Operácia - Retentio testis. Poradíte urológa?

kakatka1
11. apr 2008

Maminy ktore maju chlapcov s podobnym problemom napiste vase skusenosti s lekarmi,pripadne poradte urologa a popiste vas problem a riesenie. Dakujem 😉

lienka55
14. dec 2008

Kika tak to som rada ze ste to zvladli v pohode.Sestricka Petka nam pisala ze prepustali niekoho kvoli soplikom.Dufam ze aj mi budeme mat taky hladky priebeh.Poslala som ti IP dufam ze ti prisla lebo mi to tu blblo.

kikafilipko
14. dec 2008

Ahojky, prišla aj som odpísala, neboj všetko dobre dopadne, zoznámila som sa tam aj s jednou fajn babou, jej malý má tri roky a tiež to zvládol dobre, určite trošku horšie, pretože on už chápe viac vecí ako náš Filipko, ale písali sme si a vravela, že u nich je to tiež OK, malinký si to ani nebude pamätať a na druhý deň bude behať ako srnka 🙂

lienka55
6. apr 2009

Tak mi sme dnes absolvovali predoperacne,vo stvrtok budeme mat vysledky a v utorok po velkej noci nastupujeme.Tak nam drzte palce,lebo mam velky strach!!! ☹

macca5
7. apr 2009

lienka držíme palce, my sme túto op. absolvovali asi pred13,5r. so st. synom .Zvládol to perfektne,viac strachu som mala ja,viem čo prežívaš. Dnes si už ani nepametá, že bol na nejakej operácii. 😉 a ešte niečo,ak má malý problém s pipíkom môžu to vyriešiť naraz.

lienka55
7. apr 2009

Macca5 dakujeme.

lienka55
13. apr 2009

Takze krv nam museli brat na dva krat,lebo sa im zrazila krv,tak sme mali o zabavu postarane.No a vcera mi zacal maly teplotovat,tak nas asi zase poslu domov,slahne ma z toho!!!! ☹ 😠 😠 To nie je ani mozne aby sa nam to takto dva krat po sebe stalo.

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka55
15. apr 2009

Tak presne ako som predpovedala,poslali nas vcera druhy krat domov. 😠 😠 😠 Maly teplotuje,tak nechcu riskovat.Najblizsi termin mame az 7.7.09 ale mam si priebezne volat ci sa nieco neuvolni.Tak som nastvana. 😠

macca5
15. apr 2009

lienka je mi to lúto ☹ , mohli ste to už mať za sebou.Aj nám sa to stalo,ale iba raz,ale ako sa hovorí do tretice všetko dobré 😉 .Dúfam,že sa ti podarí zohnať skorší dátum,už len kôli blížiacemu sa letu,aby ste mohli ísť aj na kupko.

lienka55
15. apr 2009

macci dakujem ti za povzbudenie!!!!! 😉

kakatka1
autor
16. apr 2009

Ahojte! Obcas sem nakuknem, lienka55, veru je to smola, ale ako pise macca do tretice to vynde. My sme moc moc radi ze uz mame po, este chodime na pravidelne kontroly kazde tri mesiace, najblizsie ideme v maji, dufam ze vsetko bude OK. Drzime Vam vsetkym palce, aby to dobre dopadlo.

lienka55
16. apr 2009

Opytam sa vas mamicky ktore navstevujete tuto temu ci ked sa tato operacia takto odklada ci nemozu nastat nejake komlikacie?myslim prasknut pruh alebo nieco ine?Mne je to jedno nech ho operuju aj na buduci rok len sa bojim ci sa mu to nemoze nejako skomplikovat?

kakatka1
autor
16. apr 2009

Co sa tyka vajicka, tak podla odbornikov do dvoch rokov by malo byt na spravnom mieste a ohladom pruhu neviem isto, ale myslim ze nie. Neboj, ved hadam vedie co robia, inak by vas operovali co najskor. Aj ked maju plno hadam sa uvloni pre vas nejaky blizsi termin. Ale ja na tvojom mieste by som sa uistila vo vsetkom u lekarov.

macca5
16. apr 2009

Ja len tolko, kedsi operovali deti až od 6rokov.

