravil. Lebo som čítala, aj negatívne skúsenosti ale aj pozitívne. Áno, príjemný je, srandista. Ale z konzultácie nič neviem. 🙃

noami12
2. sep 2021

@luciabranicka ja už som tam bola ale 3 roky dozadu, aj som teda sa rozprávala s kocku ktorá išla na kontrolu keď ja na konzultáciu v čakárni a bola spokojná 🙂 samozrejme, sto ľudí sto chutí. Jasne ze nikdy nebudú všetci spokojný s tým istým.. ale ja som si študovala o ňom veľa a pýtala sa, za mňa bol on premna voľba.. len strach s narkozy bol silnejší

luciabranicka
4. sep 2021

@noami12 ok, lebo som čítala, aj negatíva a videla si jej nos, mala ho dobre? Vtedy asi neboli masky, tak asi si videla. 🙃 Nevidela som po ňom žiaden nos. Vlastne jeden, jedna baba, ale po úraze jej robil nos a rochu bol ma stranu... A to práve chcem riešiť, mne ide mierne na stranu.. A chcem ho do stredu..

agnespuskarova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ebbi
1. jún 2023

Ku nemu by som urcite nesla. Ani ludsky ani odborne nie je dobry. Spravanie ma velmi divne, stale nieco rozprava akoze vtipne a sam sa na tom smeje. Nos mi robil a vysledok skoda penazi a casu hojenia. Po uraze som ho mala krivy a ked som sa prebudila z narkozy povedal, ze nerobil s tym nic, ze ved vlasne nie je taky krivy a urobil mi nieco ine, esteticky nevhodne. 😲 Hroza v kazdom smere.