Operácia - Retentio testis. Poradíte urológa?

kakatka1
11. apr 2008

Maminy ktore maju chlapcov s podobnym problemom napiste vase skusenosti s lekarmi,pripadne poradte urologa a popiste vas problem a riesenie. Dakujem 😉

slavomira236
28. máj 2015

@pitinko2 drzim vam obidvom prsty a potom Sa ozvite😊

slavomira236
6. jún 2015

@pitinko2 ahoj. U z mate po tej operacii?ako to bopadlo? Dufam ze ste to obidvaja zvladli. Myslela som na vas. Ako to prebiehalo? 😊

bebuska2804
20. aug 2015

@keesa.. viem te uz presiel nejaky ten cas ked si pisala o syncekovej operacii semennikov. My sme trraz tesne po operacii a synovi tiez nevedeli stiahnut semennik az do miesku, tak ho dali najnizsie ako vedeli. Ale vraj je riziko, ze cieva na ktorej drzi ho vytiahne spat. Chcem sa spytat ako to bolo vo vasom pripade. Ostali semenniky tam kam ich zafixovali, alebo sa pohli hore resp dole ?

keesa..
20. aug 2015

@bebuska2804 ahoj tak prešli 3 roky od operácie a semenniky sú zatial este na mieste KDE ich zafixovali , 😉 opticky je vidiet ze jeden semennik je vyššie ako druhy ale Doktor zartoval ze stym sa neskôr musia dievcatá zmierit 🙂

bebuska2804
20. aug 2015

@keesa.. tak to je super ze zostali tam. Podla toho ako mi to vysvetlili, nepodarilo sa im to ani do miesku dostat, iba tak na zaciatok mieska..ze polka je dnu a polka na zaciatku mieska. Esteticka funkcia ma netrapi, hlavne nech je to funkcne 🙂 dakujem krasne za odpoved 🙂

keesa..
20. aug 2015

@bebuska2804 tak veru nech je to funkčné 😉 Ale to sa napriklad ja dozviem az niekedy v puberte ,Vraj vtedy bude mat maly neake vyšetrenie ohladom spermií tak dufam ze Bude vsetko v poriadku 🙂

slavomira236
24. sep 2015

Ahoj. Moj syncek ma obidva vajicka nezostupenne. Moj urolog ma poslal na vysetrenie do kosic na tersa ku mudr Kurcinovej zuzane.ma ho vysetriit a na 100% aj zooperovat. Syncek mal teraz 1rok aj 9 mesiiacou. Nemate s nou,s tou doktorkou skusennoost. Dakujem

slavomira236
28. sep 2015

@zastavka dobry den. Citala som ze ste boli na operacii u doktorky Kurcinovej v kosiciach. Ake to bolo? Ja som sa dnes unej objednala na vysetrenie ale dali nam termin az o dva mesiace. Aka je to doktorka? Vraj operacia by mala byt do dvoch rokov a maly bude mat 18.12 2 roky takze sa to ani nestihne do vtedy ma me problem s obidvoma vajkami aj zlepenou predkozkou. Dik

slavomira236
17. dec 2015

Ahoj baby mi sme 2 tyzdne po operacii vajicka. Pondelok sme bolina kontrole vsetko bolo ok. Dnes som si vsimla ze vajicko zasa nema v miesku. Je tu nejaka mamina ktorej sa operacia nepodarila? Budu mu to robit este raz? Som z toho hotova. Dalsiu kontrolu mame az o mesiac. Dovtedy asi zosediviem.

bebuska2804
17. dec 2015

@slavomira236 nam bolo povedane,ze ak sa semennik vrati naspat hore, tak budu operovat znova.

slavomira236
17. dec 2015

@bebuska2804 tak aspon ze sa da stym nieco robit. Nas caka operacia este aj druheho vajicka. A teraz pri tom jednom mu robili este aj ciastocnu obriezku,lebo maly mal celkom zlepenu predkozku

bebuska2804
17. dec 2015

@slavomira236 chudacik, a kolko ma rokov ? Nas maly ma druhe vajicko take cestujuce,ze raz je hors raz dole, ale ze vraj sa to spravi same.

slavomira236
17. dec 2015

@bebuska2804 zajtra bude mat 2rocky

dusan007
21. júl 2016

@saxana123

viete mi prosim vas odporucit v Bratislave urológa kde ste boli? nas maly ma tiez diagnozu nezostupenych semennikov a chcem to overit este inde predtým ako ho dam operovat - najmä ak by sa ukazalo ze to nie je potrebne...
dakujem

saxana123
21. júl 2016

My sme boli v sukromnej klinike Euromed Bratislava. Kontakt uz ale bohuzial nemam

monitta23
13. aug 2016

@annatomi Citam tvoj prispevok...pripomenulo mi to moju nedavnu skusenost, ked synovi vyberali nosnu mandlu. Tiez po narkoze bol uplne mimo, vrieskal, metal sa a vobec ma nespoznaval. Sestricky tiez chodili pozerat, ze taketo nieco tam este nemali...takze moj zaver z toho je ten, ze take stavy mavaju casto, ale snazia sa z tych deti urobit rozmaznanych nevychovancov. Vcera sme boli na operacii retentio testes...po narkoze mi krasne zaspinkal a zobudil sa ako anjelik. Boli sme v Ziline a bola som velmi spokojna. Uz len nech sa to pekne vyhoji.

annatomi
14. aug 2016

@monitta23 tak ako sa hovorí ako zaspávaš tak sa prebudíš je pravda ide hlavne o prístup

monitta23
29. aug 2016

@onellyo prosim ako ste dopadli s tym semennikom po operacii? Nenasla som uz Vasu odpoved...moj maly je tri tyzdne po zakroku a ten jeden semennik tam vobec nema...po operacii tam bol...na kontrolu ideme za dva dni...

angelinja
5. okt 2016

Prosim ako. Um doktoru kontrolovali tie semenniky?pred operaciou este urolog chururg to he jedno Len Nam to kontroloval tak ze musel lezat.nema Sa to v stoji alebo v leze?dakujem

angelinja
6. okt 2016

@slavomira236 ahojprosim Ta pisala si ze urolog vam odkladal operaciu vajicok prosim kolko mal rokov vtedy .dakujem

onellyo
9. nov 2016

@monitta23 dopadli sme dobre rano sme odcupkali domov odhodili plienky a chvála bohu všetko do teraz dobre a vy

monitta23
9. nov 2016

@onellyo dakujem za odpoved. Maly ich ma oba tak vyssie, urolog povedal, ze este spadnu. Aj jedna znama to tak mala u syna, tak verim, ze uz bude dobre 🙂

katkaajurko
11. feb 2017

ahojte-viete poradit - kde okrem kramaraov sa riesia nezostupene testes ? kludne sukromne,hlavne aby som mohla byt pri nom-lebo je plne kojeny a to ako to chodi tam si neviem predstavit.

blcha_bb
24. feb 2017

Ahojte nebol nahodou niekdo na operacii v Nitre? Ak ano ako to tam chodi. Neviem nic najs. Neviem ci je tam nejaky detsky kutik alebo pobrat hracky sosebou?

kikus_mato
27. apr 2017

Nečaká niekoho teraz operácia? My mame termín 3.5 nástup a 4.5 operácia strasne sa bojim :((

blcha_bb
28. apr 2017

@kikus_mato ahoj mi sme sa vcera vratili domou v stredu maleho operovali. Operacia dopadla dobre zatial uvidime co kontrola. Len nas to asi boli vobec mi nechce sediet ani chodit. Len lezi v posteli. Ale hovorili ze to rozne deti znasaju niektore hned behaju niektore su ubolene. Tak snad ho to coskoro prejde. Ak nieco chces kludne sa pytaj.

kikus_mato
29. apr 2017

@blcha_bb ajoj a koľko ma maly? My mame 18 mesiacov a ja som strasne nervózna z toho ze ako to on zvládne..

kikus_mato
29. apr 2017

@blcha_bb a kde operovali maleho?

blcha_bb
29. apr 2017

@kikus_mato nas ma uz 3 roky. Ale maly to znasaju lepsie. Ked bol na operacii pol roka dozadu ale s inym vobec nebolo vidiet ze mu nieco robili. Nas operovali v Nitre. Jasne ze si nervozna ja som vzdy nervozna ked ideme do nemocnice a tiez som nevedela co mas caka. Ale zvladol to. Dnes uz pekne beha uz ho to neboli. On sa skor bal ze ho to bude boliet. Preto nechodil. A zacal sam nenutili sme ho.

kikus_mato
30. apr 2017

@blcha_bb fu tak to šikovný chlapec.. pre mna su to strasne stresy,nervy neskutočne lebo on ked vidí lekárov hneď plače :( uz sme si prešli všetkým možným :( tak sikulka zvládol to a oni vas jeden den prijali další operovali a na další ste isli domov? Ja vobec neviem co si mam take zobrat ake veci. No nas budú na Kramároch v Ba 🙂