jaankapatko
21. apr 2009

Ahojte, márne hľadánm niekoho z Košíc a okolia kto by mi poradil dobrého detského urológa na tento problém ??? Prosím kto ste boli spokojný a absolvovali ste operáciu alebo injekcie ? Majú injekcie význam akosi čítam že nie len sú bolestivé. Malý má 3 roky preč. ďakujem

macca5
21. apr 2009

jaankapatko st. syn bral inekcie,je to ale už13r. speť. Bolestvé sú,a význam u nás nemali. Musel pod nôž tak či tak.Aj názory lekárov sa nezhodovali,jedni vraveli,že pomôžu dávali nám nádej,no chirurgovia trvali na svojom -opervať.Nakoniec ho predsa len operovali.Asi som ťa velmi nepotešila,prepáč. 😒

kakatka1
autor
21. apr 2009

Tie hormonalne injekcie su vraj ucinne iba pri obojstrannych chybajucich vajickach, ked chyba iba jedno je tam ina prekazka. Ten problem sme mali aj my. Az pocas operacie doktori zistia co je vo veci, preco vajicko same nezostupilo, aspom tak mi to bolo povedane odbornikmi.

jaankapatko
21. apr 2009

Baby ste strašne zlaté ďakujem no fakt sa bojím ísť k niekomu naslepo.

kakatka1
autor
22. apr 2009

To ti verim, aj my sme obehli viacerych lekarov.Ten strach je tam vzdy. 😢

oliinka
2. máj 2009

ahoj babule.no mi máme takýto problém malý ked sa narodil mal jedno vajko odumreté a tak mu ho odoperovali,teraz má jedno a mame isť na operáciu toho druhého,budu mu ho fixovať.velmi sa tej operácie bojím,malý bude mať v juli tri ročky,budu ho operovať v trenčíne ,budeme ležať na urologii,má niektorá z vás nejaké skusenosti?baby píšte.dakujem

lienka55
2. máj 2009

Oliinka vacsina bola operovana na Kramaroch v BA,drzim palce nech vsetko dobre dopadne. 😉

oliinka
6. máj 2009

ahoj.tak už to máme chvala bohu za sebou.v pondelok paťka operovali a dnes sme už doma,bol statočný drobček moj,aj sme si spolu poplakali,ked mi ho brali na sálu,a na pooperačke sme boli spolu.trošku sme mali teploty,ale nevrackali sme,po operácii nespinkal,už ako ho viezli zo sale tak plačkal,ale zato pekne ležkal a pozeral rozprávky.takže som velmi rada,že to máme zasebou.ahojky

macca5
6. máj 2009

super,malý je chlapík 🙂 ,prajem skoré doliečenie. 😉

lienka55
6. máj 2009

oliinka tak to je super,dufam,ze aj my to tak statocne budeme niest.Ale pochybujem,lebo maly ma neskutocny strach z dr.

oliinka
10. máj 2009

ahoj baby.chcem sa spýtať,ohladom malého.v pondelok bol operovaný na to vajko a včera v noci plakal točil sa,asi ho to bolelo,je možne že to bojí mo šiestich dnoch od operácie?nebolí to stale,občas.aké mate stým skusenosti?ako ste to doma doliečili?malý tu ranku má tak asi na peť-šest štichov.a kedy mu asi vypanu?prosím napíšte.dakujem

macca5
10. máj 2009

ja si to už presne nepametám,Filip bol op. už dávno.My sme boli v nemocnici dlho/14dní/, až do vybratia štichov,pretože sme od PD a op. bol v Blave.O nás sa stále starali sestričky,hojilo sa to pod lek. dohladom.Domov sme došli v dobrom zdr. stave.Bolkať ho to môže, predsa 6 dní nie je až tak vela.To prejde, trpezlivosť. 😉

plutva
22. máj 2009

Ahoj aj ja riešim problém nezostúpene vajíčko až do teraz z hormon injekcie vajíčko raz bolo dole raz hore nakoniec sa musíme zmieriť s operáciou neviem ako to zvládneme

lienka55
23. máj 2009

plutva a ako stary je syncek?Neboj sa zvladnete to,kazda sa bojime,ale je to pre dobro drobcov.Aj nas to caka,uz sme to mali mat za sebou ale teraz mame treti termin v lete,lebo maly mal zakazdym virozu.

ansis
10. jún 2009

Ahojte,my ideme na operáciu v septembri.Môžte my povedať ako to je s ubytovaním na Kramároch?keď mám zaplatenú nadštardantnú izbu,či budem s malým celý deň aj noc,alebo budem úplne mimo?

ansis
10. jún 2009