ORL Centrum Kramáre. Aké máte skúsenosti?

helen
27. mar 2011

ORL Centrum Kramare - jednodnova chirurgia. Mate skusenosti s tymto centrom a s konkretnymi lekarmi? Vraj teraz nabrali dost novych operaterov, tak by sme radi mali nejake referencie na lekarov aj centrum, kym sa rozhodneme.

kapokapo
11. mar 2021

@trinityf ahoj, ano, my mame...sukromna klinika na kramaroch, tahanie nosnych mandi... velmi dobra skusenost, az nato ze dcerka bola po narkoze dost agresivna, ale to je vplyvom anestezy.... potom nerozpravala asi 2 tyzdne, mala hrozny hlas..uz sme sa aj bali, ale potom to preslo ako lusknutim prstov

monikazso
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misinka866
27. júl 2022

@helen ahoj, tak my sme boli včera. vyberať nosné mandle plus rezalu aj bubienky na uskách, aby odtiekla tekutina. takže.
vybrala som. si túto kliniku, keďže na klasické Kramáre som s a nevedela dovolať ohľadom termínu. tu mi urobili termín vyšetrenia v podstate hneď o týždeň po telefonáte a operáciu sme si vybrali mesiac po vyšetrení ( keďže sme boli cez letné prázdniny mimo BA)
no na zákrok sme mali prísť o 7:30
recepcia bola plná( nesympatická recepčná) cca o 8:20 nás vzal pán doktor Lesay na príjem ( veľmi milý človek). išli sme po schodoch úplne hore kde je jedna izba, tri postele, telka, nejaké poličky s hračkami klíma. je to dosť tesne, keďže tri detičky s rodičmi čakajú tam. schody sú dosť nebezpečné, drevené, točené a to som netušila, ze tam budeme po nich pendlovat hore dole čakala som, že izba bude na poschodí, kde je aj operácia. operačka je ale na druhom a naša izba bola na 3 tom.
takže sme boli dokopy 4 deti, to štvrté išlo ako prvé a chúďa, neušla s amu posteľ, takže po zákroku cca 45 min ležalo na pooperačnrj a potom sa s ním mamina trápila na chodbe v kresle, dieťa po narkóze agresívne, urevane, nevedela ho udržať, stále chcelo ísť domov ako všetky deti, ked sa prebrali musela striehnut, aby nešiel k tým schodom.
môj malý išiel ako posledný. od polnoci nalačno, ani glg vody, na operačku ho vzali o 11:30
čakala som na izbe hore s tými rodičmi a detičkami, tie spinkali a potom ma zavolali dole na pooperačnú. cca 45 min som pri ňom čakala potom som ho začala preberať a keď s a prebral, na rukách som. ho vyniesla hore po tých schodoch 👎🙈 akože ja som. to zvládla, ale také útlejsie maminy mali čo robiť. toto mi príde naozaj na hlavu. keďže ide o súkromnú kliniku, zaplatíš si a dostali sme akurát tak čaj ktorý bol položený v dvoch džbánoch na radiátore na druhom poschodí a my sme boli s deťmi na 3 tom, tak sme. museli odbiehať hore dole po schodoch, žiadna káva ako bolo písané v papieroch. samotný zákrok a prístup lekárov super. odporúčam. aj vyšetrenie. milá lekárka aj lekár. aj niektoré sestričky sa usmievali a niektoré sa tvárili, akoby tam boli nasilu.
jedna vec ma veľmi nahnevala. malý dostal počas operácie antibiotiká. prepustili nás o 14, išla som. hneď do lekárne po lieky a nič tam nebolo. snažila som sa tam dovolať ale nik vám nedvihne telefón.. písala som správy, emaily.. na tie pred operáciou reagovali do pol hodiny, ale keďže my sme už mali po operácii a už bolo všetko zaplatené načo odpisovať, však?
tak som tam na druhý deň hneď zrána opäť vyvolávala nič. na sms mi odpísali, ze recept zabudli v zdravotnej karte ze mam sa pon zastaviť. 🙈 odpísala som či by nebolo možné poslať ho ako e recept. žiadna odpoveď. ani telefón nebrali. tak som sa tam vybrala. s dieťaťom ktoré ma po zákroku oddychovať, s teplotou a horúčkou na pere som tam nabehla ( ešte šťastie že bývam v BA) a na recepcii už bola iná slečna rivnako bez úsmevu ma privítala.. tak som sa jej opýtala, prečo neberú telefón, prečo nereagujú na správu, ze malý potrebuje ATB, prečo nie sú ochotní poslať zo ako e recept, prečo musím s dieťaťom, ktoré ma oddychovať a ma teplotu, utekať osobne na Kramáre, keby som nemala auto mala by som s nim ísť busom? aj keď ma zakázané po zákroku zdržiavať sa na miestach, kde sú ľudia, žiadne ihriska, obchody, škôlka ... a keby som bývala niekde pri Trnave ako jedna rodinka, co tam s nami boli včera na izbe? to by som naozaj musela prísť po ten recept? pozerala na mňa ako puk, a ževraj nedá sa poslať ako e recept, že ona ho nepísala.
nakoniec ho ani nevedela nájsť, musela zavolať nejakú pani sestričku a dali mi ho ešte zafrkany od kávy.
o týždeň ideme na kontrolu, tak uvidíme, aké bude správanie 🙈🙈🙈🤷‍♀️ ja nie som ufrflany človek a málokedy sa na niečo sťažujem. som učená k skromnosti a pokore, ale toto cele mi prišlo ako zlý vtip. tie schody, to občerstvenie, neschopnosť na recepcii.
čistota je tiež taká , ze pani upratovačka tie poháre, z ktorých sme pili čaj, len opláchla na wc v umývadle 🙈🙈🙈🙈🙈 bez saponatu proste len pod tečúcou vodou 😁👎
zároveň veľmi chválim lekárov. zákrok super, o 11:30 išiel na sál a o 14 nás prepustili. malého absolútne nič nebolelo..
určite by mali zmeniť upratovačku, recepčné a bud dorobiť výťahy, alebo nejakú prístavbu aby aj samotní lekári ale aj rodicia nemuseli vláčiť omamené uplakané detičky po točenom schodisku. ešte sme si museli doniesť piškóty 😁 ako ja neviem ale za 290 eur by som. čakala trochu viac.

misinka866
19. dec 2022

ešte doplním, na kontrole som povedala lekárovi, co sa dialo s tým receptom a ospravedlňoval sa, že samozrejme by sa to dalo poslať ako e recept, keby o tom vedel ale nik mu nič nepovedal, ze ich recepčná má dovolenku a preto tam boli tie mladé ( asi študentky), ktoré boli neschopné.
originál recepčnú majú veľmi šikovnú a milú

beatalepejova
12. jan 2023

@misinka866 Dobrý deň, prepáčte, našla som tento váš príspevok, naháňam pre svojho 3-ročného synčeka tiež operátéra na výber nos. mandlí, no cez návšteva lekára.sk sú termíny nadlho plné, malý je už nonstop chorý a nemôžme ďalej čakať... vy ste sa obj. telefonicky ako čítam, ku konkrétnemu lekárovi? Vyšetroval vás Dr. Lesay a ten rovno o operoval? Alebo ste ich najprv kontaktovali mailom? Vaša skúsenosť so samotným objednaním by nám veeeľmi pomohla, ďakujem Bea 🙂

misinka866
12. jan 2023

@beatalepejova dobrý deň, objednala som sa cez nejaký ich formulár, nebol to čisto email a volala mi pani recepčná cca do 45 min a dala mi termín a potom som zistila, ze v ten termín nemôžeme a nebol problém, hneď mi ho zmenila. ochotná bola. na vyšetrenie sme išli k pani Doktorke, tuším Hudakova sa volala a potom v deň operácie ho prijímal pan Dr Lesay a on ho aj operoval. nevybrala som si konkrétneho lekára

beatalepejova
13. jan 2023

@misinka866 veľmi pekne ďakujem 🙂

misinka866
13. jan 2023

@beatalepejova nie je za čo 😊držím palce