Ortopéd v Poprade. Poraďte

zurka
12. mar 2009

Ahojte mamicky z Popradu 😉 Prosim neviete mi poradit dobreho ortopeda v Poprade? Potrebujeme ist na kontrolu s klbikmi s babatkom po 4 tyzdnoch. Dakujem 🙂

sendy182
28. apr 2011

zurka mozem ti poradit velmi dobrého ortopéda MUDr.Varholika sidli v budove školy pozemných stavieb v Poprade alebo stavebnej školy neviem presne ako sa ta škola volá. Má veľmi dobrý prístum k deťom

tami_tami
28. apr 2011

MUDr. Katial - velmi mily taktiez - my sme chodili tam je to velmi prijemny starsi pan 😉

zuzanapp
28. apr 2011

@zurka taktiež môžem Dr. Katiala len odporúčať 🙂 veľmi milý, jemný k detičkám, prednostne berie malé detičky. My sme boli veľmi spokojný. Ambulanciu má na Tatranskom námestí.

zurka
autor
29. apr 2011

Dakujem baby, to som chcela pred dvoma rokmi 😀 Uz mam od vtedy druhe babo a s obidvomi som chodila k Dr. Parakovej. Bola som spokojna 😉

luciferkax
25. júl 2012

ahojte, oživujem tému 🙂 Máte ešte nejaký nápad na dobrého ortopéda v POprade? potrebujem tam ísť so 4-ročným synom, čo najskôr. KDe chodíte vy? Mohli by ste mi do IP poslať telefénne číslo a vysvetliť, kde sa ten lekár nachádza? Nie som totižto priamo z Popradu, dakujem :D

vytahar
18. nov 2015

mate niektora skusenos s trhanim korena u pana doktora Katiala z Popradu budu mi trhat korene mam obrovsky strach roby to bezbolestne dakujem za radu

vladimiravascurova
27. feb 2017

@sendy182 ak možem reagovať nechcem škaredo istá ale je to jeden obyčajný ....môže mat prístup aký chce je nezodpovedný moju mamku doslova pýtal úplatok overal žeby mu dala peniaze ako si ho váži, nedala a prestal ju liečiť !!!!

lejca89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz