Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

nanynka76
9. aug 2011

@pitik a ona má prosím ťa kde ambulanciu presne? A ona je čisto pediater hej?

pitik
9. aug 2011

@nanynka76 ona je pediatricka a homeopaticka, predtym robila na kardiologii v Podunajskych Biskupiciach v nemocnici. Ambulanciu ma na Ucitelskej 22, tam je take male zdravotne stredisko, taka nizka biela budova, je tam lekaren, este jedna pediatricka, nejaky obvodaci a gynekolog

nanynka76
9. aug 2011

@pitik oki ďakujem

michellina
16. aug 2011

Dievcata, mate neiktora skusenosti s dr. Pisnou na Lotysskej ulici vo Vrakuni?

zuzuliq
16. aug 2011

@michellina my chodime k dr. Pisonovej, ale do ambulancie k nej chodime na Teslovu (modryhroch.sk) sme s nou veeeelmi velmi spokoni. Ma k malemu uzasny pristup.

zuzuliq
16. aug 2011

@michellina Teraz citam ze ty sa pytas na dr. Pisnou, ta nasa je Pisonova tak to ti neporadim 🙂

nanynka76
29. aug 2011

@claudinka prosím ťa a ty ktorej pediatričke chodíš Pokornej alebo tej Koštálovejv Podunajských Biskupiciach? Koľko majú rokov?Ešte som našla MUDr. Hráškovú nevieš o nej niečo?

claudinka
5. sep 2011

@nanynka76 chodim ku Pokornej, vek fuuuha neviem odhadnut, taka starsia.. a Kostalova sa prestahovala do Podunajskych a je tiez fajn, ale strasne sa u nej dlho caka.. O Hraskovej som nepocula nic.

nattalia
28. sep 2011

@nanynka76
@claudinka
Ahojte, hladam info o Mudr. Kostalovej, ktora sa prestahovala na Vrakunsku, a narazila som na vas...hovorite, ze je ok? Prestahovali sme sa, a mam ju dost blizko. Pripadne, ak niekto ma s nou skusenosti, napisete mi? dik

ninan2
28. sep 2011

@nattalia Ahoj, tu sme preberali vsetky pediatricky vo Vrakuni:
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/mamicky-z-vrakune/ 🙂

nattalia
28. sep 2011

@ninan2 vdaka, uz aj tam idem pozriet! 😎

ivanka.7
25. okt 2011

ja mam termin na zaciatku aprila 2012 a vybratu pediatricku uz mam - Dr. Cerna na poliklinike Sustekova. Som sice z Ruzinova, ale 96tkou je to za 12 minut a k Cernej som chodila ako decko ja aj moje dve mladsie sestry (najmladsia tam este stale je). Takze doktorka nas vsetkych pozna vratane anamnezy mojej casti rodiny, co je podla mna dost velka vyhoda. Zo skusenosti je to velmi dobra doktorka, hlavne pri babatkach, nedava ATB pri kazdej somarine, je skusena, velmi mila a nema staromodne nazory napriek tomu, ze ordinuje uz zrejme vyse 25 rokov.
Jedinou nevyhodou je u nej dlhsia cakacia doba, ak clovek nepozna cas, kedy je najlepsie prist (ale to sa babatiek do 1 roka netyka, tie maju automaticky prednost). Akurat je tiez dost vychytena, ked som si u nej zahovorila miesto asi pred 3 tyzdnami, uz mala aj babatka na maj 2012.

chestity
25. okt 2011

@maaja Ahojky maaja, ja byvam v Petrzalke a mam skvelu pediatricku pre moje 4,5 mes. babatko. Este ja s mojou sestrou sme k nej chodili. Moja mama s nou ma len dobre skusenosti a ja zatial tiez.
Meno: MUDr. Hlavacikova Helena. Su s nou v jednej budove este tri - tiez vraj dobre detske lekarky.

kathynka
25. okt 2011

@ivanka.7 Dr. Cerna ordinuje uz cca 40 rokov, aj ked sa to nezda 😉 ale je super, to suhlasim 🙂

seminkads
25. okt 2011

Ahojte, chcem sa spytat na nejakeho dobreho pediatra najlepsie niekde v ruzinove-okolie nemocnice-ta nasa totiz len odvazi,pozrie do pusy,popcuva a to je vsetko-nejaku co aj pocuva mamicku,ma zvlast ord pre zdrave a chore deti,dobry pristup...

juliana211982
7. nov 2011

Ahojte, prosím Vás, môžte mi niekto poradiť?Našla som svojej 10 mes. dcérke pod kľučnou kosťou hrčku asi 1cm,Je to tvrdé,ale pohyblivé,povedali mi,že uzlina to nieje ani výrastok.Budem strašne vďačá.

lovesista
27. nov 2011

@zuzuliq ahoj, citam ze chodis k Pisonovej. pozerala som si ich web modryhroch.sk a pozeram ze ordinacne hodiny su dost "divoke" - len 2 hodiny denne, v piatok vobec. zda sa mi to dost malo, nie su problemy s cakanim na vysetrenie? chodi tam vela pacientov, ci nevsimla si si? rozmyslam ze tam zajtra zavolam ci prijmaju novych pacientov, len tie ordinacne hodiny sa mi akosi nevidia. tiez pozeram cennik - Celoročné poskytovnie zdravotnej starostlivosti 100 E ?? ako mam tomu rozumiet? dakujem 😉

mandy552
27. nov 2011

@seminkads my chodime k tejto pediatricke a sme spokojni 🙂
http://www.mojalekarka.sk/?id=o_nas ma ordinaciu kusok od ruzinovskej polikliniky

lovesista
29. nov 2011

@mandy552 ahoj, prosim ta chodi ku nej vela ludi? dlho cakavas? pozeram ze sa da objednat za 9 E prednostne, co je este v pohode cena 😎

mandy552
29. nov 2011

@lovesista do poradne s babatkami objednava, takze dlho necakas 🙂 mimo poradne objednava za poplatok. Ja stale chodim cca 20min pred tym ako zacne ordinovat 😎

lovesista
29. nov 2011

@mandy552 oki, dakujem. zajtra tam zavolam ci beru novych pacientov 🙂

mandy552
29. nov 2011

@lovesista za malicko 🙂 ... budes spokojna 😉

romanecka
13. dec 2011

Ahojte, chcem sa opýtať na dr. Wagnerovú z Lamača, čoskoro sa tam sťahujeme a chcem zmeniť aj pediatra. 😵

michelle1984
6. jan 2012

Ahojte, má prosím niekto skúsenosti s poliklinikou na Šustekovej ulici? Je tam 6 detských lekárov, tak či neviete niekto odporučiť. Ďakujem

suzanne77
31. jan 2012

Ahojte kocky, hladam si dobru pediatricku v Petrzalke. Neviem sa rozhodnut medzi Mudr. Goldenberg, Mudr. Slezakovou na Fedinke a Mudr. Vrabcovou na Rovniankovej. Nemate s nimi niekto skusenost. Alebo neviete mi poradit 🙂 . Dakujem.

suzanne77
3. feb 2012

Tak kocky keby ste si citali tieto riadky, dnes som bola u Dr. Goldenberg - ambulancia Vevericka na Fedinovej. Sice mala doktorka volno ale stretla som sa po dohovore so sestrickou, poviem vam velmi ziva a mila sestricka 🙂.
Myslim ze sa nam tam bude pacit, cakaren vyzdobena, stolicky, prebalovaci pult, vnutri som toho moc neviedela ale myslim ze budeme spokojne 🙂.

strihalka
6. feb 2012

Baby poradte, hodne citam ze poliklinika na fedinove ma dobre pediatricky, pak take na zaporozske a jeste poliklinika sustekova..
Ktera je fakt dobra?neuprednostnuje hend ATB, ma konzultace po telefonu ???

suzanne77
6. feb 2012

@strihalka No ja som si nasla pani doktorku Patriciu Goldenberg po dobrych odporucaniach. Sidli na Fedinovej, je za ockovania, aj mi dala sestricka brozurky kde sa dozviem ake su povinne a ake sa doporucuju pre babo. Ked je nejaky problem vzdy sa vsetko riesi ohladom babatka so sestrickou cez telefon, sms, alebo emailom. Aspon tak mi hovorila. Urcite to je lepsie ako by som mala chodit s chorym babom a cakat v rade. Takto jej zavolam a ona mi povie ci pride a na kolku. Myslim ze to je velmi dobre vymyslene. Na Sustecku mi chodi svagrina ktora neni moc spokojna s doktorkou, ale meno ti nepoviem. Takze tak 🙂

babulkaa
6. feb 2012

Mozem odporucit uzasneho lekara na Strecianskej : Mudr. Herczeg

miminko123
9. feb 2012

Ahojte, viete mi poradit? Kupili sme byt vo Vlcom Hrdle a nejaku najblizsiu lekarku? Okrem Slovnaftu lebo tam je len sukromna klinika. Dakujem