• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

26. apríla 2017 
zicherka oproti Tescu v zdravotnom stredisku su dve detske - MUDr. Pokorna a MUDr. Kostalova :wink:
12. mar 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
claudinka,
dik za tip :slight_smile: o tej Grmanovej uvazujem, lebo to mam fakt najblizsie a to mi vela kamosiek odporucilo chodit niekde blizko, kedze to bude casto... nasla som este nejake forum, ale tam hovorili maminy uplne protichodne nazory na Grmanovu a Lurincovu, tak sa z toho potom vysomar :slight_smile: ale kazdemu vyhovuje cosi ine... tak dik za plus ku Grmanovej :slight_smile:
12. mar 2009 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k habibi - ak BA Ružinov, odporúčam tiež dr. Macúchovú. Je to veľká odborníčka aj na dýchacie problémy.
12. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, viete mi niekto poradit, ci je MUDr. Špániková ok, resp., ake s nou mate skusenosti? Dakujem!
18. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, minuly tyzden som prestupila k novej doktorke s mojou 11 tyzdnovou dcerkou, vola sa Dr. Ciganova ( Petrzalka na Zaporozskej) a zda sa mi velmi fajn.

Dotez sme boli u Bakalarovej ( tiez zo Zaporozskej) a je uplne uplne slaba, som strasne rada, ze som od nej odisla. Urcite ju nedoporucujem. :frowning2:
19. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shelley o Spanikovej som pisala na predch.strane-sme s nou v podstate spokojni-co mi vadi je mala ordinacia a na poradni su vzdy dve babetka naraz
20. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas ma niektora z vas skusenosti s dr.Smetanovou z prosanusu? dakujem
25. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mna by tiez zaujimalo ci a ake mate skusenosti s pediatrickami z Prosanusu - Procare? (Mudr. Smetanova alebo Mudr. Raskova). Vdaka.
9. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim poradte mi tu naj detsku v BA. Ak sa da Raca a okolie, ale nevadi hocikde v BA len nech je naozaj super. Dakujem moc.
17. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, chodim k Smetanovej a som spokojna. Navyse ma strasne zlatu sestricku :slight_smile:
17. apr 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka1981 • 34tt • Dnes o 17:15
Mile Mamicky, termin sa mi blizi. Chcela by som Vas velmi pekne poprosit, keby ste mi napisali meno detskeho lekara, s ktorym ste velmi spokojne. Chcela by som vybrat pre svoje babatko dobreho pediatra v Raci alebo v raci celej BA. Dakujem
24. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, dakujem ja som uz bezradna, nikto nic nepise :frowning2: a z toho popisaneho nic neviem dat dokopy.
24. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, niekde tu bola aj tema o pediatroch v raci, tak skus pozriet aj tam. Alebo sa opytaj v regionoch v teme Raca
ja chodim s malou do medifery a som maximalne spokojna, ale je to sukromne stredisko, tak len dufam, ze nam financna situacia dovoli tam chodit aj s druhym drobcom
25. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka1981 tu je tema o pediatrovi v Raci :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=81936
25. apr 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prestahovali z Vrakune do Senca,chodili a chodime stale k Dr.Koštalovej lebo je super-vrelo odporucam-maju tam peknu ambulanciu,do poradne objednavaju na urcity cas-nemusite cakat,starsi syn tam chodi velmi rad-neboji sa,mladsi si zvyka.je to oproti tecsu v podunajskych biskupiciach ako pisala klaudinka :slight_smile:
29. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, cakam prve dieta a hladam pediatra v BA ktory je nakloneny kojeniu (nebude mi pri kazdej prilezitosti vnucovat umelu vyzivu :angry: ) a ma aj pristroj na rozlisenie ci ide o chorobu infekcnu alebo bakterialnu (kvoli ATB). Viete o niekom?
28. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medifera - Belanova, je aj homeopatka
28. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

10.8. mam termin a vyberam pediatra pre svojho synceka. Prosim, vedli by ste mi niekto dat referenciu na pediatricky v Medifere (hlavne MUDr. Zuzana Linkayová, alebo aj ostatne - Novakova, Belanova) + referenciu na pediatricku MUDr. Renatu Raposovu?
Velmi pekne dakujem,
Viera
31. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodíme k doktorke Smetanovej do Prosanusu...a som z tejto lekárky dosť sklamaná....podľa mňa vôbec nemá rada deti a keď k nej prídeme sa tvári ako keby sme ju obťažovali ...je divná :unamused:
10. aug 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V madifere je vynikajuca aj neurologicka,ortoped aj rehabilitacna sestra na vojtovku v 2006 sme si tym vsetkym presli.Len skoda ze aj medifera shorsila sluzby a uz tam nechodime :angry: :angry:
10. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas, poradte mi nejakeho dobreho detskeho lekara v Dubravke. Odpoved, ktoru poradila Emjee, mi nejde otvorit. Mam 20-mes. syna a dalsie babo na ceste a nechcela by som chodit k nejakej vyznavacke "starej skoly". Dakujem velmi pekne :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,máte niekto referencie na Dr. Belánovú v medifere. rozmýšľam, že tam začnem chodiť, lebo moja pediatrička končí, ale mám rôzne názory na túto pani doktorku, preto sa neviem rozhodnúť. :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate nikto skusenosti s pediatrickou Dr. Gibalovou na strecnianskej? chcela by som vediet ako prebiehaju u nej preventivne prehliadky deti, co vsetko sa v ramci nej pyta, co robi, atd.
moja lekarka sa nic nepyta, sestricka len babatka a deti odmeria odvazi a Dr. uz len popocuva dychanie, srdce a nic viac, naozaj nic. ziadna kontrola psychomotoriky, al. vysetrenie brucha, chrbta, ci postavenie noziciek, al. ci su ploche. Som sklamana a rozmyslam nad Dr. Gibalovou. Poradte prosim.
4. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, prosim vas, viete mi niektora doporucit dobreho pediatra/pediatricku v Starom meste v BA?
A ako presne funguje Medifera? Je to vsetko sukromne hradene?
Vdaka
7. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chodite niektora k dr. gibalovej alebo zahradnikovej do petrzalky? pocula som dobre referencie a zaujima ma celkovy pristup k pacientovi, ci tiez pridu k novorodencovi na prvu navsevu domov alebo treba na poradnu a ci sa vela plati za osetrenie, ockovania atd. dakujeeem
9. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pudo, my chodime k MUDr. Simovicovej na poliklinike Mytna, som spokojna, antibiotika da iba v najnutnejsom pripade, mozes si priplatit nadstandardne sluzby - navsteva v domacnosti, poskytnutie jej mobilu pre konzultaciu problemov 24 hod. denne atd. Pozri www.vasalekarka.sk
9. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pudo, v medifere zaplatis rocny alebo polrocny poplatok a potom uz nic ine neplatis. Zmluvu maju tusim s tromi poistovnami, ale aj tak ten poplatok platis. Potom sa objednavas na presnu hodinu, takze vsetko je bez cakania. Ja som s Mediferou spokojna, aj druhe babo tam pojdeme prihlasit a keby sme mali viac financii, tak sme tam cela rodina
10. okt 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne za odpovede, velmi zvazujem Mediferu, len mam obavy, ci tam vedia vybavit aj nieco urgente, ked tam treba letiet s nejakou vaznejsou chorobou. Pietri, prosim ta, a nevies na ktoru pediatricku su najlepsie referencie? Budem tam volat v pondelok, resp. pojdem sa tam priamo pozriet.
10. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok